Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. vasylkodim

    vasylkodim Well-Known Member

  2. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Якщо гроші притримати, то можливо вже не побачити їх ніколи.
     
  3. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Фотографії вже півроку, свіжіше нічого немає викласти.
     
  4. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Я вже думав ви пішли звідси навіки, а ні, помилився... Михайло під прикриттям!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  5. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Це чудово, але ми про інше писали... ок, забудьте)
     
    • Тупо Тупо x 1
  6. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    От, як добудують наш будинок, так і поговоримо про зручність та комфорт!
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Будинка немає, поки що; гроші ми ще не отримали, тож, слід вирішувати насущі питання! Мені цікаво яка там стадія будівництва, та як справи на ньому)
     
    • Тупо Тупо x 1
  8. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Згодна. 17% - 24% це грабіж.
     
  9. Компенсація на першу чергу передбачена, але у вигляді усунення виявлених недоробок коштом забудовника протягом 2019 року. Суму ніхто не озвучить, що б уникнути проблем, при виявленні недоліків при здачі інших черг.
     
  10. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Забудовник, повинен буде порадитися з нами, щодо цих грошей. Просто я не дуже розумію на поліпшення ЧОГО ці гроші можна пустити взагалі...
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Воно то так, необхідно поспілкуватись з першою чергою, і дізнатись чого їм не вистачає у своєму будинку)
     
    • Тупо Тупо x 1
  12. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Давай, до побачення!

    Йдіть корів пасти далі...:crazy:
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Річ була не про компенсацію на будинок, а про терасу Михайла!
     
    • Тупо Тупо x 1
  14. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Всеволод, ви коли останній раз були на будівництві?
     
    • Тупо Тупо x 1
  15. Olgared

    Olgared Well-Known Member

    Свята внесли корективи і сильних змін ми не побачимо. Хоча давно не було нових фото
     
  16. Olgared

    Olgared Well-Known Member

    Не знала про це рішення. Ви напевно повністю задоволені такою пропозицією. Ви в порівнянні з нами в більш вигідному становищі. Будинок побудований. Недоліки усунуть. А нам ще чекати і чекати
     
  17. Усунуть недоліки в місцях загального користування. Мені ще треба буде відстоювати свої права в суді.
     
  18. vasylkodim

    vasylkodim Well-Known Member

    Ну я на відміну від вас не працівник ріела щоб там ходити та й квартири в тому будинку не маю але в пості чітко написано: Дата зйомки: січ. 2019.
    Але навіть якщо півроку тому ріел здав будинок з таким станом входу в підїзду то з ним все зрозуміло, про що свідчить десяток відгуків на гуглі.
     
  19. Як я писав скоріше, зима одна з найкращих пір року для тестування будівництва і якості виконаних робіт.
    І так 1 черга ЖК Велика Британія. Через рік після введення в експлуатацію. Моя квартира і тераса. Фото від 11/01/2019
    Як бачимо гідроізоляція стін відсутня. Тепер потрібно не тільки робити нову гідроізоляцію, але і міняти нижні ряди цегли.
    Плитку на терасі від перепаду температури вже повело і її треба переукладати.
    І огорожа. Використання звичайної фарби замість ударостійкоі антикорозійної для зовнішніх робіт приводить до того, що вже через рік фарба починає лущитись. Не знаю, як на інших терасах з гідроізоляцією і плиткою, але всі огорожі фарбовані тією ж фарбою у всіх будинках. Через рік-два всі балкони виглядатимуть на 100 років.
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 11 січ 2019
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Смішно Смішно x 1
  20. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Якщо ви уважно подивитеся на фото, то побачите на ньому зелену траву, і дату 24.06.18. Не займайтеся дезінформацією, тут вже є такі.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)