Недоброзичливі балачки

Тема у розділі 'Життя форуму', створена користувачем Bambook, 12 тра 2013.

  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Чого вони туво не сидять, я не знаю.
    Українці в Америці

    На вигляд убожество звичайно - відображає рівень дияспори.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    от-от... статті з неба не падають... ставку зробили на голандців...

    навести приклали?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    кожен хай сидить де хоче...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Та- НІ.Ви сильно переоцінюєте можливості "руки КГБ".Вони можуть когось вбити , робити якісь пакості.Але щоб маніпулювати думкою 2/3 населення держави , то вони це не можуть.
    Як правило пересічні громадяни Зах.держав зовнішньою політикою не цікавляться.Вони дивляться місцеві новини , спорт , погоду.
    А також цікавляться як розприділяють їхні податки і який це буде мати вплив на них самих.
    Вони можуть співчувати іншим , але не забагато .
    І коли порушується такий баланс в житті , а країна на порозі вирішення якогось питання - як Голландія , наприклад.
    Чи Канада - коли Гарпер "забагато" переймався Україною , як сказала мені одна моя коліжaнка , з якою я мало не посварився.
    То тоді люди "тягнуть ковдру на себе".

    Та зрештою (я це памятаю добре) , коли була війна в Югославії , то українські газети трималися позиції - ми ні за кого , або за тих де буде краща користь Україні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Брехня. Забанено його в іншій темі.
    І це неправда. По-перше, український паспорт в мене ось, в столі. По-друге, я реагую на скарги, не хожу по темах вишукуючи, чи не можу комусь натраскати випадково.

    Мені не подобався його туалетний лексикон - забагато фізіологічних процесів в дописах.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Який жах. Прорвався. Але виявили і знешкодили.:good:
    Не знаю, я читав аби повеселитися.
    Тут упоротих сильніше разів у 20 "гамериканців" вистачає, і дозволяється їм чомусь разів у 20 більше.
     
  7. prius

    prius Well-Known Member

    Свинарю дозволено взагалі все,хамить всім ,обзиває всіх і ще не в вічній бані
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Не варто їх недооцінювати. Нідерланди маленька країна. Я там жив довший час. Вкрай ізольована країна де живе багато твердолобих і обмежених людей. Франція яка може похвалитись своєю вкрай дурнуватою буржуазією все одно набагато більш спроможна в якомусь реалістичному сприйнятті решти світу. Голландці мало знають про сусідню Бельґію, що вже говорити про Україну. Звичайно що всі 2/3 не були жертвами російсько-нацистської пропаґанди але вона вплинула на багатьох. Тим більше що впала на ґрунт евроскептицизму який поширений в Нідерландах сьогодні. Коли я там жив там було багато еврооптимістів. ) Але то довга історія описувати пертурбації голландської масової психолоґії.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Українська політика ізоляціонізму була вкрай наївною щоб не сказати дурною. Але подібне притаманне не тільки Україні. Стратеґія Киссинджера стосовно Раші і пострадянського простору у 21 столітті нав’язувала Україні таку позицію насильно. Українська корумпована "еліта" щоправда не робила нічого щоб чинити цьому спротив.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Мене особисто мало зачіпало те що писав Нотоцо.
    Мені здається що було забагато демаґоґії стосовно того хто що має право писати. Писати право мають усе але в культурній формі. З якою боюсь є багато проблем.
    Це скорше через війну бо з ворогами спілкуватись неможливо. Але чомусь це було перенесено на всіх що є вкрай контрпродуктивно і шкідливо.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    ВасМТ пішов добровольцем, міг би сидіти дома. Тому тим більше незрозумілі постійні претензії від осіб які в армію йти добровольцями навіть не збираються. В армії багато хто матюкає уряд і напевне є за що.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  12. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Ось це один із прикладів вдалої російсько-нацистської пропаґанди. Росія підняла проти України усе. Включно із ультралівими лібералами в яких столиця традиційно була Москва. Усіх українофобів яких могла знайти. Російсько-нацистських еміґрантів які дивляться РТ і лай нюс. І це має вплив хоч на щастя не домінантний. Російських нацистів кількісно набагато більше ніж українців. Були вже випадки розбитих автомобілів з українським прапором в США, відомо ким. Кількість нацистів в США досить велика і не тільки з Росії а і з Білорусі і інших фашистських дзюр. В захисті українських прав за кордоном українська держава показала себе імпотентною. Якийсь час назад (під час Йолопа) ) центральна бібліотека Ню-Йорку викинула українські книжки на смітник. Моя сім'я їх врятувала. Але сам факт є яскравим свідченням. Цього разу нацизм почався із спалення українських книжок в Раші. Тепер вони палять татарські книжки, книжки по сюрреалізму і економії. А неонацисти з Ню-Йорк Таймс полюють за "Азовим" сидячи і бухаючи "водка" із вбивцями у Москві.

    Україні повезло що це не більшовики. З таким урядом як зараз з України би нічого вже давно не залишилось якщо б в Москві сидів Лєнін-сифілітик а не лєнінґрадський босяк.

    "Азов" такі ж "нацисти" як і Обама. Є чудове відео бандита із США який воює за "русскі мір" на Домбабве. Я люблю його показувати американцям. Воно пояснює все краще ніж будь-що.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Приклад напевне варто брати із Конґресу США який офіційно запрошував українських громадян підписувати петиції до них. Нічого поганого в чиїхсь поглядах немає. Їх можна не приймати але шкоди вони не несуть.
    Мені наприклад цікаві погляди мешканців Саудівської Аравії. Вони дуже обурені політикою Обами і думаю що багато в чому праві. Не всі можуть із ними погоджуватись але право вони мають повне. В США є група осіб які свято вірять в те що Обама найкращий президент всіх часів і народів. І будь-які арґументи для "славаобамі" це "трин-трава". Погляди з Саудівської Аравії набагато тверезіші і реалістичніші чим погляди "славаобамістів". Є щось абсолютно нездорове в несприйнятті будь-якої критики, фактів і реальних подій.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    От це і є ключове слово.
    Діставши перед тим досвід Болгарії і Румунії + кризис в Греції , це їм і відбило будь- яку охоту ще когось інтегрувати.
    Ніхто не може порахувати кількість людей яка сама до цього дійшла і кількість яка повелася на пропоганду Ху@ла.

    Я не є противник , звичайно.Я просто хочу зрозуміти ( но не розділити) позицію тих 2/3 населення.Це називається devil's advocate здається.
    А 1/3 , яка проголосувала "ЗА" - це певно емігранти в різних поколіннях , різних націй.Які співчувають.І люди з освітою які дивляться ширше на проблеми 21ст.І знають звідки йде загроза Європі

    Деколи слухаю Davidzon radio 620АМ , Ви певно його знаєте.Н.Й. , Бостон і околиці
    Кожного понеділка 2pm EST за Вашим часом йде пeредача Москва- Нью Йорк з Матвійом Ганнапольским.
    То більшисть дзвонящих в студію до України налаштовані ....50/50 , але на всі 100 ненавидять Пуйла.
    Але є де які що зазомбовані в Америці і дуже агресивно налаштовані.Це скоріше всього не постійні мешканці , а візитори.
    Я колись одному такому сказав що я подзвоню в RCMP (канадське ФБР) і хай вони з тобою розберуться.Може депортують за любов до Пуйла
    Пройшло вже кілька місяців після того , я і забув , не дзвонив звичайно.А його як бачив , то завжди починає розмову :....ну ти паймі , вот панімаєш ....."
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Я як в Новому Йорку буваю, то люблю слухати якесь жидiвське радiо, i жидок ведучий там дуже класно говорить, i кацапстан з уйлом мочить нехiло.
     
  16. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Офіційне недоброзичливе попередження - ті, хто балакає із спамерами, цитуючи спамер і з його посиланнями, будуть отримувати штрафні бали разом із спамером.
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А чому спамерів пускають на форум? :scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Буду робити вигляд, що не бачила цього повідомлення.
     
  19. Evg

    Evg Санкт-Петербург

    А кто такие спамеры... :hunter: ну шоб стороной обходить :mocking: как их узнать...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я їх тепер про це прямо питаюся
    От вчора прийшов на форум хлоп продавати гумові цюники і піськи. З вигляду спамер, я його спитався - таки не спамер
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)