Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

Тема у розділі 'Велодоріжка', створена користувачем levandivka, 27 лют 2008.

  1. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

    Зараз повернувся з пробного заїзду Левандівка - Ратуша!
    І... не повірив своїм очам: на маршрутці 20 хв. + 10 пішохідних, і я за 25 хв. добрався від хати до пункту призначення. :radist: :radist: :radist:

    І ТАКий масаж отримав у дорозі!
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. mavka

    mavka Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

    а як Ви по Городецькій від Привокзальної вниз з"їжджали - з якою швидкістю ? :D :D :D мали б ще швидше заїхати вниз... там практично від Окружної вже вниз йде... скільки чоловік збили дорогою ?

    от назад додому вам би забрало часу й сил... :) :)
     
  3. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

    Не люблю я тої дороги, їжджу по Шевченка. ;)
     
  4. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

    Мій друг, який близько 10 років мешкає в Англії, теж полюбляє ровер: наприклад, може на ходу пити з горла портвейн. Поліціянти чіпляються, але крім усного зауваження, нічого не можуть зробити.
    Іноді заностальгує й поїде правою стороною вулиці...
     
  5. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

    А що, в Англії можна алкоголь на вулиці?..
     
  6. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

    Профилактика геморроя заключается в исключении или, по крайней мере, снижении количества провоцирующих факторов.
    Факторы, которые провоцируют геморрой, можно классифицировать следующим образом:

    * Местное воздействие (клизмы, злоупотребление слабительным, чрезмерная гигиена заднего прохода)
    * Менструация, беременность, роды, чрезмерное натуживание
    * Нетрадиционный секс
    * Оральные контрацептивы
    * Неправильное питание (недостаток клетчатки в пище, острая пища, продукты стимуляторы толстой кишки)
    * Спортивные занятия, такие как верховая езда, езда на мотоцикте и велосипеде
    * Профессиональная предрасположенность (летчик, шофер, сидячая работа)
    http://www.sexclinic.ru/gemoroy/
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

    а я собі уявив... приїхали Левандівка на ровері на роботу... поставили ровер... і пішли... а тут... хто появляється? Правильно, евакуатор.. і тю-тю.
     
  8. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

    Забули включити найперші фактори: дурнів і дороги.

    Додано через 1 хвилину
    Фантаст... Левандівка..? На роботу? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

    до маґазину!!! хтів повісти!
     
  10. Kaff

    Kaff Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

    мав кількарічний досвід їзди містом на ровері.
    1. Добирався швидше, аніж на авті - ОДНОЗНАЧНО! Перевірено також коли їздив автом. Одиночний роверист пропихається на пробках і світлофорах значно швидше.
    Вверх по княгині Ольги, Личаківській, Зеленій їздив легко і швидко. Класно на ноги. Один раз їхав у краватці і прасованих штанах, сорочці - всі люди оглядалися.
    2. Їздити дуже небезпечно. а) бруківка б) трамвайні колії в) ями на дорогах г) невиховані водії (їздять без дотримання безпечної дистанції справа-зліва від велосипеда, а роверисту не завжди є куди вступитися)

    Є й дрібні квіточки. Наприклад, собаки.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

    Я б у Львові не ризикнула проїхатись ровером по місту.. Хіба що по парку.. А от в Польщі, коли там житиму, куплю обов'язково ровера!! :radist: Там є спеціальні доріжки для велосипедистів :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. mavka

    mavka Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

    добре тим європейцям... забагнуть собі ровера, то й користають... екстрамасажі в дорозі отримують, з целлюлітом воюють, довжину ніг відрощують... ее-еех..

    а тут коли тільки в одну сторону на роботу 35-40 миль...:crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

    Важко сказати, що там можна, а що -не можна. Дікая страна. Про стосунки мого друга з тамтешніми ментами я дописував: http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=206931&postcount=969
     
  14. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

    Мені дуже сподобалося відношення до роверистів у Польщі, як і до пішоходів.
    Вчора припаркував (пристібнув замком до труби) ровера біля Фото-Нови (вул. Шевська). Здав на друк фото, чекаю, курю. Люди, що проходили, мимоволі повертали голову на мій транспорт: не звично, дивно ще бачити.
    Але, думаю, зовсім скоро ситуація зміниться. Згадайте троха років тому, чи ТАКе відношення до пішохода на переході було?
    А зараз я впевнено виходжу на перехід, "пішли всі в дупу, я на переході", і автомобілі чемненько гальмують.
    ТАК і з роверами: бачив вчора, як з бічної збирався виїхати автомобіль... - він передумав, бо моя поведінка на дорозі була прогнозована, я рухався просто, згідно ПДР...
    До чого я це..?
    До того, що на наших дорогах бракує прогнозованої, правильної поведінки.
    Давайте рухатись прогнозовано, правильно. І буде нам щастя.
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. Vexler

    Vexler Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

    Ціле дитинство проїздив на ровері. Скільки себе памятаю малим, вічно на велосипеді їздив :) Тільки класна погода настане - зразу за велосипед, з друзями, весна.......ех, оце часи були...незабутні.....

    Тому я однозначно ЗА. Тобто мати автомобіль Вашої мрії + велосипед. :)

    Додано через 9 хвилин
    На першій сторінці були цікаві фотки, де безліч велосипедів і мені згадався старий анекдот: "шановні викладачі, просимо вас не царапати своїми велосипедами автомобілі студентів" :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

    От нині нарешті туда попав, як і обіцявся:

    [​IMG]

    Написано "Ровери лише в межах паркувальної зони залишати. Велосипеди, залишені біля дерев і поза паркзоною будуть евакуювані за оплату".
    Ну, в принципі, більшість припаркована нормально, хоча є з десяток, які можна забирати... ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

    Запаркувати у нас ровер значить попрощатися з ним. В нас немає обладнаних парковок.

    В добру погоду ровер то непогано, так щоб покататися, а от в непогоду??? А в супермаркет, а дитину кудись відвезти?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

    ровер по нашому місту це ціла торба екстріму. в середньому за одну поїздку Зелена-Чорновола - 2-3 аварійні ситуації (тобто коли автомобілі різко гальмують, сигналять і водії щось кричать). Але з часом привикаєш і легше стає в "вовчих" колективах жити :)
     
  19. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

    А я за те щоб купити багажник на авто під ровер і в добру погоду виїздити з ним десь за місто переїхатися по чистому повітрі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

    Згідна - їзда на ровері має свої недоліки (як і на авто). А по Львові на ровері їздити я б просто не ризикнула. Інколи спостерігаю за роверистами на кільці (р-н Метро) - просто страшно
     
а де твій аватар? :)