нормана на свободу

Тема у розділі 'VS', створена користувачем V.P., 16 вер 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. tanna

    tanna Дуже важлива персона

    Дуже цікаво. А цей принцип стосується тільки розділу Політика чи Філософії теж? Інакше не зрозуміло, чому тоді були постійні претензії до Улла з боку філософів саме за його манеру до жорстких висловлювань.;)
     
  2. Mr. Blick

    Mr. Blick Дуже важлива персона

    Це не дуже розумний вчинок. Як відмовитись їсти шоколад, бо його Порошенко робить. :))
     
  3. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Ні не панімаєт. Можна англійською. а краще польською. Бо української не вживаєте тому що ворожа. Розумію Ваші почуття, але не співчуваю. Напишіть польською (англійською) тоді і подивимось чи не кацапка Ви.кондова

    Я і "моя бригада" і є Україна. Як би Вам від цьоготне було до оскаженіння прикро. Тому вибір у Вас не великий.

    Вона дописує про рідну мову іноземною мовою. Ось де клініка.

    Не факти , а припущення, виходячи із тривалого спостереження за Вам.

    Уявляю собі Ваше домашнє господарство.;) посуд хоча б миєте?

    Та всі ми работаєм.:))
     
  4. tanna

    tanna Дуже важлива персона

    [OFFTOP]А это и не поступок. Это не логичные методы борьбы как ответная реакция на не адекватные оскорбления. [/OFFTOP]
     
  5. tanna

    tanna Дуже важлива персона

    Надо же какая связь! :)):)):))


    Вы завязывайте. Такую большую палату трудно будет найти.
     
  6. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Кондова кацапка. Совєцького штибу.:rose:
     
  7. V.P.

    V.P. vegan power

    пар выпустили? думаю тему можно закрывать.
    а я пока гулять пойду)
     
  8. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Бліку. Я вже наочно бачу, що все більше і більше молоді в Україні чітко бачать, що з цими совко-кацапами країну не побудувати. Від них треба позбавлятись. Перш за все від їх головного чинника -язіка. Бо за їх язіком слідом шурує така постать як праваславіє по -гундяєвські, а далі шансони-шмансони, майданси і проча брудна шалупонь, яка наче кандали тягне Україну в савєцько-кацапську безодню.
    Сьогодні ця кацапка (а за нею і всякі баярди з Міннями) вголос заявляють що вони ігнорують українську мову, бо їм не сподобався ГРАНД. Завтра їм не сподобається Прокіп, і вони відмовляться від Українського рпапора (принципово), післязавтра їм несподобається Блік, і вони натомість принципово відрікуться від Гімну (бо він звучить ворожою для них мовою, та і слова не подобаються їм по суті), потім їм не сподобається Юрко, і вони ще від чогось Українського принципово відмовляться.
    От скажіть друже Блік, нахера Україні такі відказники?
     
  9. Милена

    Милена Дуже важлива персона

    Закрыто :)
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)