Ні обіцянок, ні пробачень, або я нікому нічого не винен

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Mykhaylo Khomchyn, 22 кві 2019.

  1. Ну що ж. Все що вдалося відвоювати за ці пять років, протеже Гриценко вже готовий продавати. Де там прихильники недополковника. Що ви на це скажете?

    View: https://www.facebook.com/100007764793287/posts/2312602509008553/
     
  2. Ураааааа!! В команде Зебилоидов пообещали, шо через 5 лет в результате сногшибательных реформ ,зарплата бойца на передовой вырастет аж на 30% !!!! Слава Зебилоидам!! Я сейчас реально сижу и рыдаю от счастья.
     
  3. Яка позиція Зеленського по мові? Яка не пасує Президенту, яка не пасує головнокомандуючому та державнику. Вона лицемірна, надурити та обманути людей. Це демонструє команда Зеленського - його депутат Лещенко. Він щоб не голосувати «За» та не голосувати «Проти», вирішив всіх обманути, що він відсутній. Насправді він був в Раді, ось я його сфоткала через кілька хвилин після голосування. Це підтверджує час на табло. Лещенко щойно скочив зі свого місця...

    View: https://www.facebook.com/100003547618063/posts/2021607914634109/
     
  4. В прєзєдєнта Малоросії згорів пердак від прийняття закону про мову. Обіцяє провести ревізію закону.

    А міг би і промовчати. Вчора, коли Хло підписав указ про видачу паспортів на Донбасі, воно рота не відкривало.

    І я хотів спитати в україномовних манкуртів чи подобається їм така поведінка хєранта. Але ж потім згадав, що питання це задавати буду я людям, які зжерли порівняння України з повією, насмішки з Голодомору, віри, армії і образу українця.

    Тьхубля
     
  5. Таке питання - мовні патрулі будуть одразу разстрілювати на місці? Чи. Спершу буде корекція электрошокером російськомовних щелеп?
     
  6. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Ух ты!
    Зачётная тема.
    Ну, не буду мешать.
    Тихо сам с собою я веду беседу...
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Прекрасна тема. Продовжуйте.
     
  8. prius

    prius Well-Known Member

    Ну що Вазеліни дупки змастили? Скоро вас будуть мати регионали, так так вас будуть мати бо ті хто за вазеліна не голосував ті за себе постоять а вас будуть мати у всі дюрочки, а прапорщик а-ля майор на певно вночі три раза обісцявся з радощів що його кохані риги повернулися
     
  9. Стійке відчуття, що отримані кандидатами цифри на виборах, скоро відповідатимуть курсу долара до гривні при кожному з них. 25 і 73, відповідно. (Жарт, в якому лише доля жарту)
     
  10. Конкурс на кращий підпис
    FB_IMG_1556236292976.jpg
     
  11. Kewmr

    Kewmr Well-Known Member

    Долар впав
    В чиї заслуги це запишем?
    Зе чи По?
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  12. В ООН терміново зібралися громадяни інших держав, аби стримати агресивні дії Росії на Донбасі, на горизонті черговий наступ та втрата територій. Що в цей час робить новообраний "головнокомандувач" української армії? - Тікає в Туреччину на відпочинок.

    Ну ***дь я такого ще не бачив, те що відбувається не піддається здоровому глузду.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  13. Відчипіться від Зе!
    А раптом війна, а він втомився!
     
  14. iso

    iso Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)