Новий сайт "Українська спільнота Zend Framework"

Тема у розділі 'Новий сайт', створена користувачем Володимир Пасіка, 11 кві 2012.

  1. Всім привіт, пробую запускати проект української спільноти зенда.
    Тут будуть періодично викладатися статті по використанню і налаштуванню стандартних бібліотек зенд, одним словом хто колись хтів вчити але забив через недоступність, ю вєльком)

    P.s Шановна адміністрація, знаю шо не дотягую до постингу нового сайту, але посприяйте популяризації укр мови =) більше укр сайтів з цією темоб немає
     
  2. Забув дати власне саму лінку на сайт =)
    http://zend-frameworks.com/ua/
    Доречі на днях був ап гугла і дали PR 2 :D
     
  3. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    З радістю.

    Тільки може б Ви почали звідси і зі своїх дописів?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. yasam

    yasam Well-Known Member

     
  5. Ну так як це перший сайт який поставив для себе а не для дяді з гамерики то та)
     
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А чи відомо Вам про широке використання розділових знаків у українській мові?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. yasam

    yasam Well-Known Member

    ну то розкажи щось про Зенд, раз тема про нього, але без лінків "читайте тут"

    ---------- Додано в 10:50 ---------- Попередній допис був написаний в 10:36 ----------

    бо
    викликає підрозу, що ви черговий сеошник, а не програміст
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Класний фреймворк, в стандартній бібілотеці зенда можна найти все чого дужа забажає, від валідації форм до детального налаштування кешування, дуже класно розділена логіка в MVC стилі, для кожної форми створюється окремий файл - клас в якому задаються настройки для валідції, для баз даних аналогінчо.

    Так розповідати буде дуже довго.

    Єдиний мінус складна оф документація, просто куски коду, якби не навчили на фірмі, на це пішло півтора місяці в перервах між роботою =) то ніколи б не вивчив, сам брався десь 2 рази, навіть установити не зміг нормально.

    Тепер просто натішитися ним не можу =) зараз робимо на фірмі ше 1 проект на зенд, в планаг вивчити CMS magento так як вона на основі зенда + це найоплачуваніша цмска вважається, але дуже складна.

    Приклад валідції форми

    class Application_Form_Registration extends Zend_Form
    {

    public function init()
    {

    $email = new Zend_Form_Element_Text('email');
    $email ->setLabel('E-mail')
    ->setRequired(true)
    ->addFilter('StripTags')
    ->addFilter('StringTrim')
    ->addValidator(Zend_Validate_EmailAddress(Zend_Validate_Hostname::ALLOW_DNS, true))
    ->setAttrib('id', 'RegistrationEmail');

    $submit = new Zend_Form_Element_Submit('submit');
    $submit->setLabel('Готово!');

    $this->addElements(array($emailб $submit));

    }

    }

    в виводі виведе інпут, при субміті, буде йти перевірка чи інпут не був переданий пустим і чи це існуюча адреса, сам робить перевірки, сам виводить помилки, формат помилок можна міняти під себе. і це тільки мінімум можливостей .

    Детальніше глянути форму можете на сайті в мене, тема Zend Form, без лінків як і домовлялися =)

    ---------- Додано в 07:55 ---------- Попередній допис був написаний в 07:53 ----------

    нє нє))я не такий, от він я
    http://www.weblancer.net/users/Metallica/, дивіться відгуки
    Пробачте за ссилку.

    ---------- Додано в 07:57 ---------- Попередній допис був написаний в 07:55 ----------

    І я чомусь не можу редагувати свої повідомлення, за орф помилки вибачайте, не спав до 3 ночі, здавали проект:morning1:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

     
  10. Так, посилання, як редагувати? чи такої можливості немає?
     
  11. tropico

    tropico Well-Known Member

    Але зоопарк софту, в мене так само. :)) Я на робочий стіл попадаю настільки рідко, що деколи забуваю що на ньому взагалі є, тому навіщо то все тримати там, якщо в сімірці офігенний пошук в меню Start, нажав кнопку Win -> ph -> ENTER і вже запускається фотошоп, так само і інший софт, а тримати то всьо , ще й стрілка ярлика на пів іконки ))) свят свят свят.
    Повірте, кожен хто буде дивтись ваші відео, не буде вас слухати, а розглядати іконки. :)))
     
  12. Я думав шо в мене ше скромно все з роб столом)) в 90% знайомих там 10 000 файлів, фоток, архівів і тд, я ше посортував то і розкинув по групах)

    А на рахунок пошуку спробую, дякую =)
     
а де твій аватар? :)