Ні обіцянок, ні пробачень, або я нікому нічого не винен

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Mykhaylo Khomchyn, 22 кві 2019.

  1. Dred

    Dred Well-Known Member

  2. Dred

    Dred Well-Known Member

  3. Dred

    Dred Well-Known Member

  4. Dred

    Dred Well-Known Member

  5. Dred

    Dred Well-Known Member

  6. Dred

    Dred Well-Known Member

  7. Dred

    Dred Well-Known Member

    Гaнeбнa гaньбa. Нова “гeнiaльнa” заява Зеленського. “Я не бачу, що ми повинні стримувати курс гривні”. Рoзвeли всю країну і кинули. Цього і варто було очікувати – Смолій
    Блоги України

    Нова “геніальна” заява Зеленського.

    “Я не бачу, що ми повинні стримувати курс гривні”.

    Не встигли випepти з посади Смолія та пoставити на кoліна останню не узурпoвaну інституцію Нацбанк України, як вже “не треба стримувати курс”.

    Що там казали “слуги народу”? Емісія, iнфляція, мaсовий друк грошей? От вже я президент прямо приєднався до того, що хочуть зробити oлігархи і прoмoсковські cили.

    Гривню в пiке, МВФ не потрібен, даєш курс по 30 мінімум. А потім в кого будемо пoбиратися? У мoскви?

    Рoзвели всю країну і кuнули. Цього і варто було очікувати. Гaнебна гaньба.

    [​IMG]
    Андрій Смолій
    Гaнeбнa гaньбa. Нова “гeнiaльнa” заява Зеленського. “Я не бачу, що ми повинні стримувати курс гривні”. Рoзвeли всю країну і кинули. Цього і варто було очікувати - Смолій
     
  8. Dred

    Dred Well-Known Member

  9. Dred

    Dred Well-Known Member

    ХТО КЕРУЄ КІПРСЬКИМИ ФІРМАМИ ЗЕЛЕНСЬКИХ І ШЕФІРІВ - РОЗСЛІДУВАННЯ "СПОСТЕРІГАЧА"
    [​IMG]13 Липня 2020 [​IMG]12:30
    [​IMG]
    Кіпрськими компаніями президента Володимира Зеленського керує прихильниця "русского мира" із фірми, що допомагає іноземцям працювати на Кіпрі.

    Про це повідомили журналісти проєкту "Спостерігач" на "5 каналі".

    До президентства Зеленський був кінцевим бенефіціаром кіпрських, віргінської та белізької компаній. Із усіх він вийшов і, принаймні формально, сам до них не має жодного стосунку.

    Двома його колишніми кіпрськими компаніями - Vilhar Holdings та Green Family - керує одна й та ж людина, формальний реєстратор. Це окрема професія у підприємливих мешканців податкових гаваней, вказують журналісти.

    Хто керує кіпрськими фірмами Зеленських і Шефірів - розслідування "Спостерігача"
     
  10. Dred

    Dred Well-Known Member

  11. Dred

    Dred Well-Known Member

  12. Dred

    Dred Well-Known Member

  13. Dred

    Dred Well-Known Member

  14. Dred

    Dred Well-Known Member

  15. Dred

    Dred Well-Known Member

  16. Dred

    Dred Well-Known Member

  17. Dred

    Dred Well-Known Member

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. Dred

    Dred Well-Known Member

  19. Dred

    Dred Well-Known Member

  20. Dred

    Dred Well-Known Member

а де твій аватар? :)