Нічний Львів. Де можно прогулятись вночі?

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем NIK, 30 сер 2009.

  1. NIK

    NIK Well-Known Member

    Личаківський цвинтар не пропонувати!;)
    Цікаво, чи люблять львівяни гуляти вночі і де....:)
    Наприклод цілодобових закладів , щоб випити коктейль у Львові майже не ма за виключенням декількох нічних клубів. Ось зібрався у вересні нарешті у Львів і сподіваюсь на допомгу формучан в орагнізації свого нічного дозвілля. А Львів нічний - ЧУДОВИЙ!:good:
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Коли в 70-тих роках навчався у Львові /Левандівка ТУ-№26/ часто прогулювався нічним Львовом, повертаючись з тренування. Досить специфічне відчуття... Важко передати на словах, це потрібно відчути. Я не маю на увазі різні сутички та потасовки з вуличними дрібними грабіжниками, а тільки позитивну сторону. Вночі Львів ніби перетворюється на твій великий дім, за межами якого ти себе не увляєш... Тут все, що тебе оточує, ніби є частиною тебе самого...
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Люблю нічну площу Ринок......
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Geograf

    Geograf Меломан

    Еге ж посидіти на лавочці, або біля Амфітріти, або ж просто мовчки прогулятись
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Yambren

    Yambren New Member

    нажальнемає ніяких нічних кавярень :dntknw: буває хочеться пивця чи перекусити а нема де єдине це таверна на розі пекарської але обслуговуваннятам нижче плінтуса накурено...............
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Mypaxa

    Mypaxa New Member

    Та ну! Погано шукали! Напр. Криївка - працює цілодобово. Думаю, що і інших "з пивцем чи перекусити" знайдеться немало ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. mavka

    mavka Well-Known Member

    або Культ на Чайковського - це в підвалі. там недавно виступ якогось Cadillac був, мені сподобалось. працюють до пізньої ночі. а на другому поверсі там же є крапка без вивіски - приходиш, тобі наливають, вгощають, ціни нижчі, ніж внизу. :)) так кажуть, особисто не перевіряла.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Игорь

    Игорь Well-Known Member

    Я рад за Вас, что у Вас родились такие красивые слова. Наверное , Львов действительно красив, о нём читал, но никогда там не был. Только в Тернополе и Бережанах.
     
  9. Geograf

    Geograf Меломан

    В мене знайомі ходили в п'ятницю 13-го на нашу Лису гору, розчарувались люди коли виявили що ніц там не твориться:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Полковник

    Полковник миється в бані

    Счастливчик...
    В Тернополе живёт девушка Коффе13....
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    А скіко воткі взяли?.. [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    ящик, і з автобуса не виходили :))
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Geograf

    Geograf Меломан

    Ніскільки, пішли просто посидіти з музикою, посміятися:)
     
  14. Muchaco

    Muchaco Well-Known Member

    Тому ніц там і не творилось
     
    • Подобається Подобається x 5
а де твій аватар? :)