не віддам дитину в школу

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем Гелена, 8 чер 2009.

?

нужно ли ходить в школу?

  1. да, обязательно!!! а как иначе ребенок вырастет нормальным???

    31 голосів
    60,8%
  2. нет, знания и общение есть в других, лучших местах!

    13 голосів
    25,5%
  3. еще не знаю, вы поспорьте, а я подумаю об этом :)

    7 голосів
    13,7%
  1. morokvv

    morokvv Member

    Якщо дитина бажає здобути знання, то зробить це і в школі, а якщо ні - то жодні умови чи репетитори не допоможуть. В школі, як на мене, швидше адаптується до дорослого життя і навчиться відстоювати свою позицію.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Не всім воно потрібно - я і про дітей, і про батьків.
    То не завжди проблема.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Mariwelka

    Mariwelka Member

    Навіть не хочу дискутувати на цю тему, це вічна тема, просто скажу, я тільки за школу.
     
  4. Top Dog

    Top Dog Український Українець

    OMG, хто ті десять "просунутих" батьків, що висловилися проти школи? Сектанти?
     
  5. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    по доброму заздрю тим батькам. Бо їм вистарчає сміливості й самоорганізації, щоб вчити своїх дітей самостійно. Мені б не стало.
     
  6. Top Dog

    Top Dog Український Українець

    Та звісно, телят пасти за селом - школа не потрібна. А якщо дитина, коли виросте, захоче зробити кар'єру водія маршрутки? Або різноробом на завод? Без елементарної грамоти не візьмуть!

    ---------- Додано в 23:50 ---------- Попередній допис був написаний в 23:47 ----------

    Чи "просунуті" батьки володіють педагогікою викладання різних предметів? Одне діло знати хімію, друге діло вміти її викладати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Перш ніж висловлювати свою авторитетну думку, порадила б Вам трохи вивчити питання, якщо воно, звісно Вам цікаве. Ну а якщо не цікаве, то не думаю, що Ваша думка теж комусь цікава, чи тим більше "авторитетна" :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Top Dog

    Top Dog Український Українець

    Мати, батько, сестра, два дядька зі своїми жінками, двоюродні сестра з братом. Всі вони учителі! :) Навіть мені довелося 3 роки викладати у ВНЗ! :) Дещо про навчання чув :)
     
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А. Конфлікт інтересів...
     
  10. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    про домашнє? Про те, як його організовують, які методики і матеріали використовують, де їх беруть?

    Це ж не просто так, вирішив не давати дитину в школу, дав підручники - вчися. Зовсім інший підхід, інша концепція.
     
  11. Top Dog

    Top Dog Український Українець

    У нас у місті набирає оберти рух "благочинність замість випускного". Майбутні випускники віддають гроші, що мали б бути протринькані за декілька годин, до кардіологічного відділення інституту невідкладної хірургії. На рятування немовлят з вадами серця.
    Тобто, декілька годин понтів = чиєсь життя!
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Olenall

    Olenall миється в бані

    випускний це свято, кожен сам вирішує, але навчання обов'язкове
     
  13. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    а хтось сперечається?
     
  14. Top Dog

    Top Dog Український Українець

    Коротше, робіть зі своїми дітьми що хочете. Дивиться тільки, щоб вас не позбавили батьківських прав, за такі експерименти.
     
  15. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Смішно. Я ж кажу, Ви навіть приблизного уявлення не маєте, що таке домашнє навчання.
     
  16. Top Dog

    Top Dog Український Українець

    А ще я уявлення не маю про всілякі сексуальні збочення. Так що ж тепер? Слухати "гурманів"? :)
     
  17. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Але ж, не маючи про них уявлення. Ви не йдете у "профільні" теми форумів обговорювати ці збочення, правда ж?
    Хіба що так лиш, пообхаювати між такими ж не-гурманами.
     
  18. Top Dog

    Top Dog Український Українець

    Ну так я ж можу висловити своє "проти", добре знаючи "традиційну" форму навчання? Чи мені, щоб писати в цій темі, потрібно двійко-тройко дітей вивчити на дому? Щоб потім сказати: "Знаєте, панове, фігня це повна." :)
     
  19. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    навіщо? Можна хоча б скористатися гуглом, щоб довідатися бодай, як це відбувається, якими нормами регулюється, зрештою, які результати.
    А "не читал, но осуждаю" - дуже зручна позиція, однак цілком не інформативна і не корисна, ані для Вас, ані для Ваших співрозмовників, ані для тих, хто зайде сюди, щоб щось цікавого дізнатися.

    Насправді ж, домашнє навчання це не анархія. Дитина прикріплена до школи, отримує програму, вчиться вдома, однак щороку здає всі предмети і отримує оцінки. Є спеціальні ресурси в Інтернеті, де батьки домашників обмінюються методичними матеріалами, досвідом. Якщо дитині і батькам вистарчає самоорганізації, то така дитина може осягнути набагато більше вдома, аніж в школі. Бо вона сама чи з допомогою батьків вибирає найзручніший час на навчання, розподіляє об'єм матеріалу, встигає на купу гуртків і не тратить час, поки вчитель втовкмачує щось найслабшим.
    І дає це все дуже непогані результати.

    ---------- Додано в 11:15 ---------- Попередній допис був написаний в 11:13 ----------

    а так, звісно, "проти" можна висловити, але це буде як у відомому мультику
    [​IMG]
     
  20. Top Dog

    Top Dog Український Українець

    Ну от, почитав і все ж таки засуджую :) Людина - істота суспільна і ми не маємо права забирати у дітей можливість спілкуватись з однолітками, вчитись жити в людському колективі.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)