не віддам дитину в школу

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем Гелена, 8 чер 2009.

?

нужно ли ходить в школу?

  1. да, обязательно!!! а как иначе ребенок вырастет нормальным???

    31 голосів
    60,8%
  2. нет, знания и общение есть в других, лучших местах!

    13 голосів
    25,5%
  3. еще не знаю, вы поспорьте, а я подумаю об этом :)

    7 голосів
    13,7%
  1. manur

    manur Well-Known Member

    Як на ВАС - то кажда прохвесорка буди прИмудрою виглідати:)
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    До чого тут то, не причіпи кобилі хвіст:)))
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  3. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    А як на мене то Ви пан ПРОФЕСОР бігаєте по форуму та цитуєте мої дописи- ліпашете що не будь, аби писати!! Трошки тему читайте перед тим як давати відповідь!
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. manur

    manur Well-Known Member

    В даному реченні словосполучення "пан ПРОФЕСОР" є звертанням, і повинно те словосполучення з обидвох сторін комами виділятися. Кома - це отакий ось знак : ",".

    Виходить той знак, якщо лівов руков натиснути на клавішу "Shift", а правов тицьнути ту клавішу, жи справа від літери "ю".:) Успіхів!
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Ви що ПРОФЕСОР - розділових знаків??
     
  6. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Не варто Вам обзивати моїх клієнтів безграмотними. Цим Ви ображаєте велику кількість людей, різних за віком і соціальним статусом. Хоча, хто Вам може заборонити подібне...


    Відносини із вчителями можна будувати і вдома, принайті ніщо цьому не заважає)))

    Не хвилюйтеся, як дитячий психолог я не працюю)))

    Ой, Ви тут понаписували скільки жахіття про речі, що відбуваються в системі освіти (з Вашої колекції "портретів") і при цьому переконуєте всіх, що кожна дитина повинна навчатися в школі. Як мінімум дивно.
    Ось скажіть будь-ласка, чи такі вчителі, педагоги і психологи із садочків та шкіл і "ще багато інших експонатів", про яких Ви згадуєте, сприяють соціалізації дитини? Погодьтеся, що зовсім ні)))
     
    Останнє редагування: 30 сер 2015
  7. manur

    manur Well-Known Member

    То Ви, пане психолох-парапсихолог-фільозоф так сі знервували від бесіди з нами, жи від тих нервів вже й такі помилки допускаєте.

    Другий трафунок - то вже гейби на якісь думки нефайні наводить.......о_О:blush:
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Мабуть до того, що Ви припускаєтесь досить багато граматичних та орфографічних помилок і те всім помітно :pardon:Якось вже час підтягти грамотність, бо вже доросла тьотя, та ще трохи і скоро буде соромно перед власною дитиною :yes:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Обзивання - це щось на кшталт: "Дядя Фєдя з'їв ведмедя"
    А про безграмотність - то констатація сумного факту.
    Угу, вдома... ну-ну... Після "колективу в підворітті" Ви мене вже нічим не здивуєте

    Та не хвилюйтесь, ми пристосувались вчитися соціалізації на анти-прикладах подібних експонатів. Обговорюємо усі ті випадки і робимо висновки, як не повинно бути та як можна реагувати в тих чи інших ситуаціях.
    З розвиненою дитиною так навіть краще, бо досвід більш повний та яскравий.
     
  10. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Я якось цим не переймаюся тими граматичними помилками)):pardon: В мене клавіатура на компютері стерта, тому і виходить з помилками
     
  11. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Гаразд, У Вас настільки я розумію є донька... Що саме дала школа Вашій доньці, як вона допомогла/допомагає Вашій дитині в щоденному житті? Настільки школа вчить/навчила її знаходити спільну мову із очточуючими людьми? І банально, чи є Ваша дитина щаслива завдяки школі?
     
  12. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Вибачте, але мені не цікаво Вам те доповідати.
    Попитайте у Veselka alj - саме Ваш рівень.
     
    • Смішно Смішно x 2
  13. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Ось Ви і "з’їхали", при цьому не втрималися, щоб не зачепити іншого учасника форуму, натякаючи на свою вищість над іншими. Це і є напевно особисто Ваш рівень? Вам не цікаво – це неправда! Було б нецікаво, Ви б не обговорювали зі мною цю тему так довго. Якщо Ви б чесно відповіли на мої запитання, вийшла б дуже цікава картина. Просто смішно, що тут Ви доказуєте про одне, але тільки на словах))) Що Вам ще залишається робити, крім того, як написати фразу: – "Вибачте, але мені не цікаво Вам те доповідати" і про якісь там рівні. Отже, "з’їхали"!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Нащо пробувати щось довести, якщо на третій репліці можна видати підзаборне "ти з'їхав" з зеківського жаргону, і на цьому типу все. На кожному кроці можна побачити цей дешевий прийом. Останній раз в коментарях на YouTube, люди з пропискою в місті Москвобад засипають такими "аргументами". Конструкція "аргументації" така: задається завідомо дурне/неактуальне запитання, на яке тобі навіть ліньки реагувати - ти продовжуєш свою попередню думку - тобі повідомляють що ти "з'їхав" - це ніби-то означає що ти не маєш рації - мається на увазі що на цьому можна закінчувати розмову.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Ви думаєте, що в даному випадку йде мова про "ліньки реагувати"? Я переконаний, що тут дещо інше. Так, я вжив фразу із жаргону (зеківського, молодіжного і т.д.), проте суті речей це абсолютно не міняє.

    Наприклад, якщо лікар відстоює якийсь метод лікування, то він сам повинене бути здоровим. Тоді його слова мають вагу і хоч якесь значення. В даному випадку хотілося пересвідчитися, що діти моєї оппонентки соціалізувалися за допомогою школи. І що та сама школа мала/має позитиний вплив на членів її сім'ї. Власне її небажання відповісти на мої попередні запитання я сприйняв з позиції, що "не все так добре в нашому домі".
     
  16. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    ХєрОвий ви лікар тоді.
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  17. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Я натикалась не деякі Ваші поради і зрозуміла, що в психології розуміюсь краще за Вас. Тому не вважаю за потрібне доповідати на Ваші, дуже узагальнені питання. Бо все одно, нічого дотепного, або цікавого від Вас не дізнаюсь. І якщо вже Ви хочете порівняння з лікарем, то запитання Ваші виглядають так, якби лікар запитав у відвідувача "ви здоровий, чи хворий? " і на тому намагався будувати якісь висновки.
    Відносно "рівня" теж можу пояснити: так само, як і з пані Веселкою, вже всі зрозуміли про її безграмотність і не приховують того, та вона продовжує розповідати про зітерту клавіатуру, наче зтерті літери і на моніторі не відображуються) )))) Так і Ви думаєте, що коли напишите що психолог, то ніхто по Вашим дописам не второпає, що то лише фантазії.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Кажете узагальнені? Я ніби запитав у Вас чітко і прямо! А запитував для того, щоб не давати Вам будь-які поради, а для того, щоб подивитися настільки проявляються Ваші преконання, знання і т.д. у власній сім'ї.

    Також дозвольте поцікавитися про наступне - ось Ви дуже добре розумієтеся в психології, а чи вдається Вам застосовувати її на практиці у реальному житті? Настільки Ваше життя, чи кожен прожитий день є для Вас психологічно комфортиними?
     
  19. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Ось іще одна особа з'явилася, щоб в черговий раз продемонструвати свій інтелект, чи то знання слів нецензурного характеру.)))
     
  20. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Особа тут з'явилась ще до появи на цьому сайті нібилікарів, а на них слів не вистачає інколи.

    Професійний лікар-психолог дивиться на ситуацію відсторонено - це раз. Два - були б ви хорошим психологом, ніхто б з вами тут не сперечався, псевдолікарю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)