Ні обіцянок, ні пробачень, або я нікому нічого не винен

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Mykhaylo Khomchyn, 22 кві 2019.

  1. Dred

    Dred Well-Known Member

    Clipboard02.jpg
     
  2. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Пошла ответочка:

    Мне уже несколько дней звонят из военкомата.

    Я был мобилизован (вторая волна, травневий).

    В 2016 ездил на военные сборы.

    А сейчас я отказываюсь. Я более не считаю своей обязанностью служить этому.. населению (а народом это не назовешь) и этой малоросии. У меня своя жизнь: я больше не хочу ездить в поля на учения (на месяц в говнище).. не хочу даже, чтобы меня вспоминали ВООБЩЕ.

    Я больше не патриот. Я больше не испытываю к этой этой территории НИЧЕГО (а это именно здесь голосуют за шария, шуфрича и юзиков).

    Пока не могу отсюда свалить.. думаю, буду жить во Львовской области уже до конца.
    Но как сделать так, чтобы меня оставили в покое?

    мне звонят, я им говорю:

    - ребята, отъебитесь! я не признаю зеленую мразь. оно мне - не главнокомандующий.
    - то чекайте повістку..
    - добре! чекаю! спробуйте мене забрати..(с)
     
  3. Dred

    Dred Well-Known Member

  4. Dred

    Dred Well-Known Member

    Відсіч
    19 год ·
    На каналі 1+1 одіозного Андрія Портнова вже називають «правозахисником». Того самого Портнова, який був заступником голови Адміністрації президента-зрадника Януковича. Того самого Портнова, який втік з України одразу після розстрілів на Майдані та втечі самого Януковича. Віза «правозахисника» Портнова стоїть на диктаторських законах 16 січня і саме Портнова називають ініціатором цих законів. Також Портнов обґрунтовано підозрювався у державній зраді та юридичній підтримці анексії Росією Криму.

    Як відомо, Портнов є другом голови ОПУ Зеленського та юриста Коломойського Андрій Богдана. На нещодавніх виборах Портнов активно підтримував Зеленського і після його обрання СБУ поквапилася закрити справу щодо держзради Портнова, а сумновідомий Печерський суд Києва задовольнив позов Портнова «про захист честі й гідності» та постановив стягнути з бюджету України 7 млн на користь Портнова (рішення виніс «славетний» суддя Вовк). Крім того, у ЗМІ наявна інформація, що Портнов разом з Медведчуком був присутній на підписанні газових контрактів Путіна-Тимошенко і причетний до їх написання.

    Раніше «правозахисником» Портнова називали тільки відверто прокремлівські видання типу Страна.юа. До речі, у 2018 р. головний редактор Страна.юа, рашист Гужва та найбрехливіший «журналіст» 1+1, клінічний українофоб, а нині – депутат від партії «Слуга народу» Дубінський зустрічалися з Портновим у Відні. А тепер і 1+1 олігарха Коломойсько все менше приховує свою антиукраїнську суть і скоро захлинеться у власній хуцпі. Ганьба каналу 1+1 та «журналістам», що там працюють на ворога.

    Clipboard02.jpg
     
  5. Dred

    Dred Well-Known Member

  6. Dred

    Dred Well-Known Member

  7. Dred

    Dred Well-Known Member

  8. Dred

    Dred Well-Known Member

    [​IMG]ibigdan 10 сентября, 11:50
    Хроніка зливу України
    Vadim Tus: Процес "мишебратья" та "давайтєпагаварім" запущено на рівні офіційних органів української влади. Це не просто "троє луганчан" - це чиновник ОДА, депутат та співробітник державного ЗМІ. Всіх вітаю!

    [​IMG]

    @jozefkneht1: Це медійний початок інтеграції ОРДЛО з їх ватажками в Україну. І це лише початок. Нам винесуть всі мізки пропагандою. Головною буде Мосійчук.

    Я раніше думав, як нам можуть впарити ОРДЛО разом з російськими військами після 5 років війни. А тепер розумію, як це зроблять. Спочатку будуть такі ходоки, як на відео, які будуть показувати, що в ОРДЛО такі ж люди, як і у нас. Потім підключаться "українські" журналісти, які будуть їздити до ОРДЛО та знімати "звичайних" людей, їх історії. З цих історій буде випливати, що "нас поссорили политики", "нам нечего делить". А головне в цих сюжетах, ви жодного разу не побачите російського військового або танка. Це будуть звичайні господині, які частуватимуть "журналістів" борщем та варениками і українською мовою будуть розповідати про важку долю. Після місяців трьох промивання мізків, нарід сам захоче, щоб цим знедоленим надали особливий статус. Потім проведуть вибори і цілком імовірно, оберуть не польового командира, а якогось майора ФСБ, якого ніхто і ніколи не бачив в очі. Скажуть, що це наш місцевий господарник. І так тихою сапою ми під аплодисменти наріду отримаємо російський анклав.
     
  9. Dred

    Dred Well-Known Member

  10. Dred

    Dred Well-Known Member

  11. Dred

    Dred Well-Known Member

  12. Dred

    Dred Well-Known Member

  13. Dred

    Dred Well-Known Member

  14. Dred

    Dred Well-Known Member

  15. Dred

    Dred Well-Known Member

  16. Dred

    Dred Well-Known Member

    [​IMG]ibigdan 11 сентября, 12:32
    Игорь Валерьевич умеет уговаривать
    [​IMG]

    Sergey Fursa: А вы говорите украинское государство неповоротливое. Только вчера президент встретился с Коломойским, а уже сегодня полиция пришла с обысками в государственный Приватбанк. Могут работать, когда хотят. Защита бизнеса по-украински. Государство как может пытается защитить бородатого украинского предпринимателя от судебного произвола в Лондоне и США.
     
  17. Dred

    Dred Well-Known Member

  18. Dred

    Dred Well-Known Member

    Фармацевтична мафія
    69829594_2447169138894887_3098135287004397568_n.jpg
     
  19. Dred

    Dred Well-Known Member

а де твій аватар? :)