Нові тарифи мобільного звязку

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Fon, 2 лют 2019.

  1. Fon

    Fon whom how

    У грудні місяці усі користувачі київстару отримали попередження, що з лютого усі тарифи закриваються, натомість зявляться нові, але з щомісячною оплатою.

    Після декількох невдалих спроб завищити ціни на розмови (видно антимонопольний високі відвальні запросив) київстар знайшов вихід. Тарифи без передоплати закрити і брати гроші не за мобільні розмови, а за інтернет. Тобто усі абоненти, котрі отримують вхідні дзвінки, поповняють собі картку раз на півроку на 20 грн жорстко відсікаються і залишаються тільки активні абоненти.

    По тарифах справа проста. 2 гіга нету - 75 грн/міс, безлім нету - 150 грн/міс.
    До речі, про підлість. Якщо уважно-преуважно почитати умови тарифу, то можна побачити наступні цікаві речі. Наприклад, якщо ви переберете інтернету, то за кожні настпуні 100 мб будете платити як за чорну ікру, а по розмовах на інших операторів - як за платину.

    Впринципі, у мене був пакет класичний, котрий мені без мого відома вже двічі намагались замінити на передоплату, але я в жорсткий спосіб повертав його собі назад. Тепер, мабуть, у київстару зникне ота мертва челядь, що рідко поповняє рахунок. скоріш за все, це люди старшого віку, що навіть не знають як тим тирнетом користуватись на кнопочному телефоні за 300 грн.

    Для тих, хто зараз буде пускати піну з рота і вказувати на канаду чи ізраїль де за мобільні розмови в місяць платять 100 долларів, прошу мати на увазі, що у них відповідно зарплата чуть-чуть вища, у 10 разів мабуть :)

    У фейсбуці були невдалі спроби оголосити з 1 лютого страйк вийшовши в офлайн чи змінивши оператора. Та на інших операторах тарифи ще дорожчі і всі з щомісячною оплатою. Та і перехід з 15 лютого автоматично.

    Невже російська компанія київстар отримала наказ трошки потиркати українців?

    Прошу ваші думки з цього приводу, тільки без матюків і погроз убити консула :)
     
  2. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    водафон безлімітний - 115 грн. на 4 тижні....я не бачу проблеми ні в ціні, ні в швидкості,
    віддати зарплату за кілька годин за місяць зв'язку з усім світом - хіба це багато?
    --------------------------------------
    тут питання в іншому...
    теоретично на безліміті можна цілодобово щось закачувати, але яка користь у цій інформації?
    який економічний ефект дає час, витрачений на сидіння в інтернеті?
    або який смисл бути постійно доступним на зв'язку?
    ---------------------------------------
    якщо людина активно використовує зв'язок для роботи, то кілька зайвих гривень не мають значення...
    а якщо для розваги, тоді треба шкодувати ще й час, витрачений на фейсбуки
     
  3. Fon

    Fon whom how

    все. київстар перевів мене на пакет комфорт. це типу нічого немає, але по 3 грн в день знімає.

    натомість знайшов як призупинити дію номеру. заблокувався. сиджу чекаю коли мені увесь світ аплодуватиме ))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Fon

    Fon whom how

    якщо вас перевели на комфорт, то треба щоб зняло 3 грн один раз. потім номер дійсний протягом року. через рік можна поповнити ще на 3 грн і пікласти на всіх рівно на один рік. єдиний мінус ви не зможете нікому позвонити, тільки вхідні.
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    З того тре було починати :)
     
  6. Wirz

    Wirz New Member

    Далі буде веселіше... Тільки відкритий ринок і здорова конкуренція врегулюють це питання.
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Мені декіілька разів приходило СМС, що буде зняття 3 грн. в день, та і недавно зауважив, що у багатьох спеціалізованих центрах "Київстар", де можна зробити поповнення рахунку без комісії бачив немало людей зі скаргами на такий тариф, який ще і без відома, якщо у мене бувають дні, коли я не роблю ніяких дзвінків, інтернетом через телефон не люблю користуватися, а тут завжди зняття не декількох копійок, а 3 гривень.
    А ще один нюанс "Київстару", буває у когось зі знайомих діє гарний тариф, але вони підключалися раніше, а підключитися до такого зараз неможливо, або там інші умови.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. BillGest

    BillGest миється в бані

    Дякуюємо Київстару за "шикарні ідеї" та "чудовий зв*язок"
     
  9. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    Vodafon, в моєму тарифі інтернет безлімітний, але торренти оператором заблоковані :dntknw:
    пробував чужу сімку - там на місяць 4гб інтернету, але торренти можна скачати на цю суму,
    думаю, чи шукати обхідні маневри, чи звикати з цим жити :scratch_one-s_head:
    -------------------
    цікаво... хто буває в інших країнах... яке там відношення до торрент-трекерів? :popcorm1:
     
  10. Sashkooo

    Sashkooo New Member

    Чому так різко подорожали тарифи у стартового пакета Лайф?
    Був змужений перейти на Київстар.
    Представили перший у світ Samsung S10, S10 Plus и S10e, характеристики потужні! Я ще таких не зустрічав.
    Огляд мене вразив
     
  11. Kharkivyanka

    Kharkivyanka миється в бані

    Якість так і залишилась ніякою. 3жі/4жі ні від юмсі ні від київстару не працює нормально, а тарифи в гору.
     
  12. Anfisska

    Anfisska New Member

    Дуже дорого
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Добре мати сімкивсімки і смартфон з двома картками. Давно не поповнював гроші на безлімітний інтернет, користувався вай-фай. Треба раз на рік закинути 5 грн і нехай дзвонять на ці нього.
    Але дуже оператор хотів перевести мене на якийсь інший тариф. Нарешті відстали... А вчора була акцвя - поповніть на 5 і більше ... і отримайте 300 грн на зв'язок!
    Трішки сумнівався, але поповнив на 10 грн. Не обманули... Закинули на додатковий рахунок по "май водафон".
    Вранці прийняв смс про підключення безлімітного інтернету на 125 грн на 4 тижні. Так що, на два місяці забезпечений інтернетом, якщо нічого не трапиться поганого.
    Життя -я у Бога за пазухой) ні тобі катаклізмів природних, ні тобі хворих на коронавірус... Ще й інтернет на халяву)
    Якби не знав, що Бог існує, то й не знав би, з чого б то все на мою голову))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Yanchuk

    Yanchuk New Member

    А вот такой вопрос. Встретила информацию что возможен перевод денег с Vodafone на карту банка но сама не пробовала еще. Знаю что на Киевстаре такая опция была уже давно. Правда ли эта схема работает? Было бы неплохо иметь возможность вывести лишнее.
     
  15. krakovvalerij

    krakovvalerij Active Member

    порадьте - який краще брати пакет і якої фірми якщо потрібен інтернет тільки? дзвінки не обов'язково:rock:
     
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якось дивно. У мене, та і в більшості, мобільний використовується для дзвінків, користуватися інтернетом, ще й на малому пристрої і сенсорній клавіатурі, мяко кажучи, дуже незручно. Якщо щось термінове, я користуюсь, але далеко не всі мегабайти витрачаю, це пакет від Київстар з інтернетом.
     
а де твій аватар? :)