Ні обіцянок, ні пробачень, або я нікому нічого не винен

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Mykhaylo Khomchyn, 22 кві 2019.

  1. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Кстати, я только за то, чтобы "пересичных" выжали до состояния жмыха.За тупость надо платить.
     
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Та шо ви кажете?Ви, хто пустив за течiєю п"ять рокiв?Ви, хто привiв до влади нiкчему, який руйнує все, до чого дотягнеться?"За Україну"...Я вже питав, хто з вас замiнить мої копiйчини, якi я щомiсяця витрачаю на вiйсько.Нiхто.Анi копiйки.Тiльки по диванах.I що ви ще чекаєте вiд "нас"?
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я про себе і сина знаю - чим ми допомагали армії. Я і на форумі писала. Тут, в Харкові, дихання війни добре було чути.
    Про вас нічого не знаю - де ви, шо ви. Пишете більш на кацапській. Я від вас нічого не чекаю.
    Якщо ви хочете сказати, що Порошенко зробив багато, так я заперечу - досить мало за ці 5 років - йому жадність перешкоджала - схеми, договорняки, обстановка взаємної зацікавленості - як на базарі.
    Зараз подивитесь на президента, який хоче змінити дійсно країну - може і жорсткими методами. Вчора казали про шмарклю, скоро будете верещать про диктатора.
    А ми поржемо над вашею дурістю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Читать далее: https://ukraina.ru/news/20190905/1024888994.html

    А Гужва уже пишет, что без ведома президента такое решение Нацсовет бы не принял. :)))
    Какая боль! Одно движение и нет медведчуковской пропаганды. Сравните: при Порошенко Ньюсван развернул свою деятельность и популярность, а при Зеленском его прихлопнули. Без разговоров. Вражда! И там вещают враги Украины.
     
  7. Dred

    Dred Well-Known Member

  8. Dred

    Dred Well-Known Member

    "Списание долгов за коммуналку" трошки отменяется
    [​IMG]

    Кого будут проверять?

    Под проверку попадут миллионы пенсионеров, субсидиантов, студентов, матерей-одиночек и так далее. (ib: короче основное ядро избирателей шмаркли)

    Как будут проверять?

    1. в единую базу попадет информация о каждом, кто получает деньги от государства;
    2. чиновникам поручат проверить всех, кто попадёт в базу;
    3. если удастся найти нарушения, те деньги, которые украинцы получили незаконно, заставят вернуть в бюджет. В случае отказа дело будет передано в суд;
    4. чиновники могут получить информацию о недвижимости, владении авто, и даже об остатке средств на банковском счету льготника;
    5. проверка будет происходить в три этапа; последний может продолжаться еще три года после того, как выплату отменили;
    Поздравляю, Зебилы! Ви зробили себе разом :) Порох и Грося игрались с вами в социализм, а "новые лица" знают, что рабам потакать не нужно.
    "Списание долгов за коммуналку" трошки отменяется
     
  9. Dred

    Dred Well-Known Member

    Не ту країну назвали Папуа
    [​IMG]І все ж таки Ігорвалеріч Коломойський увійде в історію як найталановитіший сучасний продавець бус.

    Бо це якась навала, ніде дітись від цієї стратегії продажів - буси усюди. І навіть якщо саме ти не купував - відчуття, що і продавці і покупці бус тотально навколо тебе. Біда.

    З кожної праски лунає про покращення і підвищення, про якісь космічні плани і економічні суперреформи, про прийняті 100500 законів якогось дуже важливого гівна.

    Уходиш в інтернет - а там інсайди. Все в інсайдах невідомих телеграмканалів - як в сраній рашці.

    -Псс, слихав - в мене кум брата свата на митниці каже - не беруть! Котрабанда зупинилась!

    -Тсс, а в мене один там в податковій - звільнили увесь відділ!

    -Кшшш - в мене один прокурор казав - звільнять всіх в жовтні, якщо не буде посадок.

    -Ах - молоді! Ух - незашорені! Не знають, як красти! Вивчають, вчаться, «працюють з документами» до 2-х ночі!

    Класика жанру - але працює. В кожному офісі, магазині, дитячому майданчику по 10 родичів митників, податковців і прокурорів.

    Свідків переможеного бурштину і поваленої корупції.

    Але ж дивишься на цифри - і ніхуя.

    ( Свернуть )
    Бюджет НЕДООТРИМАВ ні з митниці, ні з податковоі, прибуткові компанії, як там Центренерго, куди зайшли люди Ігорвалеріча, РАПТОМ стають збитковими на мільярди. Шо там, дядя?

    Порахував. Ігорвалеріч за місяць висмоктав у вас більше, ніж гіпотетично вкрали Порошенки разом з усіма Свинарчуками. Які, доречі, ніхуя теж не сидять.

    Але то не важливо. Це не буси, чувак, ну шо ти таке кажеш - це брильянти. А ти просто старий, консерватор, не розумієш. Ці люди щирі, я так бачу!

    Ну ок. Але якісь стрьомні ваші лібертарьянці. Якісь додаткові податки для АйТі, якісь розмови про прогресивну ставку, якісь ідеї повернути ЄДАПС, блядь, який смоктав ще нещодавно за свої срані голограми по 100 гривень, якісь плани порахувати всіх, всі телефони в кого який і скільки, всі сім-карти - перепис населення.

    Ну да. Доброго дня, ми к вам на перепис. Ви буси купували? Тут треба ще трошки доплатити.

    І взагалі - ну немає сумніву, що це будуть за реформи і за тотальна приватизація. Просто Ігорвалеріч і його люди «приватизують» за безцінь все що має хоча б якусь цінність - а потім почнуть доїти. І ми просто отримаємо знов одного джентльмена, статки якого більші, ніж увесь сукупний ВВП країни. В нас вже був такий - Рінат рижий-підор. Тепер такий буде Ігор кофє-ідьош-пить.

    І нічого не поробиш, ніяких майданів вже не буде. Це модель рашки 2000.

    Тільки наш недофюрер навіть не має яєць щоб послати свого Березовського - не має свого КДБ. Навпаки, і МВС, і СБУ, ДБР та інші, прокуратура і суди повністю лягли не під Зеленського - під Ігорвалеріча. І гроші нерезидентів таємничих, які зараз скуповують українські ОГВЗ - це також чорний нал Ігорвалеріча, який він намив в Штатах. І за який там на нього суди. Так він його зараз легалізує і ще наші діти будуть йому відсотки платити - бінго!

    Але ж ми всі знаємо, що далі буде - всі читали чисельні інтерв‘ю.

    Ігорвалеріч посилає МВФ, посилає Штати, посилає ЄС і прибирає собі залишки цієї країни.

    Папуаси радісно отримують буси. Як завжди.

    Sergii Iesipov
     
  10. Dred

    Dred Well-Known Member

    Объясняю про цифровой концлагерь. Всё, о чем гэбня мечтала со времён диктаторских законов
    - 02.09.20190
    [​IMG]
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0

    В законопроект 1083 заложено всё, о чем гэбня мечтала со времён диктаторских законов 16.01.2014:

    Тотальная регистрация мобильников. Им даже не нужно продавать сим-карточки по паспортам, если то, во что вы будете их вставлять, будет записано на ваше имя. Разумеется, продавать карты по паспортам они тоже хотят. Цифровой браслет, как мера пресечения для добропорядочных граждан! Разумеется, вам больше не выгодно перепродавать ваш мобильник на olx – в случае чего, приходить будут не к покупателю, а к вам.

    [​IMG]

    Интересная ситуация ждёт иностранцев по приезду в страну – их телефоны перестанут работать, пока они сами не внесут себя в этот реестр. (А с учётом того, что этот беспредел подаётся под соусом борьбы с контрабандой, ещё и доказывать, что ты не преступник) Это как в Северной Корее, где иностранцы не могут передвигаться без сопровождения службистов, только технологичнее. Таким образом они просто топчут пару статей Конституции. (Для особо наивных, считающих, что это и есть некий “европейский путь” замечу, что IMEI не подлежат регистрации ни в одной стране мира).


    Роман Устинов

    Объясняю про цифровой концлагерь. Всё, о чем гэбня мечтала со времён диктаторских законов - #блогосфера
     
  11. Dred

    Dred Well-Known Member

  12. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

  13. Dred

    Dred Well-Known Member

  14. Dred

    Dred Well-Known Member

  15. Dred

    Dred Well-Known Member

  16. Dred

    Dred Well-Known Member

  17. Dred

    Dred Well-Known Member

  18. Dred

    Dred Well-Known Member

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Dred

    Dred Well-Known Member

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Dred

    Dred Well-Known Member

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)