Нова Річ Посполита

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Pototsky, 18 лис 2013.

  1. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    ага, а хто керував тією Русєю? з ким і з якого Хмельницькій воював?

    я за правду, Польща - це агресивна країна до 39 року, про це свідчать походи на Москву, окупація України, її католізація, пригнічення українського народу, як наслідки повстання проти ляхів і т.і. але, у історичному розрізі поняття поганий/добрий - не має, тому я особисто проти Польщі нічого не маю, хапали що могли - молодці, я проти натхненного заламування кінцівок - "як же було гарно за часів Яна Казимира" (припустимо) ...
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    А що до Русі має коцацький офіцер, Владислава IV, який перейшов на бік Москви зі своїм Запорізським Військом ?

    Там де заснувалась Січ, вже давно жодної Русі і не було...
    Хмель відірвал тодішною Україну від Речі і хотив завоювати землі аж до Вісли, тільки з Олексієм Михайловичем вийшло трішки не так як мало бути..:dntknw:

    А хто пізніше, а хто зараз?

    Русі нема, (нена і Речіпосполитої), є Україна і Росія яки навік будуть споритися за любую ерунду а пайбільше за те, хто із них є Русєю.




    Але Вас на сухий кінець на певно цікавіть, чи я за приеднанням нинішної України до Польщі і / або будуванням з Україною (з цею що є, тобто реальную, не видуманою), нової Речіпосполитої ?
    Я против :pardon:.
     
  3. Agaton

    Agaton Well-Known Member

  4. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Маю таку підозру, що 99% українців питання, хто є Руссю взагалі по барабану.

    То ви проти приєднання українців до Євросоюзу? :)))
     
  5. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Та ні, я за ! :yahoo:

     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Євросоюз сам в шоці, що поспішно і необдумано прийняв румун, болгарів та інших циган, все сильніше чути голоси незадоволення старої Європи.
    Україні ітак Євросоюз не світив, а дякуючи циганам - відсунувся на ще далі.
     
  7. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    здрасте приехали, а шо ж було?

    і знов, приїхали, навіть не думав про це, але вважаю, що за, насправді, бо спроби збільшити власну країну це нормальне бажання, тим більше, що за певних правових норм, засудження більшовицького режиму, передбачає повернення експропрійованої власності, тобто шляхетні шляхтичі мають отримати що втратили, гіпотетично, тому мене більше цікавить що панство на це думає ... що до Вас то - не маю в чому звинуватити та і не намагаюсь :pardon:
     
  8. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Було років так 50 тому нормальним. Зараз це вважається нормальним хіба в недорозвинутих суспільствах.

    ---------- Додано в 16:52 ---------- Попередній допис був написаний в 16:50 ----------

    Що ви маєте на увазі, кажучи "Євросоюз"?


    Гм, поганенькі у вас справи зі знанням географії та етнології ;)
     
  9. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Тоді - практично ніщо

    а моїх якраз лишили усього, потім прогнали німців, і так доси на краденим живемо як і ви :)))

    але не чув про таких, щоб повертатися захотили. Ми нарід прагматичний, рахунок користі і втрат, однако.


    ====

    Значить ЛФ не репрезентативний :pardon:
     
  10. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    эээ ?то шо було? ці руки нічого не крали ...
     
  11. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Це ж очевидно ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    цілком можливо :))) - це я же не про Вас лічно
    ну ладно, скажем, на трофейним

    та-ж я сказав що ми прагматичні :)
     
  13. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    теж не вірно, в себе ми ...
     
  14. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    як всі
     
  15. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    На тлі хвалебних фільмів і досліджень про Богдана Хмельницького критика на його адресу може здатися дивною і, можливо, незрозумілою. Історія, як відомо,складається не тільки з фактів, але також з їх інтерпретацій, і, крім того, часто є розмінною монетою в руках політиків. Тому альтернативний погляд на цього історичного «героя» не тільки має право на існування, але також доповнює цей образ фактами, що замовчуються. Переглянувши факти і докопуючись до справжніх мотивів вчинків Богдана, ми можемо побачити, що ж насправді рухало українським героєм і від кого ж «звільняв» він українські землі. На це проливає світло його зіткнення з Яремою Вишневецьким, яке ознаменувало поворотний момент у «Національно-визвольній війні» Хмельницького, поклавши насправді кінець внутрішньонаціональній ворожнечі, різанині й пограбуванням.
    http://www.epochtimes.com.ua/ukrain...neveckyj-proty-bogdana-hmelnyckogo-72446.html
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    да-да, братська Польща ..... а Хмельницькій хтів пограбувати, при чому козацтво дуже швидко погодилось "пограбувати" шляхетно панство, попри можливість загинути, козаки - це не королівське військо - куди сказали туди пішли, козаків тре було переконати: ось ще "ворюгі"
    Восстание Жмайло 1625 года
    Восстание Федоровича 1630 года
    Восстание Сулимы 1635 года
    Восстание Павлюка 1637 года
    Восстания Остряницы и Гуни 1638 года

    і питання залишається, що Польща забула на руських землях ???
     
  17. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Ви здається, подалі не зовсім розумієте чим була Річпосполита.

    Ну але хай Вам там , ворог і усе - нової не хотите.
    І гаразд - питань більше нема, раз ворог, не хочу і я.

     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Артем, ви можете назвати хоч одну загарбницьку битву, яку вела Польща на русинських землях? Прошу хоч одну...
     
  19. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    я так зрозумів, що саме русинські землі? здається війн не було, бо і нема з ким , а щодо русі - то починаючи з Смоленська і до Москви, хоча з приводу останньої передбачаю угро-фінскі волання тому не наполягаю ...
    щодо битв, РККА теж лише під Києвом щось подібне до "загарбницької" битви вела, проте окупованою окремі хисторіки вважають усю Вкрайну ...

    можливо у якомусь сенсі, проте здається що Україна не входила на правах члена федерації, не мала національного керівництва і т.і "тоді ще України не було!" - вірно, хоча і суперечить минулим гаслам, які тут волалися, а раз не було то про завзяту дружбу українського та польського народу говорити за рано, тим більше за політику яка проводилась на території РП стосовно українського, православного населення, яка і призводила до вищезгаданих повстань і т.і. ...

    для руського народу - безперечно, католізація, закріпачення т.і., мені особисто - звичайно ні ...


    у розмовах з Вами - ні, а так ... ну що поробиш люблю Польщу - вона прикольна, (пше, матка бозька, Йезус, kurwа, хцеть, конче, пся крев, і т.і.) мої начебтопольські закидони стосуються не поляків а наших польщакохів, ось Педро каже що Вкрайну кахає, а спитай а чи не приєднати ЗУ до Польска - відповідь мабуть не забариться .... :)
     
  20. Gron

    Gron тафгай

    Читайте Хмелевську.
    Бо все інше вінігрєт з совко-рузькогоправославія головного мозоку яке Ви видаєте за історію.
     
а де твій аватар? :)