Ні обіцянок, ні пробачень, або я нікому нічого не винен

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Mykhaylo Khomchyn, 22 кві 2019.

  1. В очередной раз натыкаюсь на призыв не разобщаться, объединиться ради страны и идти вперед.
    И вот что мне есть сказать вам, объединители.
    За эти пять лет было много активного социума поддерживающего Порошенко. Они волонтерили, воевали, шли на геморные посады ради результата, занимались активной социальной деятельностью, и при этом говорили: - Да, я за Пороха.
    В ответ их чмырили в соцсетях, обещали развесить на столбах, посадить после инаугурации другого Президента и много чего другого.
    А по истечению пяти лет, этим людям говорят - ну что же вы, мы же не будем разделять страну, делайте то же самое под знаменами нового Президента, вам че, тяжело, а, биндеры порохоботские...
    Та вот не тяжело. Всё равно те кто выбрал себе путь помощи своей стране, не свернет с этого пути. Слишком много отдано, чтоб просрать.
    Но с вами в одной компании, после этих пяти лет?
    Да вот нет. Поднимите жопу. Станьте в ряды зекоманды. Займитесь волонтерством, активной социальной деятельностью, займитесь хоть чем то для страны. Или вы думали что для того чтоб Украина развивалась, надо было выбрать только царя по вашему вкусу?
    Боюсь вас разочаровать, но Украина - это мы все. И если активная прослойка не пойдет в зекоманду что то строить (а судя по розумковым/апаршиным/лещенкам это команда из говна и палок оставшихся на обочине дороги), то без опоры на такую прослойку ваш Президент - это колосс на глиняных ногах и очень скоро они подломятся, в том числе не без вашей помощи, всех тех кто его выбрал, сел на диван после этого и не захотел его поддержать.
    Тем более после того как Зеленский еще до выборов умудрился наляпать того, что сейчас его поклонникам кажется незначительным, но через некоторое время сами будут бегать с лозунгами "Я вам ничего не должен" и прочими зашкварами.
    Так что не надо заламывать руки на тему разделения социума. Вы его успешно разделяли эти пять лет и получили вполне себе логичный результат. Теперь вы, как большинство, наверное сможет же сделать всё как надо, не так ли?
    Я в общем то понимаю истерику всяких ивановых/романенковых. Потому что оказалось что Порох ушел оставив за собой консолидированую прослойку. Которая оказывается может встать с диванов и явить себя пред миром безо всяких автобусов с регионов, бюджетников и прочих. Идеологически стойкая обширная прослойка. С ней невозможно не считаться. Особено дебаты хорошо продемонстрировали, когда с одной стороны стадиона было пусто, а с другой густо, и это при том что большинство электората как раз представляла ту сторону где было пусто. Просто им было влом прийти на стадион поддержать своего кандидата.
    Потому и заигрывания с этой прослойкой тоже понимаю. Но...а идите вы нахер? Вы разделяли народ, потом привели олигархический симулякр в политику и предлагаете нам всем разделить эту ответственность? Нет ребята. Это ваша ответственность. А по концовке уже мы за неё спросим. И есть у меня подозрение, что на Банковую не будут идти люди чтоб сказть Зеленскому:- Дякую.
    Уж попомните мой пост.
    Serg Marco
     
  2. А про віллу в Італіі серед російських чиновників ви не знаєте?
     
  3. Молодь росте цікава... розмова школярів! на зупинці : - Ну може тепер туристів буде ще більше, цікаво людям подивитись - на країну довбанутих
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Рубрика #искаментав

    "Нас роз’єднали і підготували до громадянської війни. Тепер достатньо піднести сірника"... "Треба таки єднатися"...

    Я розумію ваш подив, обурення, розпач від дурного вибора співгромадян. Розумію, що депресуєте і навіть муляєтеся тим, що робитимете далі. Аж надто катастрофічно виглядають перспективи.
    Але давайте, ви не будете повторювати будь-що за московською пропагандою, га? Їх найголовніше завдання якраз і посіяти розпач і зневіру, налякати вас примарою "громадянської війни" і покласти вас, коли припинете опиратися, до ніг своєї маріонетки.
    Згадайте, що за будь-яких обставин не можна жертвувати батьківщиною і честю. І вам полегшає.
    Приводів для громадянської війни наразі немає, бо немає конфлікту ідеологій. У нас конфлікт амбіцій і інтелектів - звичайнісінька дарвінівська еволюція, в якій перемагають види з найбільш розвиненим мозком.
    П.С. І кидайте цю бухгалтерію з відсотками, мовляв, нас не 25, а 13. Нас точно не менше чверті і перерозподіл голосів на нашу користь ще попереду.

    Володимир Саркісян
     
  5. Об'єктивний стан речей. Лише факти.

    Росія:
    - Проведення у 2015-18рр наймасштабніших з часів СССР військових навчань зі злагодження підрозділів
    - Створення нових ударно-батальйонних груп на західних кордонах (для України і країн Балтії на Східних) та надмілітаризація анексованого Криму
    - залучення Білорусі до масштабних навчань з наступним створенням доріг, здатних витримати перекид великої кількості важкої військової техніки, втч з підведенням до північних кордонів України та підготовка до аншлюса Білорусі
    - створення резервних матеріально-технічних фондів на випадок локальних (так назвали) військових конфлівктів
    - зміна характеру воєнної доктрини з оборонної на наступальну, втч з можливістю використання тактичної ядерної зброї в локальних (ну так назвали ж) конфліктах
    - розпалення і підігрівання війскових конфліктів ззовні (Сирія, Лівія - активно, Україна - пасивніше)
    - відключення росіян (невдовзі) від доступу до Інтернету, створення своєї мережі, що є класичної підготовкою до інформаційних блоків воєнного часу

    Європа:
    - ріст популярності лівих та правих радикальних партій та популістів, що свідчить про радикалізацію і накопичення негативної енергії в суспільстві, яка обов'язково матиме і вихід, і конкретній об'єкт
    - послаблення класичних ідеологічних партій і відсутність сильних лідерів
    - нарощення незадоволення міграцією при відсутності притомної політики щодо цієї проблеми, яка - проблема в сенсі - вміло підігрівається ззовні, особлива конфліктами навколо ЄС (Сирія, Лівія)
    - втручання в демократичні процеси збоку РФ з використанням демократичних інструментів для руйнування систем ЄС - фейки, медіа спецоперації, економічні пряники на кшталт Північного Потоку 2, якими дражнять великий бізнес, що хоче "як раніше", не розуміючи що цього вже не буде

    Україна зробила багато для того, щоб протистояти викликам і відбивати загрози, хоча звісно далеко не все: інформаціні діри стали основою для мегаманіпуляцій громадською думкою, що призвело до послаблення резистентних здатностей. Але сталося що сталося і у мене одне питання тепер:

    з огляду на весь вищеперерахований і далеко не повний список викликів, як може новообраний президент, який майже нічого не розуміє ні в обороні, ані в міжнародці замість того, щоб зранку до ночі вчити предмети прямого відання, їхати в Турччину на фестиваль "Весело"? Йому весело? Тоді скоро Україні буде навпаки.
    Volodymyr Ariev
     
  6. Кінець епохи бідності. Коли вже наступить кінець епохи тупості і дурості простого народу?
    FB_IMG_1556284484197.jpg
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. ЦВК оголосить результати виборів президента 30 квітня,
    коли завершиться відведений законом термін для оскарження протоколів окружних виборчих комісій
     
  8. Констянтин, по великому правий. Це видно ЛФ, де ті хто лоханулись, щоб виправдатись, кинулись видумувати різноманітні відмазки. Тому що признатися в тому, що віддав голос за Зе, все одно, що признатися що трахав козу. А попереду ще визнання співлягання з козлом, а потім що був під козлом і тільки тоді наступить прозріння, що тебе мали.

    View: https://www.facebook.com/100008072256891/posts/2314283938850659/
     
    Останнє редагування: 26 кві 2019
  9. Dred

    Dred Well-Known Member

  10. [​IMG]
    Політика
    Розчарування електорату цілком влаштує кремль
    26.04.2019 Олександр Костюк 0--- вибори Президента, демонізація Порошенка,електорат Зеленського, зеленський, кремль,розчарування
    [​IMG]
    Костюк Олександр
    Перемога Зеленського, думаю, була несподіванкою і для його творців. Головне завдання було – інформаційне знищення Порошенка, задля якого об’єдналися всі його вороги: кремль, якому Порошенко був як кістка в горлі, і наші барони, яким він суттєво звузив можливості для збагачення.

    Порошенка вдало демонізували в мізках обивателя. Стандартними методами: звинуваченнями в корупції (абсолютно брехливими і нічим за 5 років не доведеними) і прив’язуванням до нього всіх негараздів (від війни, тарифів, доріг, терактів ворога до аварій на дорогах і поганої погоди). Демонізували. І почали підсовувати різні заміни: Гриценка, Тимошенко, Смешка. Але неочікувано спрацював саме Зеленський. Саме тому, що він ніщо. І абсолютно протилежні за переконаннями групи виборців могли вкладати в нього свої очікування. Часом надзвичайно наївні та інфантильні. Чесно скажу, читати щирі, наївні коменти фанатів Зе часом просто надзвичайно смішно.

    А от тепер віртуальному творінню потрібно робити конкретні кроки. І балансувати між протилежними трендами (мир-війна, українська-російська мова і т.п.). Виконувати відверто популістські обіцянки – спиняти війну, знижувати тарифи, піднімати пенсії, зарплати в 4000 доларів і т.п. – в умовах реальної економіки та політики. Все це робити буде таки важкувато. Цікаво, як скоро посиплеться електорат віртуального ідола?




    Цікаво, що розчарування електорату, на мою думку, цілком влаштує кремль. Українців пошили в дурні, і кремлівська пропаганда з великим задоволенням буде підкреслювати нездатність українців обирати собі владу. До того ж фігура Зеленського ідеально, навіть краще за Януковича, підходить для організації Майдану-3. Його національність ідеальний привід для радикальних дій керованих кремлем націоналістів, які зараз дотримують «нейтралітет», але активізуються в потрібний момент. Все це абсолютно влаштує кремль, який протягом історії завжди захоплював Україну, організовуючи та підживлюючи в ній громадянську війну, впроваджуючи своїх гетьманів і стравлюючи гетьманів між собою.
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. В 2014 за кордоном я відчував себе гордо. Я відчував себе представником народу, який виборов свободу. І більшість іноземців, з якими я тоді спілкувався вважали так само. А ті хто думали інакше не могли нічим заперечити і якось протистояти моєму настрою.

    Минулого літа я якось їхав електричкою з польського Жешува в польський Перемишль і в моєму вагоні польської електрички якесь бдло без навушників слухало висери зеленського.
    В мене тоді було два відчуття: злість і сором.

    Тепер закордоном я відчуваю себе так, наче тебе запхали у вагон чи клітку з таким бдлом і всі навколо ходять і тицяють на тебе пальцями.
    Мені ніколи не було соромно за свою країну і за те, що я українець, незважаючи на всі стереотипи що існують.
    До тепер.
    А тепер мені соромно, бо я навіть не можу зрозуміти за що, за які обіцянки та надії, ці люди зробили посміховисько з мене, з себе і з країни, за яку віддали своє життя стільки Героїв.
    Mason Lemberg
     
  12. Нам казали, що після виборів з країни втече Порошенко, а втік чомусь Зеленський.(с)
     
  13. "До булави треба ще й голови".
     
  14. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

а де твій аватар? :)