Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Це звучить так: в суд я вірю, але не вірю в людей! Я сама в шоці від нашої системи, і мені б хотілось її роздовбати! Але, як на мене, Михайлу нема чого робити от і все!
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Оце таааак, це вам хто таке повідомив? Ржу! Ну ок, ви посудились, отримали рішення на свою користь, і хто має вам виплатити гроші?
     
  3. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Наче дорослий чолов‘яга, а таке каже, ЗМІ це цікаво, оскільки їм необхідно заповнювати інфо-простір, а чим його заповнювати, як не такими, як ви.
     
  4. Щей як цікаво. Не менш цікаво, як було з садибою Ярославенка. Так що, Ріел вже збудував там все, що хотів?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Olgared

    Olgared Well-Known Member

    Чи піде Михайло або не піде в суд нехай сам вирішує, це його право. Нам потрібно, щоб наші квартири були побудовані і без претензій.
     
  6. Olgared

    Olgared Well-Known Member

    Якщо добре пошукати, то 12% можна знайти. У мене є такі пропозиції.
     
  7. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Ще як розвалюються. Вже існує програма в Україні під знос хрущей. В Украине запустили снос хрущевок. Строители готовы и договариваются с людьми
     
  8. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Як ЗМІ , може вплинути на блокування рахунків?
     
  9. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Дайте посилання, де ви таке знайшли?
     
  10. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Згодна, кожен сам вирішує, що йому робити.
     
  11. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Ви про що? Ми зовсім інше обговорювали.
     
  12. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Система так спланована, щоб тягатися роками, це так.
     
  13. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Тут відповідайте.
     
  14. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Смішно... то і не підписуйте ніколи, нехай квартирка ваша пустує... тільки собі гірше робите!
     
  15. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Михайло, думаю, найголовніші розчарування у житті в вас попереду...нажаль!
     
  16. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ну ок, не зрозумію, то й не зрозумію... я вже в своїй квартирі ремонт робитиму, а ви все тут, на форумі, будете писати...
     
  17. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ржу...оце ви сказали!!!! Є люди - борці за справедливість, а є, ще ті, які вірять у чесніть в нашій країні...а є такі, як Михайло, які не стикались з нашою системою... хоча він же військовий...не розумію його хід думок...
     
  18. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Як розвернеться ця справа, як зупинять все на світі, ото історія буде...хоча, скоріше за все, все пройде тихо і спокійно!
     
  19. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Краще розстрочку дивитись без %! Якщо виступати інвестором, зверніть увагу на ЖК Грейт у Києві.
     
  20. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Все пропало, моя стратегія з інвестуванням не спрацює... шуткую. Зіночка, ви вважаєте, що через 50 років все почне завалюватись?
     
а де твій аватар? :)