Нова Річ Посполита

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Pototsky, 18 лис 2013.

  1. Lutra

    Lutra Well-Known Member

    Це якась чухня. Ви впевнені, що то саме Українці а не тітушки?

    Ідея з новою Посполитою мені подобається. Правда, не думаю, що це можливо. Можливо як "співдружність держав". Але так щоб без панщини. Ок? І, на рахунок ядерної Росії - в Україні найбільші родовища урану. Побудувати завод по його збагаченню і ура.

     
  2. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Якщо Україна у майбутньому захоче стати імперією для інших країн їй офіційно доведеться змінити свою назву і зовнішню політику .
     
  3. Agaton

    Agaton Well-Known Member

  4. Forpost

    Forpost Стоїк

    Ідея з новою Посполитою мені не подобається.
    не лийте воду на млин рашистів
     
  5. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Я поки не бачу шансів, щоб вона сподобалася... полякам.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Та бо це утопічна ідея, ну яка нова Річ Посполита?
    Маємо з поляками абсолютно нормальні сусідські відносини, можна і треба їх і далі розвивати, і щодо історичних питань також далі співпрацювати треба, але говорити про якесь об"єднання в одну державу чи конфедерацію - ну то є наївно просто.
    Якось дивно, коли люди болісно сприймають втрату Криму, але готові пожертвувати незалежністю для об"єднання з Польщею :crazy:
     
  7. Lutra

    Lutra Well-Known Member

    Та яка там імперія, ми люди прості. Змилуйтеся. Єдине чого ми хочемо - це жити в власній хаті, працювати і ростити дітей. І щоб всякі там "імперії" не диктували нам умов життя та правил поведінки.



    Не бачу нічого поганого в тому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

  9. Feba

    Feba Well-Known Member

    А мені подобається такая ідея :blush: зробити щось на зразок конфедераціі (щоб не не втратити суверенітет )
    Так як живу на сході то упередженого ставлення до поляків за кріпацтво, не маю, а от до північно-східного сусіда- навпаки. Місцевих ватників можна вгамувати об"єднанням з білорусами, а якщо замість НРП на сході України поширити назву конфедерації як " Київська Русь", то може й взагалі замовкнуть )))

    .. Хоча , мабуть, східні українці зараз згодні об"єднатися навіть з марсіянами, аби не потрапити знову під москалів :sad:
     
  10. Lutra

    Lutra Well-Known Member

    Ой-ой, рашистии самі собі воду лиють як нема. Ще я буду на них дивитись.
     
  11. krzyslp

    krzyslp Active Member

  12. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

  13. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    [WIKI]Час_в_Україні[/WIKI]:

    [​IMG]
     
  14. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

  15. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    http://vk.com/respublika_lv
     
  16. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

  17. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    «Cьогодні 17 вересня виповнюється 75 років з того моменту, як Галичину було насильно відірвано від Європи. З того моменту ми перебуваємо у силовому полі так званого «руского міра». Досить. Пора повернути Галичину в Європу, пора, щоб Галичина привела туди й усю Україну. Саме з такою метою ми і створили нову організацію «Європейська галицька асамблея» - сказав Володимир Павлів.

    http://m.facebook.com/story.php?sto...7:mf_story_key.-7617134139113492560&__tn__=*s
     
  18. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    повернути ГАЛИЧИНУ як окремо визнану країну, через референдум
     
  19. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

  20. Lutra

    Lutra Well-Known Member

    Pototsky де ви берете таку інфу? Ні, я серйозно. Це в Польщі таке крутять? Я навіть не знаю як це все навіть коментувати.
    Сепаратизм - нє? А якже "Єдина Україна" ?Майте на увазі Я на цей референдум не піду.
     
а де твій аватар? :)