Недоброзичливі балачки

Тема у розділі 'Життя форуму', створена користувачем Bambook, 12 тра 2013.

  1. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Фаріон вкрай ліберальна особа в порівнянні із Дзеками, хоч і істерична. До того розумніша від останніх. Краще б вона заходила замість Дзеків. Було б цікавіше чим слухати безкінечне бе-бе-кання останніх.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Шо воно каркає? Я хз.

    Типова тирада ЛФ-івського емігранта - "В мене українського паспорта немає, але я корінний львівянин. Тільки шо у Львові не був 20 років і мені на нього насрати. Гамерика дала мені 4000$, тому львівські рогулі мені не рівня. Та й розумом я від них перескочив сходинок на сто, хіба шо чорнобильці складуть мені гідну кумпанію. Я маю синка Боба і донечку Барбару, ми справжні українчі - їздимо кожді три роки на вкраїншський фестиваль, ходим в шароварах, здаємо доляри на допомогу Україні. Якшо раз пропустим - Україні гаплик, але їй і так гаплик, бо нею керують жиди. Але в нас безхмарне майбутнє в Гамериці (Канаді, Ніеччині, Англії, Чехії), ми спаслися і благословенні іменем діви Марії, а дурні най тлумляться. Амінь".:suicide:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Так, і коли в Україні відбувається щось позитивне, то Ви пишете пости з гордістю за свою країну. Але це одностороннє почуття, нерозділене кохання. І переконання, що перед державою треба мати якісь заслуги.

    І мені здається, в наших людях дуже закорінене, що вони на амбразуру мусять впасти, аби їх держава шанувала, і що вони щось державі винні, і той комплекс меншовартості поширюється на міжлюдські стосунки. Тому наші люди дупу рвуть на німецький хрест, аби купити машину новішу, ніж в сусіда, хату більше і цепуру грубшу - бо ти живий, на амбразуру не падав, то хоч за щось будуть тебе поважати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Своєрідне визначення здобутків. Я взагалі-то мав на увазі не особисте, а глобальне.
     
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А я взагалі-то написала
     
  6. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Повна маячня якa писалася з цалофановим мішком на голові де був ацетон.

    P.S.А взагалі то я би дуже хотів прочитати думки пана МИХА , що він думає про це все.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Forpost

    Forpost Стоїк

    Хоч я не Мих ,а ви( в широкому сенсі) окрім УнКновн ,бо ще в Стрию має хатинку,заграли вже всіх і своєю зверхністю і єднанн'ям з ворогами України типпу Чорнобильця і Васі -прапора. Ваша свора давно в мене в ігнорі ,бачу ваші висери в цитуванні Джекі. Може він ще молодий, але така моя Батьківщина.І я за нього ,а не за вас підерасів

    Tapatalk
     
  8. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Ви звертаєте увагу на бомжів і їхні монолоґи на вулиці. Я ні. Це той же бомж тільки в інтернеті. І просить він не гроші, що ще можна зрозуміти, а увагу. Увагу будь-якою ціною. І в уяві бомжа Львів до котрого він ніколи не мав стосунку є його власністю. Зрештою як і решта світу. Пролетаріат уявляє себе геґемоном. Як і обіцяв відомий масовий убивця Ульянов.
    Тільки відбулась певна зміна. Замість СРСР - Україна. Тому Поліґраф Поліґрафович Шаріков поміняв прізвище на Патріот Патріотович Дзечко і побіг волати "Слава Україні - слава Порошенку!" голосніше від усіх. Варто зазначити що стан Шарікова в Україні бідніший від певної сусідньої країни. Немає ні "вставання з колін", ні багатьох інших чудових "скрєп". Але тим не менш наш Шаріков-Дзеко має багато гасел до викрикування. І його вічний голод нічим не менший.
    Поза зміною прізвища і гасел наш Шаріков-Дзеко мало помінявся. Його хворобливо цікавлять імена чужих дітей, сексуальне життя чужих жінок, фінансовий стан чужих йому людей і їхня приватна власність. Об'єднувальним в цих дивних зацікавленнях є те що наш антигерой щиро вважає що йому як геґемону належить все. Вся Україна, весь Львів, вся Америка і Австралія разом із мешканцями і їхніми речами належить йому - болотному геґемону.
    Геґемон Дзеко хоче грабувати усіх бо йому завжди мало. Тому із налитими кров'ю очима він гнівно верещить "слава Порошенку!". Будь-яка жінка для геґемона завжди замало через те що геґемон безнадійно імпотентний і не може допомогти собі навіть рукою. Від безвиході він зі скаженою піною кидається на оточуючих "слава Порошенку!". Геґемона завжди мучить внутрішній голод через те що він абсолютно порожній і ніколи не може наповнитись. З голоду він відгризає свої власні яйця і закривавленим рилом ричить "слава Порошенку!".
    Його б можливо було навіть шкода якби він не приносив стільки шкоди.
    Люди які нічого не можуть сказати про себе завжди стають геґемонами-Шаріковими.
    В них завжди групове мислення. Вони завжди ототожнюють себе з нацією, народом, класом, вождем, президентом і готові на будь-яку підлість яку вони намагаються пізніше виправдати вищезгаданим. Навіть на індивідуальну, власну, особисту підлість вони не здатні. Тому-що нічого індивідуального в них немає. Окрім хіба вічного голоду який ніщо не може втамувати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Це пише особа яка працює в Росії під час війни. ВасМТ служить в українській армії на відміну від зрадника Форпост і молодого товстозадого дезертира Дзека. Хто ви такі і так зрозуміло. Можете про себе зайвий раз не нагадувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я вже не раз про це все писав. У мене немає найменших дорікань до тих, хто куди поїхав жити. Це справа кожного. Комусь там, закордоном добре і супер, знайшов своє життя, я й сам інколи думав про виїзд, але все ж залишився в Україні. Жалію? Я б так не сказав однозначно. Бо хто знає як би доля склалася там? Не всі, хто виїхав -у захопленні, є люди, що повертаються, бо не прижилися там. Я радий, що на ЛФ є люди, що виїхали закордон, це корисно для спілкування. Я сьогодні спілкуюся з США, Канада, Англія, Чехія, Польща, Швеція, Німеччина, Нова Зеландія.... Чим зле?
    А в Україні можна жити. І з кожним роком, думаю, ситуація покращиться. Я - оптиміст. Зараз в Україні є куди вкладати гроші і розвивати свій бізнес. Тем дуже багато і не треба щось вигадувати. Поїхав закордон на різні виставки, глянув чим займаються ті, що попереду і маєш ідею. У розвинутих країнах напевно влізти у бізнес значно важче. Тому нема змісту дорікати один одному. Єдине, що не переварюю, це коли хто виїхав закордон і какає на тих, хто не виїхав. Я того просто не розумію. Але якщо людина знайшла собі хороше місце закордоном і має прибуток і щаслива, то повірте на слово, вона не буде обсирати інших, бо нашо їй то? А хто виїхав і не знайшов себе і робота фігова, або зовсім її немає, то ця людина буде гавняки кидати на тих, хто не виїхав. Щаслива людина не буде бажати комусь нещастя, а нещасна - прошу дуже.
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ти знаєш шо таке "дезертир"?
    Вигадує мутню якусь на ходу - і сам же вірить. Замкнутий цикл.:haha:
    ВасМТ служить в українській армії - і шо? А чого сре на українську армію, поліцію, взагалі державність в цілому? В шию гнати таких служак тилових запроданців.
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    одне другому може цілком не заважати.

    ВасМТ дуже поважав зрадника Януковича. А як тепер? Можна служити в армії і неповажати свого командира - головнокомандуючого? Мені, наприклад, це не вкладується в голові. Він ж його зрадить при першій добрій нагоді. А це армія!!! В армії недопустимо, щоб підлеглий ненавидів свого командира, це у політиці можна, а не в армії. Він ж має звання, у нього є підлеглі і що він може навчити? "Хлопці, за кого ви воюєте? За Вальцмана? " А вбити в голову 20-річним воякам можна любе, а воно завтра піде воювати і що? То є деморалізаційно - підривна робота. Кому потрібна така служба в армії?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Одне незв'язане із другим. Порошенко не його командир. І він не ґенерал. Тобто підлеглий іншим. Президент може комусь подобатись або ні це його приватна справа. І форум це приватне спілкування, навіть якщо і відкрите. Його погляди стосовно Януковича тут ні в кого не знайдуть підтримку. Але він давав присягу Україні а не президенту. І президент і країна це різні речі. Президенти міняються. Інакше буде як в Кадирова. Персональна відданість президенту і очі в підлогу, інакше вб’ють. Здається через це скинули Януковича? Він старша людина і погляди в такому віці якщо міняються то дуже повільно.
    А ось щодо зради то будь-хто може бути зрадником. Навіть найполумяніший ентузіаст Порошенка. На форумі це не визначиш. Це робота для контррозвідки. Шпигуни здебільшого намагаються особливо не виділятись. І на форумах я не думаю що будуть встрявати в довгі дискусії. Не форумне це заняття ловити шпигунів. :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    але ж головнокомандуючий, хіба ні?
     
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Кому потрібна Васькіна присяга Україні? В нього якась своя "Україна" і тою присягою він крутить як циган сонцем, тут у нього присяга діє, а тут уже ні, як він полюбляє тлумачити кожне слово альтернативним змістом, хоббі сі називає паперовий щур.

    Можна сказати що беркутки котрі калічили людей на Майдані теж дотримувались присяги - це ж їх обов'язок за присягою - захищати конституційний лад. А Бандюкович і військові частини в кінці підписав на Майдан, ті що не доїхали. Вони ж за присягою йому підпорядковувались. Не виконувати злочинний наказ? Ну будь-ласка. Є варіант. Так що, Васька вважає що теперішнє керівництво армії дає злочинні накази? То чого він їх виконує? Значить порушує присягу.
     
  16. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Немає значення. Якщо хтось командує ґенштабом (арміями) і не може знайти спільну мову із президентом то він скорше всього втратить команду, рано чи пізно. Але інші безпосередньо з президентом не стикаються. Вони мусять знайти спільну мову із своїми командирами. (бажано). Якщо звільняти усіх кому щось не подобається то армії не залишиться. І щоб підготувати офіцера і навіть солдата потрібно вкласти дуже багато коштів. Тому на принципі "подобається" нереально збудувати армію. Ґенералам рідко подобаються президенти. Хоч і такі існували в історії.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Дякую ,Мих.На рахунок еміграції Ви вже писали і не раз.Але я не про це
    Я хотів дізнатися Вашу думку , коли навпаки - неадеквати чіпляються до нас , а коли ми відбиваємся , це сприймається як загально-національна образа.
    А також коли такі як НоТоЦо приїжають до Америки/Канади , працюють тут нелегально (чим порушують закон) , а потім ще все тут обсирають.І коли заходить спір то знову закінчення це саме емігранти ображають українців.

    P.S. Якщо 2/3 голландців не хочуть бачити Україну в ЄС - то що вони погано живуть?
    Ворон правий.Не всі офіцери Армії США , наприклад люблять Обаму.І в приватних розмовах про це говорять ,напевно.Але вони виконують свою роботу , не порушують присягу і це головне.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Колись НоТоЦо був інший - галицькі анекдоти писав... цікаво було. А сьогодні... роки беруть своє... Мені його позиція теж незрозуміла: де їм, там і какаю. Всюди є люди і більшість нормальні. Яка різниця хто де живе і чим займається? І чому хтось повинен повчати де і як йому жити? Я взагалі того не розумію.

    Тут російське ФСБ постаралося, повірте. Історія з краденими картинами....(не по темі)

    несперечатимуся, може і так.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  19. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    ФСБ якусь свою роботу зробило , але вже не АЖ таку.
    Та я дивлюсь по Канаді.Коли був ПМ Стівен Гарпер , він був за Україну.
    А тепер коли прийшов Джастин Трюдо , то він далеко не збирається її (Україну) підтримувати як це робив йога "папірєднік".Хоча з Росією він теж не збирається зближуватися
    В газетах все більше статей про корупцію , про втрачені надії , а деколи і про "фашистів" з Азову.
    Думка пересічних людей (яких зі мною працюють) приблизно зводиться до -" я нічого не маю проти України , але я не хочу аби мої податки йшли на підтримку незнати кого.Тут є проблем достатньо щоби тратити ці гроші"
     
  20. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Юрко не пхався в політичні теми, і взагалі нікуди не пхався. Сидів собі у своїй темі і не чіпав нікого. Хто хотів - той сам ішов туди його читати. І то чеській громадянці не догодив.
     
а де твій аватар? :)