Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Львівські забудовники

    Всім привіт!
    Постало питання покупки квартири.
    Хочу купляти в новобудові що ще будується на виплату.
    Звернув свою увагу на компанію РіелЛьвів.
    Ціни вроді непогані і на папері все класно.
    Пробую шукати відгуки і щось вони кардинально різні.
    Є і дуже негативні такі як про будівництва на Бучми та кн.Святослава
    Поділіться досвідом хто мав справу з тою канторою.
    Варто мати справу з ними?
    Цінии там непогані от лише 50% перший внесок трохи напряжний.
     
  2. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Може тоді хоч відгуки якісь чули від друзів знайомих?
    Бо якщо щесно попахує Еліта-Центром але так хочеться вірити що все буде як розказують
     
  3. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Думав над квартирою від Ріелу на Личаківській. Але відмовився від тієї ідеї, бо вони терміни здачі будинку переносять вже впяте. Будинок мав бути зданий ще рік тому, тепер вони заявляють про другий квартал 2013, однак не факт, що здадуть.
    У будинку їхньому на Окружній вже понад рік не ввімкнуто ліфт.
    Трохи безвідповідальна контора, хоча навряд чи там схоже на Еліту-центр.
    Будинки вони здають і гроші не зникають, але здають невчасно і не дотримуються всіх умов.
     
  4. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Терміни здачі як кажуть майже всі трохи затримують, але два роки то трохи забагато.
    В договорі доречі ніяк не обумовлено випадок коли терміни здачі не дотримуються.
    Мене правда ще насторожує те що довіреності всі оформалються на якусь ФОП з Новояворівська, забудовник з Перемишлян.
    А приглянув я собі будівництво на кн Святослава, там є 750$ кв метер, правда будівництво тої черги що продають ще не почали , навіть котловану нема. А теміни кажуть 3 кв 2014 року.

    ---------- Додано в 11:33 ---------- Попередній допис був написаний в 11:26 ----------

    Так там ж вроді повехів 10 якщо не більше, цікаво пішком підніматись . Постаріти можна поки піднімешся :)))
     
  5. fenik

    fenik New Member

    Думаю над квартирою від Ріелу на Кн. Святослава. Будівництво тої черги що продають ще не розпочали, навіть котловану немає. А теміни здачі кажуть 3 кв 2015 року.
    По договору за терміни здачі та якість робіт ніхто не відповідає.
    Мене насторожує те що потрібно оформляти якусь довіреність на ФОП з Новояворівська, забудовник з Перемишлян. В неті знайшов що в нього тільки 2 працівники (директор, бухгалтер) і в видах діяльності фірми аж ніяк не будівництво, а щось повязане з машинами. По довіреності радився з юристом ФОП може поміняти повністю все в договорі ФФБ і без мого відома. На ФОП потрібно перерахувати кошти, як для мене зовсім не маленьку суму, з кого потім питати. Я розумію в фірми є майно, а в ФОП???? На будові буваю кожен день, робітників дуже багато, працюють навіть в свята. Одним словом будують швидко, навіть дуже в порівнянні з іншими фірмами (заїжджав для порівняння). Отож запитань більше чим відповідей.
    Друзі, а хто ще щось може написати про забудовника Ріел? Буду дуже вдячний.
     
  6. Bambook

    Bambook Persona non grata

    От і я вважаю, що то свинство.
    Тому від Ріелу відмовився. Купив в "Інвестиціях УП".
     
  7. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Також часто там буваю. Враження зовсім інші. Дуже і дуже повільно.
    В порівнянні з сусіднім будівництвом на Братів Міхновських.
    за місяць ледве за ледве добили цегляні перегородки на 3-ому поверсі.
    Я доречі націлився на 3-ю чергу - завершення 3-4 квартал 2014, почнуть будувати навесні.
    Так що сумнівів в мене також дуже багато, але ціна зараза спокуслива
     
  8. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Відмовився я таки ід ідеї купляти в Ріел-Львів.
    Вчора проплатив 30% в "ІнтерГал-Буд"-і
     
  9. Stepannn

    Stepannn New Member

    Всім львів"янам доброго часу доби:) Маю досвід щодо компанії Ріел, оскільки теж хотів купити там квартиру на Кн. Св"ятослава та грунтовно вивчав це питання. Дуже привабливі ціни, хороше планування та розташування, але.... Шановні потенційні (чи вже фактичні) інвестори, отримавши документи від цієї компанії, не полініться та зверніться до юриста!!!! Ви будете не дуже приємно вражені! По-перше половина суми при купівлі даного житла оплачується по договору за посередницькі послуги на ФОП яка жодного відношення до Ріел не має (хоч Вас і будуть запевняти що це їх працівниця) та це пів біди, оскільки ці кошти не потраплять у ФФБ, а значить і повернути "якщо щось" ви їх не зможите! А тепер найцікавіше!!!!!! Задекларованого ФФБ через банк "Фінансова Ініціатива" НЕМАЄ!!!!!!!!!!!!!!! Для створення даного фонду банк має створити уставний фонд у розмірі 1 000 000 євро, а головне мати ліцензію на створення та проведення операції по даному фонду. У банку "Фінансова Ініціатива" такої ЛІЦЕНЗІЇ НЕМАЄ!!!!!!!!!!!!! Виглядає так що за домовленістю вищого керівництва цих установ створено зовсім інший фонд, який підміняє поняття та жодних гарантій не дає!!!! Це не анти реклама, хто має документи даної компанії і трішки часу для консультації у хорошого юриста, самі все зрозуміють!!!!!!!

    ---------- Додано в 13:51 ---------- Попередній допис був написаний в 13:49 ----------

    Всім львів"янам доброго часу доби:) Маю досвід щодо компанії Ріел, оскільки теж хотів купити там квартиру на Кн. Св"ятослава та грунтовно вивчав це питання. Дуже привабливі ціни, хороше планування та розташування, але.... Шановні потенційні (чи вже фактичні) інвестори, отримавши документи від цієї компанії, не полініться та зверніться до юриста!!!! Ви будете не дуже приємно вражені! По-перше половина суми при купівлі даного житла оплачується по договору за посередницькі послуги на ФОП яка жодного відношення до Ріел не має (хоч Вас і будуть запевняти що це їх працівниця) та це пів біди, оскільки ці кошти не потраплять у ФФБ, а значить і повернути "якщо щось" ви їх не зможите! А тепер найцікавіше!!!!!! Задекларованого ФФБ через банк "Фінансова Ініціатива" НЕМАЄ!!!!!!!!!!!!!!! Для створення даного фонду банк має створити уставний фонд у розмірі 1 000 000 євро, а головне мати ліцензію на створення та проведення операції по даному фонду. У банку "Фінансова Ініціатива" такої ЛІЦЕНЗІЇ НЕМАЄ!!!!!!!!!!!!! Виглядає так що за домовленістю вищого керівництва цих установ створено зовсім інший фонд, який підміняє поняття та жодних гарантій не дає!!!! Це не анти реклама, хто має документи даної компанії і трішки часу для консультації у хорошого юриста, самі все зрозуміють!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. vovav

    vovav New Member

    Житловий комплекс по вул.Демнянській

    Всім привіт !

    Цікавить думка форумчан на рахунок житлового комплексу на Демнянській. http://dmk.lviv.ua/. Ціни ніби нормальні, цікавить будь яка інформація про забудовника та зокрема про район.

    :drinks:
     
  11. Доброго дня!
    Забудовник - ювелірна компанія "Адамас", відома компанія на ринку ювелірної продукції на території Західної України. Це перший досвід житлового будівництва в компанії, будують якісно, досить швидко.
    Щодо району то це спальний район, але поруч знаходяться школи, садочки, торгові, розважальні центри, ринок шувар поблизу, але не на стільки щоб заважати "спокійно жити". З недоліків поруч тюрма, хоч з будинку і не видно її, а також плюс, що ходять чутки, що її мають розформувати)))). Ну і дорога зі сторони вул. Хуторівка(((((
     
  12. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    ну, дорогою це називається з веееелииикою натяжкою...
     
  13. Tosandra

    Tosandra New Member

    Всім привіт!
    Хочу поділитись власним досвідом щодо купівлі квартири, оскільки сама з цим зіткнулась. Можливо для когось це буде корисно. Ми з чоловіком придбали квартиру саме на Демнянській. Спокусились на умови, оскільки вони справді не погані. Щоправда було здорожчання на незаплачені одразу квадратні метри (оскільки взяли розтермінування до здачі), і от з липня очікуємо наступного, але не зважаючи на це ціна на квартиру залишається конкурентною на ринку. Загалом їхньою роботою ми задоволені. Працюємо з дуже хорошим менеджером Юрієм, який може все добре пояснити. Тобто рівень обслуговування також доволі на високому рівні. Звісно що перед підписанням договору перевіряли усю інформацію по сто раз - і у юристів були, і знайомих питали, і серед компетентних людей шукали відгуки. Але проаналізувавши усі за і проти вирішили брати. Зараз надіємось на успішне закінчення будівництва і здачу будинку :)
    .
     
  14. Bambook

    Bambook Persona non grata

    І вам привіт, менеджере Юрій ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Tosandra

    Tosandra New Member

    Ну чому як тільки скажеш пару хороших слів про людину відразу в чомусь запідозрюють?:facepalm:
     
  16. mcandre

    mcandre Active Member

    Народ, хто чув шось за РІЕЛ і будинок на Князя Святослава? Будують?
    Думаю про 4 чергу в тому будинку...
    Stepan_Bandera, в ІнтерГал-Буді значно дорожче...
     
  17. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Залежить від будинку. В Інтергалбуду минулого року були варіанти по 900 у. о. за метр, тоді як в Ріелу були варіанти від 800 у. о. до 1250 у. о.
     
  18. promisto

    promisto Well-Known Member

    Ну він не менеджер, а заступник директора - а от Христина менеджер.
    Також вступив у ФФБ по цьому об"єкту
     
  19. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    І я, вже би пошвидше закінчили. Так хочеться в нову квартиру, але то ще довго :)
     
  20. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    ми теж вступили, вони ще б форум на сайті свому зробили шоб люди могли контактувати .. як приклад сайт масив пасічний.

    бачу нас вже троха є, при тому шо тіки 3 секції а ще як 4 добудують то буде там ого як весело :)
    ми їм натякали, шоб робили все якісно бо нас там 200 сімей то як 500 люду ... знайдемо їх :)

    так само їм казали шоб прийняли до уваги побажання а саме, вхідні двері аби зробили зі шкляними вставкаи, як приклад будинок на червоній калині 85а, дуже гарно , естетично, практично, видно хто виходить, світло на сходову клітку падає, я вже мовчу про те як роблять німці, як приклад на вул. хоткевича старі німецькі будинки, де всі двері повністю зі шкла, продумано все до дрібниць, ніхто шкло не бє, нікому взимку не зимно але як воно гарно виглядає .... та вони сказали "шо у нас ті європейській норми не діють"
    так скзати не собі ж будується а як у всіх ....

    так само зауваження, аби в тамбурі ставили поштові скриньки а вже за тамбуром двері на домофон щоб як у цивілізованих країнах поштар кинув пошту у скриньку і мав вільний доступ, а не скриньки за металевими дверима, короче нікому нема до того діла ... а саме з таких дрібниць якраз будується сучасне житло, де враховується не "для себе" а для всіх..

    те саме з часом можна зробити насажанці і так.д. місце за будинком якраз придатне для того, там по ідеї не мала б бути проїжа дорога, хоча зараз там якраз дорога на будову, купа пилу який у вікна ... говорили з прорабом Романом, сказав шо якісь розмови велись з владою про спільні роботи стосовно дороги але шось як зрозуміли нікому так само нема діла чи то грошей ..

    тому небайдужим варто над тим всім задуматись аби наше з вами житло було зразком а не сірим буденним як решта :)
     
    Останнє редагування: 8 лип 2013
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)