Ні обіцянок, ні пробачень, або я нікому нічого не винен

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Mykhaylo Khomchyn, 22 кві 2019.

  1. Виталий Портников:
    Так, пане Зеленський, всі ці післяпаризьські судоми - всього лише доказ того, в якому глухому куті ви опинилися.

    Роман Доник:
    - Вовчик, тебе точно 42 года и ты точно не...?
    Экспертам, для подтверждения личности Яны Дугарь на камере наблюдения, дали две фотографии. Одна фотография - раскадровка видео с камеры, вторая - сделанная оперативниками. Но оказалось, что в то время когда была сделана вторая фотография, Яна Дугарь была за границей (отметки в заграничном паспорте). То есть, аваковские мегапрофессионалы сделали фотографию вообще другого человека. Об уровне остальных доказательств можно только догадываться.

    Еще недавно, в социологических исследованиях по Украине, в вопросе кому вы доверяете, лидировали три группы. Армия (читай ЗСУ и ветераны), церковь и волонтеры. Ударили по двум группам. Крепко ударили. По армии дважды. Не важно, случайно или ошибочно что то было сказано не так. Осталась атака на ПЦУ.

    Mason Lemberg:
    Це не влада, це пародія, це карго-культ на владу.
    Вчора керівник держави разом з міністром МВС взяли на себе роль суддей і ще не обвинуваченим, ще не затриманим людям винесли вирок.
    На підставі чого: на підставі маніпулятивних здогадок про загальне хвилювання групи, грубого притягнення фактів за вуха і футболок з принтами.
    Мало того... для об'єктивності і неупередженості вони не придумали нічого кращого ніж передати справу на розгляд в Печерський суд судді Вовку. Портнов був зайнятий і не зміг?

    Таня Адамс:
    Знаете, что разительно отличает украинцев от россиян? Умение в тяжелые времена гуртуватися. Я даже не помню, как это слово звучит по-русски.
    Умение защищать своих. Когда менты избили студентов на Майдане, на следующий день там стояли тысячи людей. Когда на митинге в Москве избивали и тянули в автозаки российских подростков, остальные просто снимали это на видео.
    В 14-м мы дали отпор здоровенной и безумной р@шке ТОЛЬКО потому, что сумели згуртуватися. Кулак - это и отвага солдат, и ум офицеров, и вены, по которым текут ресурсы волонтёров и спонсоров. А сейчас у нас появился ещё один враг.
    Вернее, враг тот же, просто это его щупальце российский триколор прикрыло стыдливо. Оно уже внутри страны и шустро пилит ненавистный украинский кулак. Сажает боевых офицеров, волонтёров, стряпает дела и выносит приговоры в Печерском суде имени Портнова.
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ціхо-ціхо, лохів не так просто розводити;
    Лохам потрібна чиста і смачна вода, багато повітря, доступ до океану /хай навіть через притоки і моря/, і якісний харч /бажано без гмо/. І, головне, свобода вибору.

    @Dred, а давайте нині при неділі замутимо міжсобойчик;)
    /мене тут може не бути десь між 10.00 - 12.00, але якщо буде цікаво, то я залишуся/

    Так от, ми кажемо за якісь там обіцянки

    А що Порошенко виконав зі своїх обіцянок?
    Але давайте будемо старатися без посилань, бо ми з Вами не ті люди, щоб один одному не довіряти.

    Так що я скажу відразу - практично нічого.
    І саме прикре і знакове - фонтан в Житомирі на думку народу не кращий, ніж у Вінниці.
    А якщо у Львові таки зроблять задумане, то фонтан в Житомирі може посунутися вниз ще на одну позицію;

    @Dred, може Вам незручно до мене звертатися, то мене звати Ігор.

    Тепер Ви кажіть, прошу...
     
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Послухайте, Ви цитуєте на українськомовному ресурсі якусь або кацапку з Росії, або придурчиху, яка за двадцять вісім років, живучи в Україні, не сподобалася на вивчення державної української мови, і це Ви вважаєте боротьбою з малоросами?
    Що корисного сказала ця придурчиха зі своєю нежіночою лексикою, що Ви її процитували?

    А по-моєму, малороси - це ті, що голосували за Порошенка, знаючи, що його права рука - Грановський, який в своєму фейсбуці пише на жидівський манер не Бог, а Б-г (бачив скрішнот по телевізору).
    Єврей Зеленський поступово наводить порядок в Україні, бо він збирається жити тут, і він знає, що якщо Україна стане багатою, якщо люди житимуть достойно, то будь-яка нація, включно із єврейською, відчуватиме себе спокійно, мається на увазі - ті, хто працюють чесно і не порушують закони. Незалежно від національності.
    А половнина соратників Порошенка перекочує в Землю Обітованну, пограбувавши Україну, наскільки здужає. І буде сміятися із таких дурників, які рвуть задницю за Порошенка (а отже - і за них).
     
  4. Dred

    Dred Well-Known Member

    Лохів вже розвели :)
     
  5. Dred

    Dred Well-Known Member

    Тепер звикайте до російської, бо при Зе російською вже будуть викладати у вишах.
    Скоро при Зе і другу державну російську мову зроблять.
     
  6. Dred

    Dred Well-Known Member

  7. Dred

    Dred Well-Known Member

  8. Dred

    Dred Well-Known Member

  9. Dred

    Dred Well-Known Member

  10. Dred

    Dred Well-Known Member

  11. Dred

    Dred Well-Known Member

  12. Dred

    Dred Well-Known Member

  13. Dred

    Dred Well-Known Member

  14. Dred

    Dred Well-Known Member

  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Російською будуть викладати у вишах для іноземців, які захочуть учитися саме в Україні, які заплатять гроші за те, щоб їм читали лекції російською. Вам не подобається, що виші зароблятимуть гроші на іноземцях, щоб вчити українську молодь безкоштовно українською мовою? Ви хоч розібралися в тому законі, чи за перепостами карикатур не маєте часу?
    Ви на цю тему розмірковуєте як Путін - про пластмасовий стаканчик.
    Сьогодні кинули в поліцейського пластмасовий стаканчик, завтра - пластмасову пляшку, післязавтра - скляну, а потім почнуть громити магазини.
    От і у Вас: сьогодні вчать іноземців російською, завтра - всіх почнуть вчити російською, а післязавтра російську зроблять державною, а післяпіслязавтра російська залишиться єдиною державною мовою. Ну, можливо, ще ідіш примусять вивчати з другого класу.
    Я перестаю з Вами дискутувати, бо бачу, що це - марна справа. Я там у темі Україна - вчора, сьогодні, завтра процитував дещо із Ю.Латиніної, пару фактів про "невинних" вбивць. Почитайте, не полнуйтеся.
    Якщо можете дати свій варіант, чому у підозрюваного була половинка міни, точно такої, якою підірвали Шеремета, прошу - викладіть.
    Якщо підкинули, то чому той, у якого була поліція уже під дверима, надсилав іншому підозрюваному СМС-ки. Зговорилися з оператором мобільного зв"язку і оператор нафальсифікував? Ну-ну.
    Давайте, хоч і піст, не їсти мух з котлетами разом, а якщо так уже хочеться - то окремо.
     
    Останнє редагування: 15 гру 2019
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну, розвели так розвели, Вам видніше;

    Давайте повернемося до наших баранів

    @Dred, а що Порошенко виконав зі своїх обіцянок?
    Але давайте будемо старатися без посилань, бо ми з Вами не ті люди, щоб один одному не довіряти.

    Так що я скажу відразу - практично нічого.
    І саме прикре і знакове - фонтан в Житомирі на думку народу не кращий, ніж у Вінниці.
    А якщо у Львові таки зроблять задумане, то фонтан в Житомирі може посунутися вниз ще на одну позицію;

    @Dred, може Вам незручно до мене звертатися, то мене звати Ігор.

    Тепер Ви кажіть, прошу...
     
  17. Dred

    Dred Well-Known Member

  18. Dred

    Dred Well-Known Member

  19. Dred

    Dred Well-Known Member

  20. Dred

    Dred Well-Known Member

а де твій аватар? :)