Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Не нам, звичайним людям, розмірковувати про те, що там відбувається, як кажуть люди Пороха, ми не їх рівень... тож сидимо, язик в ду*у, і мовчимо.
     
  2. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Чого ж ви так? А як же свобода слова, яку необхідно у наш час відстоювати? Ні, тут не згодна категорично!
     
  3. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

  4. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

  5. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Нажаль, таких «вольєрів» для дітей дуже багато. Все одно це все не остаточно, Заборчик навколо майданчику має бути.
     
  6. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ну, свобода слова, до певного часу, треба завжди пам‘ятати, що саме на тобі вона може і закінчитись!
     
  7. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    І що такого? Що саме ви неймовірно дивного побачили чи почули на цьому відео?
     
  8. JoSamB

    JoSamB Закохана у світло свіч...

    Привіт.
    Чи може хтось написати нову інфу щодо ріел, станом на зараз?
    Чи задоволені ті, хто придбав у них житло? Чи виконують обіцянки щодо термінів здачі? Чи варто вестися на їхні акції та знижки?
    Особливо цікавить їхнє теперішнє будівництво ріел сіті. Порадьте, що думаєте? Дякую наперед!
     
  9. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    А що про РІЕЛ писати, ростуть і розвиваються. Бачив багато нових проектів, нові будинки розпочали будувати.
    По строкам - чекаємо.
    Які саме акції та знижки?
    Про сіті, нічого не знаю.
     
  10. JoSamB

    JoSamB Закохана у світло свіч...

    та власне хотіла взнати, чи варто зараз у них придбавати квартиру. Акція зараз є -40%, а ще - 100 суперугод по 2ій черзі для ріел сіті. Ото мене і цікавить. Ну, якщо росте і розвивається, то ви мене трохи заспокоїли ;)
     
  11. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    мені дуже подобається стилістика відео Чаплинського, такий собі Львівський Варламов (хто цікавиться темою урбаністики в курсі хто це). Але в загальному у нас (та й напевно по всій країні) основна проблема - дурні і дороги і все що з цим пов'язано. Якщо б на законодавчому рівні було заборонено виділяти під парковку у дворах більше ніж 20% території то всі новобудови б одразу мали б більш гармонійне середовище.
     
  12. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    цікаво, а ви у відділ продажів не телефонували дізнатись що це за акція? Нічого собі знижка у 40%.
     
  13. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    ні не вірно, машин у дворі не має бути, і тоді не потрібні ніякі заборчики
     
  14. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    він відповів, що не несе за проекти відповідальності і погоджує лише окремі пункти проекту, таке у нас законодавство
     
  15. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Акції звісно гарні, і економія суттєва. Про 100 суперугод, якщо дізнаєтесь подробиці, то і на форум сюди скиньте.
     
  16. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

  17. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Краще б взагалі у всіх новобудовах заборонили в‘їзд автомобілів, а паркування лише на паркінгах та в спеціально відведених зонах, за будинком.
     
  18. JoSamB

    JoSamB Закохана у світло свіч...

    Суперугода - то коли ви платите 60% суми наперед. Крім того, дають знижку 50000 грн, якщо купуєте 1кім квартиру, 100000 грн, 150000 грн за 2 і 3 кім квартиру відповідно.

    Щодо 40% знижки мені точно не відповіли по телефону. Певно мається на уващв нижча ціна на квартири через те, що початок будівництва.

    У вівторок їду в центр продажу, дізнаюся щось більше.

    Єдине, що знаю зараз те, що більшість квартир уже розпродано, залишилися тільки високі поверхи і напевно ті, що більше кімнат мають.

    І ще одне важливе: служба роботи з клієнтами препаскудна! На заявку з офіційного сайту і фб менеджер так і не подзвонив. Ладно, сама додзвонилася в четвер, так обіцянка менеджера про те, що скине план будівлі 2ї черги для ознайомлення досі не виконано.... Знову пишу по тому питанні в фб, кажуть, що передадуть кому надо, і що? Правильно, нічого! Завтра буду знову дзвонити менеджеру софії ;) може щось проясниться до вівторка.....
     
    • Інформативно Інформативно x 1
а де твій аватар? :)