Нове виробництво на Львівщині!

Тема у розділі 'Робота', створена користувачем daniellaa, 23 жов 2017.

  1. daniellaa

    daniellaa Member

    • Подобається Подобається x 1
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Коментарі то тої новини якісь песиместичні. Але вже недовго чекати. Візьмемо під контроль цю новину і сподіваюсь, що @daniellaa буде тримати нас в курсі цієї видатної події.
    Вчора мене запросили зробити одну роботу. Ну так побалакали і конєшно, ) - питання оплати. Заплатимо 150-200 гривень... Я б за таку і з не кроваті не вставав би. Домовилися за 500 в день...
    От би ще ті швачки не бігли туди за 5000 тисяч, а вирішили б триматися за більш пристойну зарплату. Китайців можуть привезти... Але то вже справа "Свободи" відстояти свою честь.
     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я не проти будь-якої роботи і навіть радий, що щось запускають і людям дають роботу хоч якусь. Але почитаємо, що пишуть.
    Про відношення людей до цього.
    Восени 2016 року німецьке підприємство «Бадер» відкрило свій другий завод на Львівщині: у селі Кожичі біля Львова. Тут шиють шкіряні чохли для сидінь автомобілів BMW преміум-класу.
    Завод «Фуджікура» біля Львова відкрили 14 квітня [2016 року]. Саме відкриття, на яке приїхав президент Петро Порошенко, керівництво міста та області засвідчило, що владі важливий інвестор, який забезпечує роботою місцеве населення і сплачує податки у бюджет. Зараз на заводі працюють 550 осіб. У найближчих планах - працевлаштувати 5 тисяч.
    Загалом цікавр почитати. Є і хороше, чого не було раніше.
     
а де твій аватар? :)