Ні обіцянок, ні пробачень, або я нікому нічого не винен

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Mykhaylo Khomchyn, 22 кві 2019.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Щось не дуже скакунів тзібралось?

    upload_2019-12-8_13-50-59.png

    Але олєжкіна сволота тут, як тут...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А чого ж не попіаритись надурно? А то щось його останнім часом
    "за стіл не саджають, по-батькові не називають":)))
    Припадати пилом став...
    Батьківщина, мабуть, там вся теж, а Юля з косою!Новий образ молодої лагідної кішечки не дав майже нічого...
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  3. Dred

    Dred Well-Known Member

  4. Dred

    Dred Well-Known Member

    Все йде по плану Хуйла
    79385632_218116672551142_9146868034973990912_n.jpg
     
  5. Dred

    Dred Well-Known Member

    78476085_180266316501985_1775985748743290880_o.jpg
     
    • Тупо Тупо x 2
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я дивуюся - якою це треба бути скотинякою, щоб малювати і перепощувати карикатури на першого Президента України, який підписав документ про незалежність України (про розпад Радянського Союзу).
    Саме Кравчук разом із Єльциним і Шушкевичем підписали документ, який мирним шляхом призвів до незалежності України.
    Ну, що ж - російські скотиняки називають Єльцина ЄБН-нем, який по п"яній лавочці розвалив Совецький Союз і проклинають його.
    А наші скотиняки, не думаючи своїми пустими головами, але - на радість Путіну, малюють Кравчука без штанів.
    І скажіть після цього ще, що ви - патріоти України. Скотиняки - і більше нічого.

    Хотів би також звернути увагу Адміністрації форуму на пост #1665 Ні обіцянок, ні пробачень, або я нікому нічого не винен , і якщо у них є хоч крихта поваги до України, до українського народу, дати належну оцінку скотинякам.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Тупо Тупо x 1
  7. Dred

    Dred Well-Known Member

    Зелебобіки, старайтеся краще вилизувати дупку Зе, Кравчуку і Саакашвілі :)
     
    • Тупо Тупо x 1
  8. Dred

    Dred Well-Known Member

  9. Dred

    Dred Well-Known Member

  10. Dred

    Dred Well-Known Member

  11. Dred

    Dred Well-Known Member

  12. Dred

    Dred Well-Known Member

  13. Dred

    Dred Well-Known Member

  14. Dred

    Dred Well-Known Member

  15. Dred

    Dred Well-Known Member

  16. Dred

    Dred Well-Known Member

  17. Dred

    Dred Well-Known Member

  18. Dred

    Dred Well-Known Member

  19. Dred

    Dred Well-Known Member

  20. Dred

    Dred Well-Known Member

    У МОЗІ ЗВІЛЬНЯЄТЬСЯ ВЕСЬ ДИРЕКТОРАТ ЧЕРЕЗ ВИМОГИ НОВОЇ КОМАНДИ БРЕХАТИ: У «СЛУГ НАРОДУ» ПРОГРЕСУЄ «КОМПЛЕКС ПОПЕРЕДНИКІВ»
    Майже весь директорат МОЗ на чолі з керівницею – звільняється


    Керівниця директорату стратегічного планування та євроінтеграції Ірина Литовченко заявила про наміри звільнитися з Міністерства охорони здоров’я з практично усією своєю командою.

    Йдеться про майже 10 працівників, про таке рішення Ірина Литовченко повідомила у Facebook, пише Канал 24.

    Керівник директорату – найвища неполітична посада в міністерстві, наступна після міністра та заступників.


    Вчора вони перейшли межу, яку я для себе ставила. Причина – ціннісні й світоглядні розбіжності, які роблять неможливою подальшу роботу в МОЗ, – заявила Ірина Литовченко.

    Ірина Литовченко пояснила, що 5 грудня, в обід державний секретар МОЗ зателефонувала системним адміністраторам сайту (одне із держпідприємств МОЗу) та сказала, що у них є 5 хвилин, щоб з сайту зникли абсолютно всі згадки про попередню політичну команду – новини, фотографії, відео – абсолютно все.

    Доручення виконали. Через що почалася хвиля обурення у соцмережах.


    О 9 вечора, за словами Литовченко, їм надійшло наступне доручення: розмістити на Фейсбуці міністерства #антифейк-повідомлення, нібито відбувся технічний збій і всі новини з сайту пропали випадково, і ось вже сервер відремонтовано та все знову працює.

    “ Це відверта брехня, про яку знає все міністерство, пише Ірина Литовченко.

    Я попередила, що якщо вони примушують мене брехати на сторінці міністерства, на своїй сторінці розповім правду.


    Вранці це добили «офіційним» повідомленням про технічні роботи на сайті, яке повісили вчорашньою датою. Але у адмінці видно, що повідомлення опубліковано вже після новин, які ми вішали на сайт вдень”.

    Це вже не перша спроба підставити своїх підлеглих та прикрити черговий свій факап «поганими державними службовцями».

    Литовченко також розповіла про інші проблеми, які були у МОЗ:

    Ще на першому чи другому тижні роботи цього міністра мене примусили переписувати ВСІ протоколи міжнародних зустрічей та довідки про попередню співпрацю, щоб ніде не було згадано прізвища Супрун, «бо Зоряна нервує».

    Литовченко розповіла, що нове керівництво МОЗ застосовує брудні методи впливу.

    За 100 днів уряду нас лякали аудитом і перевірками, цькували на мене СБУ, погрожували тітушки, підсовували підсадних співробітників, давали нереалістичні доручення, що суперечать одне одному…

    Жодного разу моя команда не відмовилася виконувати свій обов’язок державних службовців та виконувала всі найнедолугіші завдання.

    Заходити у найскладнішу реформу країни з керівництвом, яке замість підтримки та побудови команди думає лише про власне крісло – це було б прикрим самогубством.

    Паралельно міністерство обростає все більшою кількістю персонажів з неоднозначною репутацією, які чекають на можливість відірвати шматочок державного бюджету: Тодуров, Запорожан, Амосова, Довганчин, Хобзей, Рижак, Чумак та інші.

    Литовченко також обурилася призначенням нового секретаря.

    Днями нам призначать державного секретаря, про виграш якого на конкурсі було відомо ще до його початку.

    Не дивлячись на обіцянки Олексія Гончарука про перезавантаження, оновлення, сильний та чесний конкурс, до нас призначають екс-держслужбовця із найбільш корумпованого державного органу».


    Нагадаємо, Ірина Литовченко, співзасновниця відомого благодійного фонду «Таблеточки». Фонд «Таблеточки» був одним з найбільш системних благодійних фондів. Багато років не тільки надає адресну допомогу онкохворим дітям, а й намагається робити певні системі зміни.

    У МОЗі звільняється весь директорат через вимоги нової команди брехати: У "слуг народу" прогресує "комплекс попередників" - Ватра UA
     
а де твій аватар? :)