НЕльвів'яни про Львів

Тема у розділі 'Львів туристичний', створена користувачем a.ilchenko, 10 січ 2008.

?

Чи були ви у Львові?

  1. Був впродовж останніх 2 років

    68,8%
  2. Був давно

    12,9%
  3. Не був, але хочу побувати

    16,7%
  4. Не був і не хочу

    1,6%
  1. a.ilchenko

    a.ilchenko Well-Known Member

    Як і планували, прибули до Львова літаком Аерофлоту Ростов-Момква-Київ і Аеросвіту Київ-Львів.
    Вилетіли з Києва з запізненням, у Львові були о 24 годині 30 грудня.
    На таксі за 80 грвень доїхали до Жоржа. Там мешкали в чудовому номері. Замовили новорічне свято там же в ресторані, остались два місця. Було дуже чудово! Потім пішли на площу Міцкевича, святкували з народом :)

    Дуже вразило те, що 1 січня на вулицях не було сміття! Це плюс :)

    Дружині теж все сподобалось. Погуляли ще по різним місцям, в Арсеналі були, накупили сувенірів (ну це як водиться) :)

    Телефонував в Криївку - кажуть, все до 14 числа заброньоване - популярнй ресторан же ж :) Втім, запросили прийти просто так і до когось підсісти. Отже, пішов десь о 12 годині 1 січня, приєднався до однієї компанії, потім запросив дружину:) Відмітили День нарождення Бандери :)

    До Ростова дістались на поїзді, бо не було квитків Київ-Москва, теж гарно :)

    Взагалі дуже сподобалось. І відношення, і люди, і місто.

    Плануємо завітати ще раз, але навесні!
     
    • Подобається Подобається x 18
  2. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Подорож та Новий Рік у Львові - враження

    :eek: здуріти просто...
    Шановні гості міста Львова - користуйтесь радіо-таксі, тоді поїздки в центр Вам коштуватимуть 15-30 грн в залежності від відстані, але не більше.
    Два різні оператори:
    050 4317114
    067 7699909
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Подорож та Новий Рік у Львові - враження

    Вночі з автовокзалу з під рейсового автобуса з заїздом в нічний магазин 20 грн
     
  4. a.ilchenko

    a.ilchenko Well-Known Member

    Відповідь: Подорож та Новий Рік у Львові - враження

    Ніяка дисптчерська таксі не буде телефонувати пасажиру на мобільний 8-10-7-903-...

    До речі, від Міцкевича до залізничного вокзалу доїхали за 25 грн, піймавши таксі
     
  5. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Подорож та Новий Рік у Львові - враження

    Можливо. особливо вночі. А вдень купуєте у будь-якому кіоску за 15-25 грн стартовий пакет на мобільний і вже дешевше вийде. ВАм всеодно захочетьсвя бути на зв"язку.
    А якби подзвонили - заплатили б 15 грн. Або й 13.
     
  6. a.ilchenko

    a.ilchenko Well-Known Member

    Відповідь: Подорож та Новий Рік у Львові - враження

    Ну от Вам і різниця :) 15-25 грн пакет і таксі :)

    А що ми все про таксі та зв'язок.. Я кажу, що Львів сподобався, а тут все про якусь бухгалтерію :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Подорож та Новий Рік у Львові - враження

    останнім часом таксі подорожчало, хоча телефоном дійсно дешевше
     
  8. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Подорож та Новий Рік у Львові - враження

    по російськи розмовляли?
     
  9. a.ilchenko

    a.ilchenko Well-Known Member

    Відповідь: Подорож та Новий Рік у Львові - враження

    Ні.

    Додано через 6 хвилин
    Це я знаю, але заради економії 10 гривень купувати сім-карту, якою все одно б не користувався надалі... дві чи три Сім-Сім п'ятирічної давності вдома валяються...
     
  10. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Подорож та Новий Рік у Львові - враження

    Ваш допис оцінили форумляни. А форум - не імені a.ilchenko, щоб звертатись тільки до Вас). Може ця інформація згодиться гостюючим яким залежить в 50 гривнях.

    Зрештою чим менше гості міста побачать негативу тим приємніші спогади і дописи залишиться. Ми ж цього хочемо;)
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Подорож та Новий Рік у Львові - враження

    =) Хехе ... 80 грн ... мене на 300 злотих у Варшаві від автовокзалу до Ж/Д вокзалу прокатали =) Вперше було так стидно, що розвели жорстоко =)
    Логічне пояснення , ніч в старому поламаному Ікарусі 30-річної давності пробудила в мене о 6 ранку оджне бажання - спокою і мягкого купе в поїзді =)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. alex

    alex Well-Known Member

    Відповідь: Подорож та Новий Рік у Львові - враження

    Головне, що людині місто Лева сподобалось!
    Мені, як львів"янину, приємно таке чути. Приїздіть до нас ще!
     
    • Подобається Подобається x 8
  13. a.ilchenko

    a.ilchenko Well-Known Member

    Відповідь: Подорож та Новий Рік у Львові - враження

    @Alex, дякую. Обов'язково приїдемо ще. Тільки влітку!
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    http://korrespondent.net/ukraine/events/524903
    Британское издание The Times опубликовало рейтинг десяти европейских городов, где лучше всего провести выходные дни. Львов в рейтинге занимает третье место.Опередили Львов французский город Ля-Рошель и бельгийский город Гент, сообщили в пресс-службе Львовского городского совета.
    Как отмечено в издании, “маленькие уютные кофейни этого города могут соревноваться даже с венскими. А улицы и архитектура напоминают о Праге”.

    Кроме этого, в список вошли такие города как Валенсия, Кельн, Утрехт, Гетеборг, Белград, Болонья, Ставангер.

    "Город Львов, в действительности, является жемчужиной архитектуры Европы. И не только это издание, но и много других начинают в последнее время обращать внимание на Львов. Это результат системной работы по той концепции промоции города, которую мы имеем", - убежден председатель Львова Андрей Садовой."

    Только почему то на фото Львовский театр обозвали Одесским:ireful1:
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Times: Выходные во Львове

    http://www.timesonline.co.uk/tol/travel/holiday_type/breaks/article3370261.ece

    The 10 best new European city breaks
    Done Paris and Rome? Try these ten classic historic destinations, from France to the Ukraine


    February 16, 2008

    Додано через 4 хвилини
    http://www.timesonline.co.uk/tol/travel/holiday_type/adventure/article3283605.ece

    10 днів = 2к фунтів ? ))))))
     
  16. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Times: Выходные во Львове

    близько тижня тому в центрі бачив журналіста, який експресивно щось в камеру говорив....
    мабуть, це були враження від міста.....

    чому так "дорого", та, мабуть, тому, що зупинявся журналіст не в "києві" а в якомусь ґранд-готелі...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Poster

    Poster Well-Known Member

    Відповідь: Times: Выходные во Львове

    там, наскільки я зрозумів, враховано ще вартість перельоту
     
  18. vien

    vien Member

    Відповідь: Times: Выходные во Львове

    збираюсь на вихідні до Львова. Як повернуся все розповім! Обожнюю це місто :o
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Re:Story

    Re:Story Well-Known Member

    Відповідь: Подорож та Новий Рік у Львові - враження

    Я тоже была на зимних каникулах у вас во Львове. Впечатления - потрясающие. Эти узенькие улочки, аромат кофе, теплые кофейни и какая-то очень домашняя атмосфера. Короче, хочу снова к вам! Я четыре дня ходила в центре Львова, но когда я пошла с экскурсией обнаружила, что кое-где вообще не была. Хотя расположено это было рядом с центром! :) Оперный - вообще слов нет, красота... Но еще больше меня поразило другое. На Рождество у вас ВСЕ кофейни были закрыты. Я все понимаю, праздник... Но людям же хочется где-то посидеть. Крым все лето пашет. Праздники - не праздники. У них туристы - они работают. А вы? Честно говорю, я была в шоке.
    П.С. Надеюсь в ближайшем будущем снова к вам приехать.
     
    • Подобається Подобається x 7
  20. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Подорож та Новий Рік у Львові - враження

    На Різдво "піво піть і вотку жрать"?!. З родИною дома, і колядувати! (вивчивши попередньо державну мову і колядки).
    Ми ж не татари кримські. Свято...
    Нє? :)
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)