$ Новини "Інтертелеком". Інформаційна підтримка.

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем intertelecom, 4 лис 2014.

1. intertelecom

intertelecom Well-Known Member

р е к л а м а
    Доброго дня. Наша компанія не має ніякого відношення ні одного украйнського провайдеру та оператора. Це окремий незалежний оператор зв'язку з власною мережею.
    Швидкість інтернету залежить від завантаженості мережі в момент підключення та інших факторів. Відносно роботи послуги в нічний час рекомендуємо звернутись на горячу лінію, або написати в онлай-чат в момент, коли спостерігається складність. Наші спеціалісти зможуть перевірити підключення та дати рекомендації.

2. Коммунарец

Коммунарец Well-Known Member

І вам доброго.
    Кожного дня в один і той же час перевантаження? Шось не те... А може бути таке, що час налаштований на московський, а оператор - український і звідси таке явище, що нагадує "Міленіум-2000"? Тобто, не співпадання внутрішньої установки? Як то , наприклад, коли батарейка в компі здохла, то мило не працює, а іноді і програми деякі? Мене цікавить ваша думки, а не колцентру.

3. intertelecom

Краще перевіряти на момент, коли складність актуальна. Час не має відношення до надання послуги. Тим паче, у нас встановлений київський :)

4. Коммунарец

Може прив'язано до перерахунку тарифу, коли обнуляється об'єм використаного трафіка. І тут як... бах!

5. intertelecom

Це також не має впливати. Тарифікацію проводить сервер, який не має відношення до швидкості передачі даних.

6. Коммунарец

Доброго дня.
    То, якщо сервер у вас супер-гіпер, а не якийсь там АТС кінця того сторіччя, яке дісталося від попередника. Бо так покрити територію країни одному оператору не в силах.

7. intertelecom

Все обладання в нашій компанії використовується сертифіковане та відповідне нормам. Мережа також повністю власна.

8. Коммунарец

Не хочу вас ображати, але в Україны сертифікація - справа папірова і дуже корумпована. У нас отримали ISO9001 так , що ніхто і не знав, а я тільки тоді, коли прийшли з центру на перевірку, а перед цим мені принесли якийсь сертифікат, що ніби десь-щось пройшов навчання.

А ви кажете сертифіковані...

Останнє редагування: 14 вер 2017
а де твій аватар? :)