Номер телефону: +380567335040

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Forpost, 15 січ 2013.

  1. Forpost

    Forpost Стоїк

    Хто стикався з дзвінками з такого номеру? Мене аж в Раші вичислили ,шо за розводилово?
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ви мабуть при створенні теми хотіли написати ще щось, але забули, тому тема вийшла незрозуміло про що...

    Я правильно розумію, що вам хтось з цього номера зателефонував і пробував вас обдурити? Що цей "хтось" казав?
     
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    Що в мене прострочені платежі по кредиту в Приватбанку.ПиСи :в принципі я був клієнтом Приватбанку ,але кредит не оформляв внаслідок довготривалої відсутності на території України
    ПиСиПиСи ну всьо ясно http://get-phone.info/populjarnye/nomer-telefona-0567335040.html
     
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Все одно не зрозуміло. Який механізм обману?
     
  5. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    MARTINI, та скоріш за все, це колектори видзвонюють...
     
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    В чому тоді обман полягає? Колектори борги вибивають, а не на гроші кидають
     
  7. Kats

    Kats Романтик

    :haha: та обману впринципі нема.. є просто діставучість і так далі)) Я так поняв, людині дзвонять і кажуть верніть кредит.. і напосідають.. а проблема в тому, що людина кредиту не брала ніколи))))
     
  8. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    то які ж то колектори тоді? Хіба колектори вибивають кредити, яких людина не брала?
     
  9. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Людина могла забути, або не знати, наприклад розрахувався карточкою в супермаркеті, а на грошей не було, автоматично взяв кредит.
     
  10. Kats

    Kats Романтик

    зустрічав у своїй практиці і таке.. хтось бере кредит і дає лівий номер телефону.. а колекторам пофіг.. їм головне дзвонити на номер шоб надоїсти.. є таке.. навіть справу мав з такими колекторами)))
     
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    тоді в чому "розводилово", про яке пише автор теми в першому дописі?
     
  12. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    розводилово в тому, що автор не брав кредит (він так вважає), а його з нього вимагають.
     
  13. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Словом, треба чекати автора, бо ніфіга не зрозуміло...
     
  14. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Та нема обману. Банк собі таким чином додатковий прибуток шукає:)
    Дійсно, як каже Кац, може дали лівий номер.
     
  15. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Номер телефону не показник, і по ньому кредити не дають. Як мінімум ще мають бути паспортні данні. Тому, як би йому дзвонили якоби по лєвому номеру, то мали б хоча ПІБ спитати. Ну уявіть, ніби Ваш номер записаний за чиїмось кредитом. Вам дзвонять, і кажуть, що ви винні гроші, і називають вас при цьому чужим іменем. Ви просто скажете, що це не ви, та й по всьому. І з Привату дзвонять з Дніпропетровська безпосередньо. А це якась Просяна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Або оформили лівий кредит.
     
  17. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    От прийде Ука і розкаже, як їй надзвонювали недавно. Є різні колекторські контори, таких випадків море - дзвонять з погрозами і не представляються.
     
  18. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    В двох словах - кредит сусіди брали. Мій домашній пробили очевидно по адресі, от і взялися дзвонити "а передайте но сусідам інформацію". Спершу дратувало, а потім вирішила порозважатися - в стилі професора Преображенського: "не передам - чому? - бо не хочу!" Фацет дуже швидко випав в осад і перестав дзвонити. Аж шкода стало.

    А от і ще гарна історія з жж на тему колекторів:
     
    • Подобається Подобається x 8
  19. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    (056) - це код Дніпропетровська. Йому дзвонили з міського Дніпропетровського номера.
     
  20. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    А приват чий банк? Коломойського, а цей жидок де дислокується? Правильно! В Дніпропетровську.
     
а де твій аватар? :)