Неправильна робота миші(або системи)

Тема у розділі 'Комп'ютери', створена користувачем Ingvarius, 18 вер 2018.

  1. Ingvarius

    Ingvarius New Member

    Всім доброго вечора. Хто розуміється підкажіть будь ласка. Мишка на компютері працює добре і правильно, проте через кілька годин роботи з її функціями стається щось дивне:
    Натискання лівою кнопкою миші працює не так як повинно, а саме:
    1) по згорнутому вікні - не розгортає його, а відкриває нове.
    2) клік по тексту автоматично виділяє весь текст ДО точки натискання.
    3) наприклад при спробі заходження, в межах одного сайту, на різні розділи, то кожне натискання відкриває ще одне вікно браузера (!не вкладка, а вікно)
    Під час перезапуску комп'ютера до його включення (коли пише Вітаємо і ярличок віндовс), вискакує вікно де пише
    "Виберіть дію
    1) ПРОДОВЖИТИ (вийти та продовжити у windows 10)
    2) ВИПРАВИТИ НЕПОЛАДКИ (відновлення початкового стану пк або перегляд додаткових параметрів)
    3) ВИМКНУТИ ПК."
    Вибираю перший варіант, нормально включається і все працює як і повинно. І через кілька годин знову по колу. Вчора купив нову мишку (не з цієї причини, просто в старої колесо погано крутилось) і нічого не змінилось. Знаю що хтось напише що це вірус. Я в антивірусках погано розуміюсь. Був avast free, але потім виявилось що він нічого толком не знаходить і я поставив тріал версію на місяць Malwarebytes і вона відразу знайшла з десяток вірусів і видалила. І знову ж ситуація не змінилась. Одного разу було таке, що після виникнення багів мишки при спробі перезапуску не було кнопок "завершити роботу" і "перезавантаження", а замість них "інсталювати оновлення і завершити роботу, перезавантажити". Думав що проблема в автоматичному оновленні віндовс 10. З'ясував, що пошук і оновлення системи при вимкненні через деякий час самостійно включається. Знайшов в інтернеті як остаточно його виключити і виключив. І всеодно та сама проблема. Я вже банально в інтернеті нічого не можу знайти, бо не знаю як цю проблему в 2 словах в гуглі описати.
    Можливо хтось стикався зі схожою проблемою? Комп'ютер новий, трохи більше місяця і за кілька днів поставилось багато програм, того нереально вгадати яка іменно викликала таку проблему.
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    У мене при запуску та вводі паролю не пересувався курсор мишки - то я висовував штекер мишки і всовував назад - і курсор починав працювати. Поки комп не помер.
    До речі... що може бути, коли завантаження компа тільки до вибору безпечного завантаження. А потім стоїть, як свинка перед паруванням)))
     
а де твій аватар? :)