Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Щось ви курили ! Переважно на буд майданчик менше йде потужностей плюс світло на житло і будівництво ж далі триває і споживає. Це говорить про те, що забудовник не хоче вкладати гроші в зовнішні мережі, а просто їх пиздити і хоче ьудувати ТП в останню чергу. Ріел напевно пиздити факт те що вибудовується піраміда Британія Америка ріел сіті київ . Цікаво чи здав ріел щось 1 раз згідно угод ? А казки ми здаємо це до часу закінчення піраміди ріел. Порох тобто президент на мазкратті, а люди квартири знімають
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  2. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ви вже відверто задовбали! Клоун тут лише ви, сидите без роботи і фігнею маєтесь на форумі, тільки обсирати і можете! Якусь х*** завжди пишите.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Давайте не приплітати політику, і так тошно від цього всього. А якщо ви не знаєте, то тарифи при будівництві на будмайданчик, йдуть завищені, аж доти, доки будинок не здається в експлуатацію.
     
  4. Nazaralli

    Nazaralli Member

    Пролистав весь форум, багато цікавої інформації, Mykhaylo Khomchyn. Дякую Вам.
    А тим часом, РІЕЛ розпочав нову незаконну забудову в районі Під Голоском - "Голоські Кручі". Замовник - Прокуратура Львіської області.
    В січні швиденько вирубали дерева, обгородили ділянку з порушенням зонування, захопили частину території Академії Друкарства під тимчасову дорогу, і нагнали техніки.
    Цікаво, що на місці забудови є запланований проект Громадського простору Під Голоском, що затверджений Львівською міськрадою, та виділені кошти на його втілення. Дивним чином територія громадського простору опинилась під РІЕЛом...
    Будинок планується буквально впритул до Еко-домівської 10-поверхівки, без під"їздної дороги, та з порушенням правил землевідведення.
    Це попередження для потенційних покупців, щоб не втрапити в халепу з довгобудом. З таким пакетом порушень є велика ймовірність повної зупинки будівництва з відновленням зелених насаджень і відчуження ділянки під забудову!
    Предметно, готується судовий позов про визнання незаконним виділення землі під будівництво. Залучено фахових юристів в цій галузі.

    Кому цікаві деталі, мешканці прилеглого будинку вже склали Скаргу на незаконне будівництво.
     
  5. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Тарифи на майданчик це комерційний тариф. Ост приклад є будинок там квартири тариф їм дешевший, а для магазинів якщо там є то комерційний.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    нові проекти це добре, підуть і до нашого будинку нові інвестиції. Треба буде подивитись що за новобудова.
     
  7. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    все не так, це про тарифи для будівельників, для мешканців інша система ціноутворення
     
  8. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    важко зрозуміти ваш калабур про все відразу? До чого тут шоколадний? Які піраміди? Зрада скрізь? Зовсім не погоджуюсь, що на будівництво потрібно менше потужностей ніж на готовий будинок.
     
  9. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    то вам просто щастить
     
  10. А що сталося з киівськими грішми? Ви пару місяців тому писали, що з киівських недобудов Ріелу вам перепадуть грошенята. Шо всьо. Грошей не буде?
    Так само і тут не буде, а будуть дешевші матеріали. І жити ви будете в дешевшому будинку , а не інвестиціі. В перевернутій піраміді гроші не розтікаються, а стікають вниз в центр тому, хто підставив ведро на грошенята.
     
  11. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Михайло, щось ви перестали бути королем сарказму на форумі. Якісь не дуже вдалі у вас підколи пішли...

    Не знаю як будує свою бухгалтерію РІЕЛ, та як перенаправляє кошти, але, будинок будується, чи не так? Значить гроші є.
     
  12. Не знаю. Не цікавить.
    А ось у мене по терасі є новини. Будуть в черговий раз переробляти. Правда знову половинчасто. Будуть міняти гранітний відсів на щебень.
    Але причини затікання не ліквідують. Ну що ж. Я можу ще одну зиму почекати, що вилізе дальше. Плюс вибори. Подивимось результат. Може взалі прийдеться виіхати, якщо украінці вирішать проголосувати по пріколу.
     
    Останнє редагування: 22 бер 2019
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Я не про порушенка президента, а президента ріелу. То що ви непогоджуєтесь про потужності то ваша невігластво. Для житла є 2 категорія електропостачання, для будмайданчика немає такого. Читайте ! Питання чи колись ріел здав щось вчасно ?
     
  14. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    А ви пов'язані з будівництвом? Єксперт? Не думаю. А про здачу всіх об'єктів мені невідомо, бо у Ріел їх величезна кількість. Я знаю про затримки в нашому жк і знаю про їх причини, і коли інвестувала, то була до цого готова, тому не роблю тут паніки. Панікерам усім дорога на вторичку.
     
  15. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    То ви проти Зе, напевно підтримуєте шоколадного? ну ну...
     
  16. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Ви ж в такому ж будинку жити будете, як і я, чи ваші родичі. Але в мене буде якісний ремонт, а у вас все у плісняві)))
     
  17. lookup

    lookup Well-Known Member

    Нищуки з офісу РІЕЛу пишуть про якісь інвестиції.... жах
     
  18. Nazaralli

    Nazaralli Member

    Мова не про паніку а про невиконання умов договору. Терміни це один з пунктів, обов"язковий для обох сторін. Ви ж не думаєте що вам би підписали попередній договір, якби ви внесли тільки частину суми (рівно на скільки виконано роботи)?
    Отож - не вклались по часу, не оцінили ризики, не прорахували наслідки - відповідайте по закону, як того вимагаєте в інвесторів.
    Інвестори не благодійники.
    В сухому залишку, ви їм подарували відсотки за користування вашими грішми за весь термін затримки (тут я мовчу про інфляцію, і відшкодування втрат на аренду на період затримки).
    Ви справді готові сказати що були готові віддати забудовнику біля 100 тис гривень просто так?
     
  19. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ну це добре, вітаю вас з тим, що ви добились чого хотіли. Про президентські вибори, вам краще перейти для діалогу в іншу гілку форуму.
     
  20. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Дуже я сумніваюсь, що Михайло житиме в своїй квартирі, бо йому все одно рік-два-десять простою в ній... тож можна зробити висновок, що йому просто по приколу катавасія.
     
а де твій аватар? :)