Нова Річ Посполита

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Pototsky, 18 лис 2013.

1. ІгорМ

ІгорМ Маленький українець

р е к л а м а
    Прямо ;)

2. manur

manur Well-Known Member

Звинувачення висунули ВЖЕ! То значить, що так як в нас він вже з ніким не "порішає". Можливо, реально не сяде, але чи умовне чи ще щось таки точно буде мати. І вже біографія буде в нього підпорчена.
    І це таки Польща, а не Україна, де "дважди нєсудімиє" можуть стати самі знаєте ким.

Старший син вже майже 5 років в Ряшеві. В його 17 років ми його самого туди відправили. За ці 5 років ні я ні дружина ЖОДНОГО разу там не були. І ніхто ні разу там його ні не побив ні не погрожував. Дружина в Польщі вже більше року, я - півроку. Жодного негативу до себе я не бачив.

І на вулиці і в громадському транспорті постійно чую і українську і російську мови (то що російську, то мене таки нервує))))

Я зовсім не хочу нікого переконувати, що наведені приклади - фейки. Але, в Польщі теж є ідіоти. І бидло є. По ідіотах статистики не знаю. Але,, щодо бидла, то його таки суттєво менше ніж в нас. Ну, суджу поки що по столичному місті. Як воно з тим по селах і маленьких містечках - не в курсі.

• Інформативно Інформативно x 1
  3. ІгорМ

Ну то що тоді українцеві найкраще брати з собою замість торта Рошен?

зі

View: https://youtu.be/8-VtLseUB9U

4. manur

manur Well-Known Member

Я б взяв сало, але, курде, в Євросоюз його ніззя((((((( Забирають, скотинякиdiablo:, на кордоні і в сміття викидають((:)facepalm:

5. ІгорМ

А, перепрошую, шо ви там робите? Ви повар?

6. manur

manur Well-Known Member

Хм... Трохи є. Вчора для своїх капусняку наварив)))

7. Saszko

Saszko Well-Known Member

Спеціаліст.
    Насправді ніяк.

8. ІгорМ

Ну, тоді тре брати в ЄС із собою капусту :)

• Смішно Смішно x 1
  9. Saszko

Saszko Well-Known Member

Коли зустрічаються українські новини про агресію і злочини проти українців в Польщі, треба шукати першоджерело, польський сайт, з якого українські журналісти новину беруть, і уважно читати. Просто м запомнив як рік чи зо два назад українські журналісти польський текст про напад п'яних польських противників української міграції і поведінку випадкових поляків при тому нападі перекрутили так, шо українці в коментарях тих випадкових поляків (з нападниками інша річ) нацистами називали. Взагалі, дуже неприємно від цих польських нападів. Про напади на українських заробітчан в інших країнах ніколи ніде не писалося, шо про дешо може свідчити. Звичайно, мова саме про антиукраїнську агресію, а не про корисливі чи хуліганські злочини.

а де твій аватар? :)