Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Що ви обговорювали? Я все вірно сказав, і про суди, і про виконавчу службу!
     
  2. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Київ, Аркада кредитує під 14%. Але, майте на увазі, на залишок!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. А можна розшифрувати, що я собі гірше роблю. Чи просто ляпнув неподумавши і пішов задоволений. Ох який я розумний.
     
  4. І
    чого б я так розпереживався. Я не переживаю. Живу, тихенько роблю, що задумав, а тут виявляється якийсь хлоп розпереживався за мене.
    Коли ми вже почитаємо та побачимо дописи і фото про вашу квартиру. Позитивні, позитивні.
     
  5. Olgared

    Olgared Well-Known Member

    Я не говорила, що фінансові організації, банки пропонують 12%. Посилань у мене немає. Кажу, що можна знайти гроші під ці відсотки. Хто шукає, той знайде. Мені не проблема взяти гроші під такі відсотки.
     
  6. Olgared

    Olgared Well-Known Member

    У Києві, якщо знадобиться квартира, буду брати вже готову.
     
  7. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Вже більше 10 років не дивлюсь тв, новини дізнаюсь від сусідів, друзів та родичів...що там було, і як вирішили питання не знаю!
     
  8. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Ніяк! Знаєте, ЗМІ - це розголос, всього навсього радянського зразку... це вже не актуально!
     
  9. Ви пропонуєте підключити львівських ЛОСів? Ок! Їх єсть у мєня.
     
  10. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Це не я так вважаю. Це lookup припустив. Але я вважаю, що 100 років гарантії на новобудови ніхто не дасть.
     
  11. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Останнє редагування: 17 січ 2019
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Я сподіваюся, що вже скоро. І звичайно ж, завдяки вам, в моєму будинку буде все ідеально)
     
  13. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    напевно я не так вас зрозуміла)
     
  14. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Хто це? ніколи не чула.
     
  15. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Згодна. Телевізор тільки бабульки дивляться. Навряд чи вони потенційні інвестори Ріел.
     
  16. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Дякую. Подивлюсь, що це за будинок.
     
  17. Сьогодні віднайшов такі думки про ринок житла і його перспективи:

    В Одессе уменьшается строительный рынок: ожидается кризис новостроек
    В Одессе уменьшается строительный рынок: ожидается кризис новостроек
    Цікаво коли до Львова докотиться
    Я хоч і не підтримую думку що "все пропало" але вірю, що довго цей ринок не може рости, рано чи пізно шандарахне. Але це не означає, що після цього не почнеться новий будівельний бум.

    З передвісників недобудована 5 авеню, дольче віта. Роздутий Ріел, де в кожному проекті йдуть протермінування. Та і взагалі не якісне будівництво, куди не плюнь, всюди мільйон косяків, проблеми з підключення, намахування інвесторів то з поверховістю, то з фасадом. Дуже дикий перегрітий та непідконтрольний ринок, де не гріх виїбати своїх інвесторів, бо бабло все одно несуть.

    Весь тред можна почитати тут:
    Проекти та будівництво | Projects & Construction updates - Page 1152 - SkyscraperCity
     
  18. vasylkodim

    vasylkodim Well-Known Member

    Десь так і є. 30 чи 40% знижки від Ріела на Левандівці про щось вже говорить:).
    Хоча думаю знижка там такий же оптичний обман.
    Але черги в Ріела не стоять і тут Михайлова заслуга:haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  19. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Не правильне формулювання - шандарахнет. Обвалу ринку не буде. Ринок новобудов насичений. Собівартість квартир зросла, всі хто міг вже придбали нерухомість, у решти бажаючих, такої матеріальної можливості немає. Що б це вирівняти, і розпродати ці квартири, забудовникам доведеться добудувати свої будівництва, не починати нові, підняти ціни. І чекати поки ці квартири розпродадуть. А що б ці очікування увінчалися успіхом, потрібно вирішувати проблему кредитів та іпотеки, знижувати процентні ставки. Банки вже починають знижувати річні відсотки. Скоро від банків почнуть надходити більш вигідні пропозиції.
     
  20. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    При чому тут Михайло . Це проблема нашої держави. Більшість людей, які нуждаються в в цих квартирах,
    не можуть дозволити собі купити ці квартири. Це сумно, а ви радієте.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)