Нова Річ Посполита

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Pototsky, 18 лис 2013.

 1. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  р е к л а м а
  Прямо ;)
   
 2. manur

  manur Well-Known Member

  Звинувачення висунули ВЖЕ! То значить, що так як в нас він вже з ніким не "порішає". Можливо, реально не сяде, але чи умовне чи ще щось таки точно буде мати. І вже біографія буде в нього підпорчена.
  І це таки Польща, а не Україна, де "дважди нєсудімиє" можуть стати самі знаєте ким.

  Старший син вже майже 5 років в Ряшеві. В його 17 років ми його самого туди відправили. За ці 5 років ні я ні дружина ЖОДНОГО разу там не були. І ніхто ні разу там його ні не побив ні не погрожував. Дружина в Польщі вже більше року, я - півроку. Жодного негативу до себе я не бачив.

  І на вулиці і в громадському транспорті постійно чую і українську і російську мови (то що російську, то мене таки нервує))))

  Я зовсім не хочу нікого переконувати, що наведені приклади - фейки. Але, в Польщі теж є ідіоти. І бидло є. По ідіотах статистики не знаю. Але,, щодо бидла, то його таки суттєво менше ніж в нас. Ну, суджу поки що по столичному місті. Як воно з тим по селах і маленьких містечках - не в курсі.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 3. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Ну то що тоді українцеві найкраще брати з собою замість торта Рошен?

  зі

  View: https://youtu.be/8-VtLseUB9U
   
 4. manur

  manur Well-Known Member

  Я б взяв сало, але, курде, в Євросоюз його ніззя((((((( Забирають, скотинякиdiablo:, на кордоні і в сміття викидають((:)facepalm:
   
 5. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  А, перепрошую, шо ви там робите? Ви повар?
   
 6. manur

  manur Well-Known Member

  Хм... Трохи є. Вчора для своїх капусняку наварив)))
   
 7. Saszko

  Saszko Well-Known Member

  Спеціаліст.
  Насправді ніяк.
   
 8. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Ну, тоді тре брати в ЄС із собою капусту :)
   
  • Смішно Смішно x 1
 9. Saszko

  Saszko Well-Known Member

  Коли зустрічаються українські новини про агресію і злочини проти українців в Польщі, треба шукати першоджерело, польський сайт, з якого українські журналісти новину беруть, і уважно читати. Просто м запомнив як рік чи зо два назад українські журналісти польський текст про напад п'яних польських противників української міграції і поведінку випадкових поляків при тому нападі перекрутили так, шо українці в коментарях тих випадкових поляків (з нападниками інша річ) нацистами називали. Взагалі, дуже неприємно від цих польських нападів. Про напади на українських заробітчан в інших країнах ніколи ніде не писалося, шо про дешо може свідчити. Звичайно, мова саме про антиукраїнську агресію, а не про корисливі чи хуліганські злочини.
   
а де твій аватар? :)