Неповага та хамство на форумі

Тема у розділі 'Життя форуму', створена користувачем Slav, 30 вер 2017.

  1. Slav

    Slav Well-Known Member

    На форумі є встановлені правила форуму:

    Деякі дописувачі починають розмову відразу з провокацій, неповаги та відвертого хамства.

    Вони заявляють, що, мовляв, повагу на форумі треба заслужити.

    Питання:
    1. правила форуму треба так розуміти, що хтось в когось зобов'язаний заслуговувати повагу?
    2. Чому модератори на форумі не припиняють прояви хамства? Я пропоную видаляти будь-які хамські дописи.

    Якщо комусь чимось не подобаються дописи будь-кого з учасників форуму, то відразу можна не читати автора цих дописів, включивши функцію "ігнор".
     
    Останнє редагування: 30 вер 2017
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Той, хто ігнорує - то є страус чи хто?
    Але ж на форумі нібито публічне спілкування (що відкрите для всіх), а не приватне (хоча має кожний право тут мати у закритому режимі) і якщо "всунув голову в пісок" то це не означає, що ніхто не бачить некоректність. Для того є модератори у якості арбітра. Погано, чи добре судить - то таке... Але маємо приклад загального суддівства. Мале як велике, велике - як мале.
     
  3. Slav

    Slav Well-Known Member


    Ви добре знаєте, що на форумі можна зробити так, щоб не бачити дописи будь-якого іншого учасника форуму за допомогою "кнопки"-функції форуму "Ігнор"?
    Якщо хтось не може стриматися і мусить хамити, то нехай побереже своє психічне здоров'я, влючивши функцію "Ігнор".

    Деяке хамло на форумі думає, що наче тільки воно вміє хамити, що наче воно не може теж саме чи більше отримати у відповідь від того, хто не привик хамити іншим дописувачам.
     
    Останнє редагування: 30 вер 2017
    • Тупо Тупо x 1
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    ніж створювати беззмістовні теми на форумі, краще клацайте кнопку "Поскаржитися" під дописами, які, на вашу думку, порушують правила форуму. Від того толку точно буде більше
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Якщо Ви не хочете або не можете прибрати собаче чи гомосапієнсне лайно на своїй вулиці, скоріш за все Ви його накриєте газеткою або присипите пісочком. А потім наїдете на двірника - чому він не прибирає.
    На одному технічному форумі, де більшість - кацапи із-за МКАД, я поставив в ігнор шістьох. І засвітив список ігнорантів у своєму підписі. Плюс інші українці зробили те саме. Ігноранти погавкали і замовкли. Втомилися мабуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Краще я обійду. "Кому платять, той нехай і прибирає" - так казав Віталька із одноіменної стрічки "Віталька". Я колись працював прибиральником, тому надивився на те , що виробляють люди. Написав вірші і оповідання. Деяки не закінчив, але сподіваюся закінчити їх , тількино приберуся на городі. А наїзжали так, що хотілося тих розумників як котят мордою в їх же ... Але то не вихід - мене покарали б.
    На технічному форумі в ігнор? Ха. Ха. Мабуть ви були недостатньо підковані або занадто самовпевнені у своїй правоті, що вони не відчепилися від вас. То ваша слабина. Сильні і розумні нікого не ігнорують, а ті, що бояться когось.
     
    Останнє редагування: 2 жов 2017
  7. Slav

    Slav Well-Known Member

    Я декілька разів скаржився, але жодної відповіді не отримав. Таке враження, що або мої скарги не читали, або просто їх проігнорували.

    А на кого треба скаржитись щодо перейменування моєї теми "Давайте будемо називати рассіюшку є*лівушкою" на "Філія Кульпарківської".

    Дуже на цьому форумі часто хамлять. Останній раз я пам'ятю, так колись хамили на форумі нацистської партії УНТП, якщо, наприклад, їм показувати за допомогою джерел, що Гітлер зовсім не вважав слов'ян вищою расою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Сьогодні вперше зайшов до тої теми. Лайно повне. Особливо дивно, з оглядом на те, що автор ходить до церкви і там молиться. То або молиться, або займайтеся писаниною отого лайна.
     
  9. Slav

    Slav Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 4 лис 2017
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    То про вас.
    А ВВП мене не цікавить, бо йому недовго залишилося, а мене цікавить те, що прийде... А прийде ще страшніше, ніж він.
    Тому ви не розслабляйтеся, а почніть свої гріхи замолювати у церкві всіх святих. Бо той, хто пізнав істину - не буде розкидатися лайном на всі боки. А візьме і закопає, мовчки і ьез оприлюднення тої події.
     
  11. Slav

    Slav Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 4 лис 2017
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Шепнете на вушко, чи ні?
     
  13. Slav

    Slav Well-Known Member

     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Сподіваюся, що істина буде коротка, як удар блискавки.
    Можете мені у личку написати, а тоді я скажу - чи варто те чемності.
    Але нікому не скажу, якщо ви не дозволите.
     
  15. Slav

    Slav Well-Known Member

     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

     
  17. Slav

    Slav Well-Known Member

     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Вмовив. Створю тему в філософському відділку ,бо тут місця вже не вистачить.
    Будемо вести розмову, як філософ з філософом. Як Аристотель з Парменідом. Як Платон з Сократом. Як Моцарт з Сольєрі.;)
     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

  20. Slav

    Slav Well-Known Member

    Але я би хотів спочатку вирішити проблему хамства та неповаги на форумі.
     
а де твій аватар? :)