не віддам дитину в школу

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем Гелена, 8 чер 2009.

?

нужно ли ходить в школу?

  1. да, обязательно!!! а как иначе ребенок вырастет нормальным???

    31 голосів
    60,8%
  2. нет, знания и общение есть в других, лучших местах!

    13 голосів
    25,5%
  3. еще не знаю, вы поспорьте, а я подумаю об этом :)

    7 голосів
    13,7%
  1. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    ніхто й не забирає. Хіба ж школа - єдино можливий дитячий колектив?
     
  2. iso

    iso Well-Known Member

    А по-за школою нема однолітків? (хоча чому саме однолітків), нема людського колективу? Не переконливо. :dntknw:
    Зрештою, так складалося моє дитинство, що з перших трьох класів сумарно в школі я був лише дві чверті. Ні в чому себе ущербним чи обділеним не почував. (Звичайно - це не досвід, це лише фрагмент досвіду):)
     
  3. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А Ви впевнені, що кожна дитина рветься в колектив?
     
  4. Olenall

    Olenall миється в бані

    • Подобається Подобається x 1
  5. nravokids

    nravokids Member

    Не кожна, звичайно ж, але дітям варто соціалізуватися. Якщо відсутність школи не обмежуватиме дитину в соціальних контактах, на вашу думку, то можна здобувати освіту в домашніх умовах.
     
  6. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Я теж дотримуюся думки дитина в соціумі, це більші преспиктиви в майбутньому,спілкування з однолітками,обмін думками,емоціями,спільні інтереси,та ще багато факторів можна назвати чому краще відати дитину до школи.

    ---------- Додано в 12:35 ---------- Попередній допис був написаний в 12:28 ----------

    Я теж думаю що дитина повина бути в соціумі з своїми ровесниками,обмінуватися думками,емоціями,мати з кого взяти приклад,прагнути бути кращою,а якщо її ізолювати то накого вона буде рівнятися!?
     
  7. Markodius

    Markodius Well-Known Member

    Якщо дитина уникає колективу, то щось не так або з дитиною або з тим колективом якого вона уникає.
     
  8. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    "Не рветься" і "уникає" - трохи різні речі.
     
  9. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    відмова від школи не означає ізоляцію, правда?
     
  10. Markodius

    Markodius Well-Known Member

    Я теж коли малий був не рвався в колектив. Да і взагалі уникав місць де я нікого не знаю, ніяковів і тд...Але всетаки виріс абсолютно нормальною людиною, мене не питали чи я хочу, просто відправили. А воно он як круто вийшло.:)
     
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    І що було не так з Вашим колективом, чи Вами?

    Мене слово "повинна" напрягає..
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Я повністю вас підтримую!Спілкування в колектитві відіграє велику роль у майбутньому дитини.
     
  13. Larionna

    Larionna New Member

    Моя донька в 9 класі до школи ходить просто так, а всі знання здобуває вдома. Ми з нею вирішили, що найкраще буде вчитись екстерном. В будь якому випадку, на звичайне навчання можна перевестись в любий момент. Але є проблеми, директор нашої школи в селищі відмовив нам в навчанні екстерном. Може Ви знаєте такі школи у Львові, де можна легко поступити на екстерна? Дякую.
     
  14. lforum

    lforum Member

    А мені завжди так шкода тих першачків - зовсім ще діти. НАй би ше до 7 років бавились в садочках.
     
  15. iso

    iso Well-Known Member

  16. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    мені теж шкода(( Мій теж цього року йде до школи:sad:
     
  17. artyomoyrbel

    artyomoyrbel New Member

    та как то в школу отдавать реально не хочется. С такими ценами на канцелярию rozetka.com.ua/office_and_school/c2460392/ то ничего не хочется. Наши зарплаты ничего не стоят для таких товаров...
     
  18. manur

    manur Well-Known Member

    То є дуже файно. Рекомендую дуже уважно разом з ним робити уроки з української мови. Нарешті, з"явилася надія, що ви щось взнаєте про існування розділових знаків.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  19. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Не знаю хто придумав, що школа сприяє соціалізації дитини, але це абсолютно не так!!!
    На соціалізацію дитини впливає сім'я, в якій ця дитина народилася і виросла, а також любов, теплота, ніжність, ласка, звичаї, традиції і т.д., що панують в цій сім'ї. Ось і все! Тому ті батьки, які наважуються не віддавати своє чадо до школи - чинять цілком правильно. Є всі шанси, що така дитина виросте повноцінною людиною і особистістю, а не рабом, чи ще одним "вінтіком системи".
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  20. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    ага і не тільки розділових, а багато ще всього пригадається:tongue:
     
а де твій аватар? :)