не віддам дитину в школу

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем Гелена, 8 чер 2009.

?

нужно ли ходить в школу?

  1. да, обязательно!!! а как иначе ребенок вырастет нормальным???

    31 голосів
    60,8%
  2. нет, знания и общение есть в других, лучших местах!

    13 голосів
    25,5%
  3. еще не знаю, вы поспорьте, а я подумаю об этом :)

    7 голосів
    13,7%
  1. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    І з кобилами, і з всім решта... Кобил в тій методиці на асоціативний ряд немає зовсім. Крім цього, слово "секс", яким Ви оперуєте, я далеко не завжди вживаю навіть в роботі із сімейною парою...
     
  2. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

  3. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Якби Ви був ПАРАпсихолог, то не постили б цю банальщину, а знали, щo успішність залежить не від відмінних оцінок, або їх відсутності, а від того, як людина подальший свій шлях вибирає. Чи прислухається до потягу душі, чи користується меркантильними розрахунками та помилковими уявами про престижність. Але то таке... Ви б не рекламували себе, бо сором, та й годі
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Marii

    Marii миється в бані

    У мене дитина гіперактивна . На диво школа пішла йому на користь.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. LyLeTum

    LyLeTum New Member

    Дитині необхідне постійне спілкування з однолітками, вміння співіснувати і виживати в соціумі
     
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я так люблю, коли хтось твердо впевнений, що необхідно моїй дитині. )
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Ми зараз пішли в перший клас, то дуже дитина змінилася, став більше відповідальним, прагне краще робити, старається, а до школи ми ходили на підготовку приватно,тобто індивідуально то годі було заставити щось пописати)) А тепер сам хоче, бо є в класі на кого рівнятися!:)
     
  8. Stefano

    Stefano Active Member

    Може хтось підкаже як краще вчити литину дошкільного віку математиці?! Які методики, методи і взагалі чи це можна робити самостійно чи тільки у професійно-обучених людей?
     
  9. manur

    manur Well-Known Member

    Математиці дитину навчать в школі. Ви дитині ліпше мультіки на англійській вмикайте. То дитина в школі буде вчителя англіцької виправляти)))
     
  10. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    По Петерсон раджу вчити, і не тільки дошкільнят. Придбайте на книжковому ринку необхідну літературу і методички до неї. Почитайте інформацію в інтернеті.
     
  11. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    це теж не завадить, тільки англійською ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. prius

    prius Well-Known Member

    Є файний мультик,зробили його львівяни для штатів на англійскій мові для малят,моїй внучці він дуже подобався
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. iso

    iso Well-Known Member

    А з якою метою
     
  14. manur

    manur Well-Known Member

    І то правда.... Премію Нобля математикам їден хрен не присуджують... (хрен - то овоч такий, єслі чьо)
     
    • Смішно Смішно x 2
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А після чого, знаєте? Після того, як жінка Нобеля зрадила його з математиком)
    Тепер математики можуть отримати премію тільки через фізичні дісципліни. Отаке.
    А здорову дитину, держачи дома, без школи, можна запросто зробити нездоровою.
     
  16. manur

    manur Well-Known Member

    В курсі)));)
     
  17. muravey

    muravey Well-Known Member

    Ну я поки що спостерігаю зворотній ефект. Дитина йде до школи і наступного дня починає викашлювати бронхи і заливатись шмарклями. Не щоразу, звісно, але батьки, як я бач, не засмучуються вести до школи вже хворих дітей.
     
  18. NaiselNaisel

    NaiselNaisel New Member

    приеднуюсь. Дві хоумскулерки у мене, 4 й 1 класи. Хворіти стали меньше, факт. Але й факт, що не вистачае спілкування, тай
     
  19. NaiselNaisel

    NaiselNaisel New Member

    просто знаходження в колі своїх однолітків(
     
  20. lnna

    lnna Member

    Замітила останім часом, що діти в школі масово грають у гру Паб. Ви дозволяєте своїм грати в цю гру ?
    Дивлюся вона увішла в ТОП ігор 2018 року
     
а де твій аватар? :)