Ні обіцянок, ні пробачень, або я нікому нічого не винен

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Mykhaylo Khomchyn, 22 кві 2019.

  1. Вибори пройшли. Переможець відомий. Пора братись за роботу - контроль за виконанням слугою народу даний передвиборчих обіцянок.
    Народ свою роботу зробив 21.04.2019. Тепер черга за переможцем.

    Хоча я вперше бачу, щоб ще до завершення підрахунку голосів переможець протягом менше 24 годин відмовлявся від обіцяного.
     
  2. Kewmr

    Kewmr Well-Known Member

    Шановний, трохи охолодіть свою 5-ту точку. Палає на весь форум.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Його як старого коня треба ще трохи поводити по колу після такого забігу, який був протягом останніх двох місяців. Накрити попоною, щоб не простудився.
    Є багато корисних порад, і їх потрібно дотримуватися.

    Доглядаємо за конем — Агробізнес сьогодні

    Трензеля потрібно з рота йому також витягти.
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  4. Автобус виїхав зі станції Хуст майже вільним. В салоні сиділа тільки я. Чесно кажучи було лячно їхати в далеку путь на самоті із чужим закарпатським вуйком - водієм. Запитала у нього, коли буде зупинка, чи підсядуть ще люди. Він так криво посміхнувся і сказав :"зара"
    Автобус виїхав з автовокзалу за ріг. Зупинився. Почали набиватися люди, які вже чекали його за рогом. Звісно квитків ні в кого не було. Вартість квитка вони сплачували напряму водієві. Причому таку саму ціну, що він коштував на вокзалі. Квиток придбала з усіх пасажирів тільки я. Шлях передбачався далекий - години 2-3 , до Берегова. Людей набилося багато. Деякі стояли. Почалися розмови за політику. Всі почали хаяти Президента. Президент винний, як все погано, пенсії малі, субсидій немає.
    Я й запитала: "а з чого вам платити пенсії, якщо ви навіть за квитки не сплачуєте, з яких податків візьмуться ваші пенсії?"
    Тут на мене посипалися прокляття перемежовані відповідями:
    "Платимо водію, бо водітєлю теж треба якось виживать"
    Конкретно це прокоментую: платять напряму водієві таку саму ціну, як і на вокзалі, де в квиток включені і податки і страхування.Тобто вигоди для пасажира ніякої немає. Навпаки, якщо вийде аварія, ніякого стахування вони не отримають. А потім плачуться - чого зняли з рейсу автобус, тож ходив і ми їздили. А офіційно ваш автобус був незатребуваний, бо офіційно по квиткам на ньому ніхто не їздив. Ось так сплачуйте і надалі водієві.
    " Шоб він здох той Президент, такі пенсії малі. Я все життя працювала, день в день ходила через границю, сігарєти носила, аж ноги попухли. А він мені пенсії нормальної не дав"
    Тобто тітонька все життя займалась контрабандою, ні копійчини податку не сплатила, а тепер їй Президент винний,що їй пенсія мала. Повторюю: людина зовсім не платила податків, їй нарахували пенсію з чужих податків, а вона сварить діючого Президента, що їй мало. Протиріч не бачить.

    -А що роботи в місті немає? Я бачила в місцевих крамницях продавчині потрібні, і на школі висіла об'ява....
    "та хто ж туде піде на цих виродків спину гнути, самі їздять на машинах, а тобі мізерну зарплату. Я на сігарєтах і шоколадках, які ношу чєрєз граніцу, більше маю. Ще й обшукують, нічого винести з роботи не можна. Он сусідка шматок мила з їх робочого туалету хотіла винести , так вони її на всю зарплату покарали ще й звільнили. За шматок мила , яке коштує 2 гривні забрали 5 тисяч. От до чого Президент країну довів."
    Коментар: Знову винен президент. Людина при зарплаті з офіційним оформленням, нормальними умовами праці краде з робочого туалету шматок мила за 2 гривні.... Щоб хоч щось вкрасти. Винне керівництво магазину, що покарали крадійку , а не крадійка , яка крала сама в себе...

    У тітки Ніни в квартирі прописаний син. Дорослий. Їздить на джипі, живе десь в домі. Робить постійно якісь оборудки, все майно на жінці, тому і не прописується там де живе. Щоб, якщо раптом грець - не знайшли і не забрали. Мамі грошей не дає. Бо на його думку, у мами ж є пенсія. То й підробляє мама: бігає по мітингах - то за одного помітингує, то за іншого постоїть. Звісно, субсидії їй не дали. Син же великий і непрацюючий прописаний.
    Тітка Ніна кляне чинного Президента , говорить я за нього голосувати не буду. Він мені субсидію не дав.
    До синочки претензій немає. "Він ще себе шукає, вертиться як получається." А те, що він їй не допомагає і через нього вона не може отримати субсидію, то ж винний Президент.

    Одна сім'я дуже сильно зобідилася. "Тарифний геноцид, нам Президент субсидію не дав." Тай так кріпко обідилися, що утрьох поїхади відпочивати в Таїланд на 2 тижні. Тут же тарифний геноцид. А Таїланд узимку воно ж дешевше. І субсидію їм треба. Бо що ж так - усі отримують, а вони ні. Була б субсидія, то вони двічі могли б в Тай поїхати. А так тільки раз на зиму. Теж винен Президент. Зубожіння.

    Ваня купив 2 євробляхи. Собі та жінці. Поїхали гарно відпочили в Єгипет, перша лінія, 5 звьозд. Гроші є - чого ж не їздити. Хоча офіційно Ваня безробітний. Стоять у Вані кіоски по всьому місту, оформлені ніяк. Раз розрахувався з ким треба - і ніхто не турбує.
    Купили ще 4 квартири в новобудові. По 10 тисяч доларів продавали на етапі фундаменту , взяв на майбутнє. Бо ж нєдвіжимость - то всі знають, краща інвестиція. Буде собі на старості здавати і вести життя рантьє. Аж 4! Ото грошей в старості буде. То й що, що документів немає і будова незаконна. Он весь Київ в незаконних будовах - ще нікого не знесли, всі стоять. Та й бізнес у Вані такий самий - незаконно стоїть, але ж ніхто не зносить. Можна було б взяти за ці гроші одну квартиру і з документами. Але ж навіщо одна, якщо можна 4.
    Ваня дуже багато розсуждає про політику. Каже "нада что-то мінять. Вся молодьож голосуєт за нового молодого Прєзідєнта. Він убєрьот корупцію" Може новий Президент як прийде, то й узаконить ті незаконні будови, в яких Ваня придбав квартири. " Ми ж інвєстори,ми нєможем пострадать із -за застройщіка" А те, що бачили очі що купували - то таке, є ж віра, що все виправиться на краще, на так як зручно. Тоді він з лохів посміється - получиться 4 квартири замість однієї і з документами. Новий Президент зможе." Він же ж агонь. Как он здєлал пороха, ага. Он новий , маладой і підтягується на турніку. Нада что-то мінять. Та путєн сюда ніпрійдьот. За 5 лєт же ніпрішол, і щаз ніпрійдіот" Навіть якщо мир відносно хиткий треба мінять. Просто вот так , навіть на війну . Аби тільки мінять.
    Товариство мінял.....

    "Да он же актьор! Он же ж наш. Он своіх не аставіт. А ви всє зазамбіраваниє."

    " Він же в з Москвою працює. Наші актьори тепер будуть їздити снімацца в Москву і получять масковскіє ганарари. 500, ні, навіть 1000 доларів за зміну. І нє нада будєт учіть ролі на етом ніпанятном язикє - вот по русскі всьо панятно как іграть. А тут придумалі язиковиє квоти. І всіх застівляють снімацца с украінскім текстом"
    А питання собі ніхто не ставив з таких? А ви там потрібні? Там свої актори не мають сталої роботи. А тут ви зі своїм акцентом. Дякуйте Богу, що розвивається україномовне кіно, де можна розмовляти рідною мовою і не думати про акцент. Як би ви собі не здавались генієм, для російської кіноіндустрії ви непридатні - акцент є майже у всіх українських акторів.

    Олі набридло бути королевою місцевого масштабу. Їй давно хотілося вийти на російський ринок - там мільйонери роблять корпоративи і артисти теж стають мільйонерами. Але цих 5 років було лячно туди їздити, місцева публіка,яка її винесла на п'ядестал, не зрозуміє. Отож не рипалась. Хоча хотілося. А тут же ж перспективи відкриваються ! Все ж буде як колись - корпоративи з мільонними гонорарами і кожен день.
    Як колись не буде - бо ті хто мав такі гроші і міг їх витрачати на розваги і артистів вже або сидять, або лежать, або забрали ті гроші у офшори. Того і долар свого часу обвалився. Забула Оля, що королевою стала тільки після того як закрили кордони. І вивільнилась ніша. Україні стали потрібні свої зіркиі їх стали робити з тих , хто був. Відкриються кордони , знов буде засилля Кіркорових-Баскових-Аллєгрових. Гроші глядачі будуть нести туди.
    Навіть зараз найбільші каси у містах збирають "Сініє птіци" та інші з ностальгічним "Там, гдє кльон шуміт"

    Ми всі за цих 5 років живемо у воюючій країні. А наче поза війною. Нам бомби на голови не сипляться - то й ніби війни немає. І давайте дякувати тим, хто тримає оборону, що ми можемо жити своїм мирним життям і не помічати війни.
    Для тих, кому "всьо плохо і зубожіння" фото з Сєвєродонецьку. Там була війна. Там була окупація. Не "повстанцями" , а ворогом. Люди сиділи по підвалам. От тоді і там було "всьо плохо". А не це все ваше - Єгипти, Таїланди, у кого айфон крутіше, корпоративи, "как он єво здєлал", "ето мой вибар"
    Пам'ятайте , на війні вибору немає.
    А в нас є.
    І вибір один - буде повномаштабна війна і розкол України чи ні.

    Natalia Kudryashova
     
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

     
    • Тупо Тупо x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Kewmr

    Kewmr Well-Known Member

    Для чого було створювати тему про Зе, щоб знову загидити її По?
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. Розчулений акцією біля АП "Дякую, Петре!".

    До кого ще із 5 Президентів народ приходив і так сердечно, щиро дякував за усе зроблене? Чи можете уявити, щоб Зежаби після закінчення каденції їхнього преЗедента прийшли і так сердечно дякували за усе зроблене?

    Я - ні.
     
  8. А де я написав що це тема про Зе. Це тема про нового президента та виконання ним даних обіцянок. Я народ. Народ який голосував проти. Я маю право питати з нього більше як ви.
     

  9. View: https://www.facebook.com/100009235926099/posts/2245325139118662/
     
  10. Для шанувальників Зе у мене погані новини, на всіх мордорскіх каналах його почали обсирати. Гірше ніж Пороха. Так що швидкого закінчення війни не передбачається. І тут спи@дів. Ще не президент, а вже пі@@абол.
     
  11. Dred

    Dred Well-Known Member

    57544671_2232201273696150_7464914650941882368_n.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Kewmr

    Kewmr Well-Known Member

    З якої радості? Я за Зе не голосувала, я голосувала за Віктора Андрійовича Ющенка
     
    • Тупо Тупо x 1
    • Подобається Подобається x 1
    • Подобається Подобається x 1
  13. Dred

    Dred Well-Known Member

а де твій аватар? :)