Nokia 6303

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Exorcist09, 2 лис 2009.

  1. Exorcist09

    Exorcist09 New Member

    Nokia 6303. Ренессанс модели 6300.
    Вот преобрел девайс. Очень уж меня он порадовал. Так как большой сторонник Nokia, решил поделится впечатлениями. Может это сподвергнет кого-то на покупку. Ну характеристиками, мало кого удевишь. Поэтому рассмотрим основные отличия от ппредшественника.

    1.Обновилась версия платформы, теперь это Series 40 6th Edition с предустановленными сервисами Ovi
    2.Увеличилась емкость аккумулятора, 1050 мА*ч против 860, увеличилось и время работы в режиме воспроизведения MP3 с 9-10 часов в 6300 до 18-20 в 6303 classic
    3.Кнопки цифровой клавиатуры стали раздельными, меньше ошибочных нажатий
    4.Индикаторы были убраны с торцов, теперь мигает ободок навигационной клавиши
    5.Глянец верхнего торца заменен на более практичный матовый пластик
    6.В 6303 classic появился стандартный 3,5 мм разъем в нижнем торце – можно подключать наушники, не используя переходников
    7.Улучшилось разрешение камеры, теперь это 3,2 МП с автофокусом и вспышкой, есть запись видео VGA разрешении
    8.Увеличился экран до 2,2 дюймов, добавился датчик освещенности
    9.Увеличился объем встроенной памяти с 8 до 64 Мб

    Как по мне, так телефон получился что надо. Старые традиции в новых решениях. Так держать, Nokia.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    я то сам зробив на 6300. Скачав, перешив... без питань.
    +
     
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    у мене 6300 вже більше року, задоволений, але не можу собі уявити людину, яка після 6300 купуватиме 6303. Якщо вже робити апгрейд, то не на фактично такий же телефон з незначним тюнінгом, а на щось серйозніше. Я наприклад вже знаю, що наступним буде смартфон. Коли не знаю, я телефонами користуюся дууууже довго, не маю звички до частої заміни, можливо тому, що мої телефони це завжди були Нокіа :) Найперший був 3210, як на мене - ідеал функціональності при мінімумі кнопок. Навіть думаю тепер такий придбати як такий собі фетиш :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    мій колега у свій час купив 5 шт. Сайменсів, бо казав, що то найкращий телефон... хоть ч/б екран. Задоволений, от марки не памятаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    Таким хітом була модель Siemens ME45.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. S_Fighter

    S_Fighter Well-Known Member

    100%. Дотепер десь валяється - батарея мертва, на жаль...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Bodya

    Bodya Member

    Люди 6303 дійсно кращий, я фахівець з продажу в магазині моб .тел... люди які купляють 6303 дуже задоволені!!! Ну звичайно хто може дати 3400 грн за 6700 то бере її телефон ще кращий реально)) як на мене 6700 краща дизайном, ну цен а любителя) ну і + 5 мр камера + AGPS :)
     
  8. anton patriot2

    anton patriot2 Active Member

    В мене у батька 6303 все гаразд і звук мені подобається. Моїй сестрі 1.5років тож він спеціально брав щоб за залізною поверхністю,щоб менше дряпався, все ок мала тягає він цілий, взагалі таке враження склалось що то надійний телефон) АЛЕ є одне АЛЕ то телефон більш не для молоді, дизайн таксобі,несмартфон взагалі нічого незвичного в ному нема звичайна дзвонилка, взагалі за тіж гроші майже(+150грн) можно купити елджі кп 500 ,сенсорний екран камера такаж, молодіжний стиль та і взагалі гарна цяця))
     
  9. MadDoc

    MadDoc New Member

    Я став оним з перших володарів 6300 в моєму місті, всі мої друзі-однолітки наслідували мій приклад, і також купували 6300. Як на мене це просто те, що треба перші роки - ігри і музика а далі тільки розмови, але акумуляттор вже 2,5 роки тримає заряд 5днів)))6300 це супер телефон, і міняти не буду:good:
     
  10. Bodya

    Bodya Member

    на скільки мені відомо там BL-4C 860 mp (всі скаржаться на те шо мало тримає), багато ставлять BL-5C 1020 mp (правда тоді туго кришка закривається) а в 6303 все 1050 mp + індикатор підсвітки... тому буде тримати значно довже!!! міняй друже!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. amfotebra

    amfotebra New Member

    Два роки тому придбала 6300 - закохалась!!!Власне не влаштовувала батарея.Через деякий час власне поміняла телефон на еЛДЖі кп 500,але мені бракувало тої простоти і зручності. В неті найшла новинку 6303 ,і зрозуміла все потрібно купувати, те що лежить до душі. З 21 вересня є власницею супер класного телефончика!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не вірю, хіба, як телефон виключити, то триматиме.
     
  13. Люди, хто користується смартами від нокіа, які будуть судження на рахунок нового Н 900, хочу собі такий брати, кажуть там оперативка набагато краща ніж в Н97, так воно чи це лише нова заманухе, хто юзав?
     
  14. Cargo

    Cargo Member

    Не юзал, но хотел бы, там вроде уже не симбиан, так что было бы интересно.
     
а де твій аватар? :)