Нова Річ Посполита

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Pototsky, 18 лис 2013.

 1. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  р е к л а м а
  Прямо ;)
   
 2. manur

  manur Well-Known Member

  Звинувачення висунули ВЖЕ! То значить, що так як в нас він вже з ніким не "порішає". Можливо, реально не сяде, але чи умовне чи ще щось таки точно буде мати. І вже біографія буде в нього підпорчена.
  І це таки Польща, а не Україна, де "дважди нєсудімиє" можуть стати самі знаєте ким.

  Старший син вже майже 5 років в Ряшеві. В його 17 років ми його самого туди відправили. За ці 5 років ні я ні дружина ЖОДНОГО разу там не були. І ніхто ні разу там його ні не побив ні не погрожував. Дружина в Польщі вже більше року, я - півроку. Жодного негативу до себе я не бачив.

  І на вулиці і в громадському транспорті постійно чую і українську і російську мови (то що російську, то мене таки нервує))))

  Я зовсім не хочу нікого переконувати, що наведені приклади - фейки. Але, в Польщі теж є ідіоти. І бидло є. По ідіотах статистики не знаю. Але,, щодо бидла, то його таки суттєво менше ніж в нас. Ну, суджу поки що по столичному місті. Як воно з тим по селах і маленьких містечках - не в курсі.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 3. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Ну то що тоді українцеві найкраще брати з собою замість торта Рошен?

  зі

  View: https://youtu.be/8-VtLseUB9U
   
 4. manur

  manur Well-Known Member

  Я б взяв сало, але, курде, в Євросоюз його ніззя((((((( Забирають, скотинякиdiablo:, на кордоні і в сміття викидають((:)facepalm:
   
 5. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  А, перепрошую, шо ви там робите? Ви повар?
   
 6. manur

  manur Well-Known Member

  Хм... Трохи є. Вчора для своїх капусняку наварив)))
   
 7. Saszko

  Saszko Well-Known Member

  Спеціаліст.
  Насправді ніяк.
   
 8. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Ну, тоді тре брати в ЄС із собою капусту :)
   
  • Смішно Смішно x 1
 9. Saszko

  Saszko Well-Known Member

  Коли зустрічаються українські новини про агресію і злочини проти українців в Польщі, треба шукати першоджерело, польський сайт, з якого українські журналісти новину беруть, і уважно читати. Просто м запомнив як рік чи зо два назад українські журналісти польський текст про напад п'яних польських противників української міграції і поведінку випадкових поляків при тому нападі перекрутили так, шо українці в коментарях тих випадкових поляків (з нападниками інша річ) нацистами називали. Взагалі, дуже неприємно від цих польських нападів. Про напади на українських заробітчан в інших країнах ніколи ніде не писалося, шо про дешо може свідчити. Звичайно, мова саме про антиукраїнську агресію, а не про корисливі чи хуліганські злочини.
   
 10. iso

  iso Well-Known Member

  У Польщі відзначатимуть «день пам’яті жертв геноциду ОУН-УПА»

  У Варшаві 9 липня відбудеться святкування «дня пам’яті жертв геноциду ОУН-УПА». Як інформує «Gazeta Wyborcza», до почесного комітету з організації цього заходу увійшли єпископи, політики провладної партії «Закон і справедливість» та опозиційної «Громадянської платформи» та прокремлівська крайня правиця.

  «Національний день пам’яті жертв геноциду ОУН-УПА, який вчинили українські націоналісти буде відзначатись у Польщі вперше. Минулого року Сейм одноголосно підтримав ухвалу, яка встановлює це свято 11 липня. У всій Польщі святкові заходи мають відбутись на два дні раніше. Це не будуть державні урочистості, їх організовують патріотичне товариство прикордонних організацій і ветеранів», - пише видання.
   
 11. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  У Польщі вимагають від глави МВС не допустити агресії проти українців
   
 12. Pototsky

  Pototsky פוטוצקי

  [​IMG]
   
  • Оптимістично Оптимістично x 1
 13. manur

  manur Well-Known Member

  @Pototsky, маю надію, жи Польща не тіко виділить, але й візьметься контролювати освоєння тих коштів. Бо, інакше вийде великий пшик з того всього...
   
 14. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  • Подобається Подобається x 1
 15. Pototsky

  Pototsky פוטוצקי

 16. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  МЗС Польщі: спроби посварити Варшаву і Київ є елементом гібридної війни
  От тобі і на...
  От і вір тотим полякам :)
   
 17. KostRamd

  KostRamd Member

  На польскому форумі бачать поліпшення відносин між нашими державами в створенні об'єднуючого фактору у вигляді католицизму, який треба набагато більше розповсюдити в Україні Poland has accepted over a million Ukrainian refugees. Why does the EU keep telling propaganda about Poland? - page 2. Також там є лист, в якому говориться про те, що польські католики готові допомагати у вихованні молодих українців, що співробітництво, кількість спільних католицьких семінарів та освітніх програм між Польщею і Україною буде постійно рости.

  Це дуже смішно чути особливо зараз, коли у Австралії скарбника Ватикану звинувачують в розбещенні неповнолітніх.

  Скарбника Ватикану звинувачують у розбещенні неповнолітніх

  Скільки таких брудних ватиканських історій вже є? Причому на самому високому рівні!

  Якщо поляки будуть наполягати на релігійному питанні, вони тільки ускладнять відносини. Це якась дурість ставить поширення католицизму в його сучасному сексуально-скандальному вигляді умовою євроінтеграції та співробітництва з Польщею .
   
 18. manur

  manur Well-Known Member

  @KostRamd, а Ви ніколи не задумувалися, що % хабарників, збоченців і, просто, 3,14дарасів в наших владних структурах на порядок (чи й ще більше) більший, ніж % збоченців серед католицьких ксьондзів.
  Але, про них Ви щось не так активно дописуєте, як про якогось ******* штопаного з Австралії.
  Логіка? Не бачу.

  Особисто я знайомий з кількома католицькими священиками. І про жодного нічого поганого сказати не можу.
  А, ось, з посадовцями міського-районного рівня знайомий з багатьма. І, майже про кожного можу щось погане сказати.
   
 19. iso

  iso Well-Known Member

  Рука Москви:)
   
 20. KostRamd

  KostRamd Member

  Добре, але багато історій у нас, коли збоченців-можновладців ловили на гарячому? Про ці випадки ми можемо тільки гадати. Якщо деякий нардеп дивиться порно в Раді, це ще не показник)) А про ватиканських педофілів відомо достатньо давно. Я так розумію, в них сторічна кругова порука. Я радий, що ваші знайомі - нормальні священики, але хто знає, що буде, коли католицьких шкіл, костелів і звичайно гостей-ксьондзів у нас буде більше. Ніхто не зможе гарантувати, що не буде зростання сексуального насильства над дітьми. На жаль, Ватикан сам собі дискредитував за останні роки, через те хай ці сексуально-релігійні традиції залишаються в Польщі. Ми візьмемо від них тільки демократію. А наше дівча чи хлоп'я це майбутнє України, головна цінність.
   
а де твій аватар? :)