Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Правда, але не повна. До цих пір не отримали документи про право власності на більш ніж 1500 метрів квадратни в першій черзі. Чому?' Будинок зданий в експлуатацію 29'листопада 2017 року. Скільки це квартир? Як моя - це 12 квартир. Якщо меншої площі, то ще більше. Чому люди не отримують документи на право власності?
     
  2. guruua

    guruua Well-Known Member

    Дублюю свій відгук по ЖК Америка:
    Станом на зараз досі не зданий навіть перший будинок. Обіцяли до 10 лютого здати, а досі навіть документи не подали. Продовжують перемовини с прикордонниками що до здачи об'єкту... Черговий раз обіцяють протягом 2х тижнів вирішити питання... затримка становить вже понад рік. окрім того частину холу у Б1 де мала бути велопарковка відгородили та продали як комерційне приміщення. На гостьовому паркінгу який перед будинками Б1 та Б2 поставили шлакбаум і використовують лише для свого офісу, чим забрали взагалі можливість паркуватись біля свого будинку мешканцям, гостям та відвідувачам комерційних приміщень. Десять разів подумайте ніж щось купувати у Ріел...
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Це ви Ріел - сіті маете на увазі?
     
  4. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    У кожного своя правда.
    Хтось ще не назбирав на ремонт і не хоче платити квартплату за простой квартири, а хтось і зовсім шукає покупця на свою квартиру. Тому оформлення права власності часто відбувається не швидко.
     
  5. А хто тоді має платити за утримання будинку? Хто має оплачувати ті 1500 метрів квадратних. Я не підписав акт прийому через брак, допущений забудовником. Значить платить забудовник. В інших випадках виходить теж забудовник, адже він повинен був передати викуплену площу інвес
     
  6. Romano lviv

    Romano lviv Member

    Так.мова про рудненська 8
     
  7. lookup

    lookup Well-Known Member

    Шлагбаум можна буде викинути коли здадуть в експлуатацію і будуть реальні власники. Територія то прибудинкова,а знач належить усім мешканцям. Хіба управляюча компанія не дасть цього зробити; Аби заселитись в цьому році, то ремонт бажано починати в квітні-червні, інакше хіба якусь халтуру швидко гнати. А я би ще почекав допоки відстоїться будинок, хз шо там у них з якістю
     
  8. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Як все влучно ви написали! На привеликий жаль, до нього наврядчи ваші слова дійдуть, та наврядчи він їх сприйме на свій рахунок...
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    От у мене і постало питання в голові? Чого не йдуть, чого сидять, чого провокують, чого відписують/дописують/витрачають час і тд... вже не одне питання, а десятки...
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Звісно, що живуть та здають... такий собі кругообіг у природі! Неважливо, що б не взяти до уваги, ЗАВЖДИ, знайдуться невдоволені люди, завжди є претензії і тд. Краще б вже робили ремонт, та заселялись.
     
  11. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Хм, не чув такої інформації, а яка причина неотримання цих документів? Попередній договір на майнові права хіба не діє, чи виникли певні нюанси?
     
  12. guruua

    guruua Well-Known Member

    За шлакбаум буду розбиратись коли здадуть, вони порушили схему одр.
    Ремонти почали робити з листопада. Воду обіцяють як потепліє.

    Надіслано від мого FIG-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    «Хтось ще не назбирав на ремонт» - це ви так тонко, не показуючи пальцем))) смішно))) людям не горить в‘їзжати, а хто хотів вже давно живуть у своїх квартирах.
     
  14. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ви взагалі нічого не оплачуєте? Навіть придомову территорію? Повністю все платить за вас РІЕЛ?
     
  15. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    От цікаво, ви коли купували, не дивились на інші ЖК РІЕЛу, не цікавились, що до чого, що зараз тут розпинаєтесь? Я їздив, дізнавався, питав у людей.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  16. guruua

    guruua Well-Known Member

    Ви то до чого пишите? Аби писати? Розмова конкретно про шлакбаум... По суті ма'те щось сказати?

    Надіслано від мого FIG-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ото у псевдо-інвестора "Великої Британії" бомбануло щодо "Америки". Можливо він там таки працює у відділі продажу? Паркує свій ровер наприклад.

    Відразу аж 7 постів запиляв
     
  18. lookup

    lookup Well-Known Member

    Наразі це ще явно територія де ведуться будівельні роботи, тому шлагбаум може стояти. А от потім це все треба гнати, і то, з кишеньковою управляючою компанією це буде зробити вкрай важко
     
  19. guruua

    guruua Well-Known Member

    Там багато порушень. Вирішуватись буде на рівні поліції.

    Надіслано від мого FIG-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Olgared

    Olgared Well-Known Member

    Питання зі шлагбаумом можна вирішити після повної здачі через керуючу компанію. Навіть можна змінити керуючу компанію при необхідності, це не така складна процедура. Було б бажання цим займатися
     
а де твій аватар? :)