Невиплати зарплати і нова влада

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем Andzhej, 24 чер 2010.

  1. Andzhej

    Andzhej Well-Known Member

    Замахали мене наші роботодавці, зарплату затримують. Пора на них прокурорів насилати. Зараз по новинах тільки чути, що нова влада ліквідовє заборгованості. Чи зроблять вони щось? І коли з цим покінчать. Як на інших підприємствах?
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Obama

    Obama Well-Known Member

    Сьогодні прочитав на zaxid.net що, на Жидачівському ЦПК та "Іскра" повністю виплатили зарплату, знайомого тато там працює, якось зідзвонимось з ним спитаю чи правда! Здається починають шевелитись в цьму напрямку!
     
  3. olegkyrychuk

    olegkyrychuk Active Member

    +1
    Ну якщо це правда, то це буде великий плюс роботі обласної адміністрації та зокрема Горбаля! Нарешті хоч хтось із губернаторів відійшов від політичного пустослів'я та перейшов до конкретних дій!
     
  4. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Якщо зарплата офіційна, то дійсно вживають заходів. Спочатку відповідний відділ райдержадміністрації надсилає керівництву фірми листи з вимогою надати пояснення про причини затримки зарплати і запрошують керівників для "душевних" бесід. Якщо заборгованість найближчим часом не ліквідовується, то передають матеріали у районну прокуратуру, де прокурор дає відповідний припис керівнику. Як показує практика, справа до прокуратури потрапляє, коли заборгованість по зарплаті становить близько 5-6 місяців. Якщо ж офіційна частина зарплати виплачена вчасно, а так звана зарплата в конвертах не виплачується, то щось довести практично неможливо, хіба що декілька працівників підтвердять цей факт. Але в тому разі хіба що каратимуть керівника за факт виплати зарплати в конвертах. А люди, які її отримували також можуть стати співучасниками, бо погодилися на таке і скривали свої доходи від оподаткування.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. olegkyrychuk

    olegkyrychuk Active Member

    Дякую за вичерпну інформацію! :)
     
  6. majolika

    majolika Well-Known Member

    читала, що в Росії так і борються із зарплатами в конвертах - в першу чергу карають працівників. Але, як на мене, це не чесно
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Як на мене - також. Працівника вимушено ставлять в такі умови. Якщо не погоджуєшся - не працюй. Кожен хотів би мати нормальну офіційну зарплату, бо це і лікарняні, і майбутня пенсія. Власників фірм, які платять чорну зарплату я б карав тяжкою тюрмою. І нехай не говорять про великі непомірні податки. Ці балачки розраховані на лохів, якими вони нас вважають. Можливо для невеличких фірмочок дійсно податкове навантаження завелике. Але я донедавна працював на великій фірмі з мільйонними місячними оборотами і відповідно до свої посади мав доступ до всієї фінансової (і не тільки) документації. Так от там офіційна зарплата була на сотню-другу більша від мінімалки, навіть у вищих ешелонів керівництва, до якого я належав. Якщо б зарплату платили всю офіційно, то це б збільшило витрати на долі відсотка. Проте власники фірми не могли вже нажертися тими грішми і економили на працівниках як могли. Причому щодня тратили сотні гривень кожен на обіди в дорогих ресторанах, не кажучи вже про елітне житло по кілька штук, дачі, автомобілі. Це я кажу не як людина, яка це чула з пліток, а як обізнаний в справах.
    Так що не завжди зважайте на крокодилячі сльози про високі податки.
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. majolika

    majolika Well-Known Member

    економили - це не точне слово. Вони обкрадали працівників, позбавляючи майбутніх соціальних виплат і т.п. Мене завжди дивує - спочатку крадуть зароблені гроші в працівників, а потім обурюються - йой, люди зле працюють. Треба певно наймати бізнес-консультантів :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Я б після цієї фрази скоріше поставив смайлик не :))) , а :ireful:
    Бо в часто моїй практиці, коли я радив що і як потрібно робити, до цього відносилися скептично, мовляв потрібно заслухати думку справжніх експертів-фахівців - бізнес чи юридичних консультантів. Здебільшого вони підтверджували мої поради, але брали за день своєї роботи оплату, яка дорівнювала трьохмісячній моїй зарплаті (офіційній + "конвертованій"), яка до речі була зовсім не малою. Але після таких консультацій власники і далі продовжували робити все по старому.
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. majolika

    majolika Well-Known Member

    Не тільки у вас таке відбувається. Про те, що своїх майже ніколи не слухають і "немає пророка у власній вітчизні" багато хто може підтвердити.
    і головне далі продовжують бідкатися, що все не так, як їм би хотілося :mocking:

    Скільки я всякого бачила, але ще не зустрічала жодної української компанії з нормальним менеджментом. Сподіваюсь, усі ще попереду :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Або вже "за горами" ..вони ж бо власники і т.п. не підуть на такі "ПОДВИГИ" , а нащо?Зараз,шо погано комусь?....Є у Львові може кілька фірм про які я власне знаю,де дійсно поважають своїх працівників,бо бояться втратити кваліфіковані кадри,мало того і путівки безкоштовні, і зарплати чималі, і квартири в кредит за рахунок фірми.Але це вже виключення,а правило одне;"Не нравиться уходи"...
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. majolika

    majolika Well-Known Member

    невже такі є? похваліться, місто повинно знати своїх героїв :) (думаю, це за несанкціоновану рекламу не сприймуть ;) )
     
  13. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Я можу сказати чим вони займаються.
    Одна ,там де працює мій знайомий - займається фасадами,
    Він архітектор, і в нього квартира за рахунок фірми,авто дорожезне-презент,ну і путівки сюди-туди,туніс,Єгипет і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    згадується 1996 рік коли виплату зарплат затримували на 9-12місяців... магазинний бартер... постійне відключення світла... сама бульба й хліб... романтика... а ви кажете жити тепер погано...
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Obama

    Obama Well-Known Member

    Як говорив мій викладач з Історірії релігій Сходу, ми живем добре, бо в Центральній Африці люди справляють нужду за пальмою, а:sad: воду чисту бачили раз в житті...
     
  16. majolika

    majolika Well-Known Member

    о, цю тезу треба нашим владним мужам підказати :) а то люди щось собі гонять - зарплату вимагають :)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Obama

    Obama Well-Known Member

    Вони вже нею керуються!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    То турбота, ви не розумієте. Дай їм зарплату - люди ще й їсти накуплять! А щоб приготувати їсти - потрібен газ. А він дороржчає в 1,5 рази. От люди і будуть витрачати більше грошей. Тому їм взагалі краще не платити. Логічно? Логічно: покращення того життя, що мало бути завтра, вже сьогодні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Obama

    Obama Well-Known Member

    Як показала практика аж на 50%, зате тепер трублять на всі боки про супсидії...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Абсурдно то все...
    В нашій країні працюєш,гариш, а в результаті не за тобою ні перед тобою,нідочого не доробишся (якщо працюєш чесно ,ну і якщо не магнат)Так як працює мій чоловік тут,то закордоном він би вже був магнат, а так трудяга...
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)