Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Думаю, вам чекати доведеться набагато довше.
     
  2. Помиляєтесь. Берете рішення суду, йдете у виконавчу службу, блокуєте рахунки, створюєте інші перешкоди і розголос в пресі і досить швидко все вирішується.
    Добавте сюди позови за невиконання рішень, компенсації, моральні збитки, нерви відповідачів. Просто потрібно визначитись: або ви лох, або громадянин.
     
  3. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member


    По-перше, не все так швидко, а по-друге - апіляція. Рахунки можна заблокувати тільки рішенням суду. Це така тяганина.
     
  4. Проходив колись і через це. Все працює. Особливо розголосу у ЗМІ.
     
  5. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Це точно підмічено, будинок/квартира/земля стає дуже занедбаним, якщо за ним не доглядати! Так і терраса! Вже скільки років простою?
     
    • Тупо Тупо x 1
  6. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    В тому ж тут і питання, він не хоче самостійно нічого робити, а хоче добитись покращень від РІЕЛу.
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ого!!! Не знав такої інформації, та ну, вони стоять вже стільки років і не розвалюються....
     
  8. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Не знаю, як ви там будете розрулювати, але, якщо то є ваша карма за якісь негативні справи по життю... то вона вас наздогнала! І слава Богу, що так, а не по-іншому!
     
    • Тупо Тупо x 1
  9. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Вам тут відповісти, чи до особистого? А то, як завжди, скажуть, що рекламую іншого забудовника!
     
  10. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Цікаво, чого мені не зрозуміти??? Вашої, м‘яко кажучи наївності? Чи вашої жаги до покращень?
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Я про це і кажу.... це Україна, і це наша система! Але, можливо, у Михайла все буде добре! Заплатить судовий збір, потягається, хоч не на форумі..:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  12. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ахахах....розповісте Михайло, як то буде!!!! Особливо, як виконавча служба заблокує ю.о, чи фізичну? А на кого позов? На РІЕЛ чи буд.компанію, яка винаймалась? Мені прям цікаво!!! Таких наївних, як ви дуже багато!
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ні, там тяганини немає, проте, кожен забудовник ОДНОЗНАЧНО перестрахувався, і все позакрививав! А щодо рахунків...основний точно не буде закритий, це мій досвід, що вам сказати!
     
    • Тупо Тупо x 1
  14. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Розкажіть нам, який канал, і коли увімкнути! Хочу особисто подивитись!
     
    • Тупо Тупо x 1
  15. А я хіба бороню Ріелу доглядати? Я маю майнові права на квартиру, але не маю права власності, яке перейде мені після підписання акту прийому-передачі, після усунення всіх зауважень.
     
  16. Свої декілька сот тисяч можна стягнути з любої. Це не мільйони.
     
  17. Я ж написав не зрозумієте. Різний світогляд, освіта, культура.
    Ви гомосоветікус закостенілий, slave.
     
  18. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Я не думаю, що забудовник буде «заперечувати очевидні речі», але знаєте приказку: «у родині не без квазімодо»? Так, як на мене, ваша квартира і стала таким квазімодо... і не випадково!
     
  19. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Зверніть увагу на банки, які кредитують власні будівництва...ну, чи майже власні!
     
  20. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Тож удачі! Чекайте ще 5-10-15 років, поки не помрете... а потім вашу квартиру все одно продадуть.
     
а де твій аватар? :)