Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Не можу сказати точно, але дуууже давно! Я взагалі, вже довгий час в іншому місті)))
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Це точно! Проте, його це не дуже радує. Зараз ремонт зроблять, террасу випрявлять і все, живи собі...
     
    • Тупо Тупо x 1
  3. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Я не дочитав ваше повідомлення, але скажу так, я буду спостерігати за вами до кінця! Я не вірю в наші суди, бо сам стикався, я не вірю в нашу міліцію, швидку і тд!!!! Неодноразово з усіма їми мав негативний досвід! І ви можете тут хоч кожного дня писати про правову систему і тд - це все ФІГНЯ!
     
    • Тупо Тупо x 1
  4. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Це його право, його гроші і його квартира, Михайло міг своїми силами все виправити якісно, і жити спокійно, але він розраховує на малюнок «вилами по воді»...
     
    • Тупо Тупо x 1
  5. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Тож чекайте ще 5 років, коли будинок почне просідати, і підуть тріщини. P.S. У всіх будинках так трапляється...
     
    • Тупо Тупо x 1
  6. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Антигрибок там потрібен, і зараз, а не поки він посудиться з РІЕЛ, і він набиратиме розмахи!!! Михайло, пожалійте сусідів!
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Я б сам купив антигрибок і все виправив Михайлу, якби був його сусідом знизу! Так жити неможна!
     
    • Тупо Тупо x 1
  8. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Порівняли ви звісно «бетон» на гусиних яйцях і гівні, з хім матеріалами..ну таке, лукап, то не інвестуйте в будівництво, чого ви плачете?
     
    • Тупо Тупо x 1
  9. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    А як має виглядати терраса за якою ніхто не доглядає? Явно, саме так, як на ваших фотографіях!
     
    • Тупо Тупо x 1
  10. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Кожен живе там де хоче жити, робить ремонт так, як хоче...і доглядає засвоїм житлом так само... нажаль, Михайло, я не сперечаюсь, що на террасі є грибок і тд, але ж ви не проживаєте в квартирі, не доглядаєте за нею...як ви хотіли?
     
  11. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Не бачу покращень, які ви зробили для мене...нажаль! Я сама роблю собі покращення, ви тут ні до чого!
     
    • Тупо Тупо x 1
  12. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Ахахах... удачі в суді! Зовсім не зрозуміло як ви збираєтесь виграти справу, і головне чого досягти? Ремонту?
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Краще взагалі пропускати такі повідомлення...хто що хоче, той те і бачить...
     
    • Тупо Тупо x 1
  14. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Вам РІЕЛ відмовив у ремонті? Чи вважає кошторис завеликим? Ви висуваєте занадто багато умов. Краще вже б підлатали самі, деякі нюанси, щоб все не розходилося далі...
     
  15. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Яке довге повідомлення ви написали, Лукап. Аж дивно! Доречі, Лукап, ви довго будете сидіти тут, на форумі? Не розумію, що ви взагалі тут робите, окрім того, як підтримуйте Михайла! Ви - не інвестор, квартири не маєте...
     
  16. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    50 років - це ще великий термін. У Хрущовок термін експлуатації 40 років. Це так, для прикладу.
     
  17. А взагалі не відповів.
    Якщо ви хочете допомогти забудовнику, то подаруйте 10 тисяч $, можете внести на рахунок компанії (реквізити компанії надам) і компанія зробить. Кошторис я тут виставляв.
    Щодо суду і як я збираюсь виграти суд. Мені цікаво як забудовник буде заперечувати очевидні речі ( фотофіксацію яких я тут регулярно виставляю), та пояснювати допущені порушення норм ДБН. Я ж не вимагаю нічого зверху прописаного в договорі.
     
  18. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Де це 14%? Я не зустречала. Всі банки України переглядала.
     
    Останнє редагування: 14 січ 2019
  19. Легко можу почекати 5 років, але вам цього не зрозуміти. Не дано.
    А будинок основне просідання дає на протязі 3 років, якщо врахували геологію. Якщо ні, то в любий момент.
     
  20. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    В суд я вірю.

    Я раніше писала, що я зі своїми сусідами судилися з головою ОСББ. 4 роки!!! судилися, і суд був на нашу користь. Але рішення суду голова не виконав (а хто його змусить?) А так само 10 тис. грн. за експертизу, суд присудив повернути, так і не було виплачено. Так і сказав, що йому плювати на рішення суду. А ще голова подав на апіляцію ..... Скільки років ще пройде, невідомо.
     
а де твій аватар? :)