Не росте борода(

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Acid, 13 тра 2011.

  1. Acid

    Acid New Member

    Мені 20
    Майже по всьому лиці є нормальна щетина), але чомусь під нижньою губою і підборіддям волосся немає взагалі
    В чому може бути причина?
     
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Метаморфози Чорнобилю..?
     
  3. Redvisitor

    Redvisitor Well-Known Member

    Дну и пусть не растет , меньше будешь тратить денег на бритье. Кстати ето найменьшая проблема которая должна тебя волновать в 20 лет.
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний


    Тим більше шо в 30 будеш думати
    -Якого .....вона так швидко росте))
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Acid

    Acid New Member

    Ну можливо пізніше виросте, але по всьому лиці є щетина, а тут навіть натяку на волосся немає. Може таке бути, що воно взагалі не з'явиться...
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    .Ну і шо?

    то мєлочі....
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Не для РПЦ...
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    РПЦ?????????????
     
  9. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member



    ---------- Додано в 11:36 ---------- Попередній допис був написаний в 11:33 ----------

    Алелуя. Там же важче всього бритися. Принаймі в мене там щетина росте якось набік і її дуже важко вибрити добре.
    Для вас бачу єдиний мінус (він же великий плюс для вашої мадами) - тре буде кожен день бритися шоб не виглядало дивно. Стіко і проблем.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Мене якраз напрягає там бритися)
     
  11. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    [​IMG]
    Спишуть як професійно-непридатного (за станом здоров'я).
    І в семінарії медкомісію не пройде...
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Про безбородого батюшку. ше й дальнобойщик
     
  13. Deo

    Deo New Member

    Питання було 5 років назад, але я спробую відповісти для тих, у кого також не росте волосся на обличчі. У мене була подібна ситуація, і я дуже хвилювався на цю тему. Один розумний друг порадив мені скористатися якоюсь хімією та гормональними препаратами. Зрозуміло, прийшлося відмовитися, тому що борода можливо би і виросла, а от наслідки... Тому раджу тільки перевірені способи.

    Отже, що потрібно робити:
    1. В першу чергу відмовитися на час від паління і стимуляторів (по типу ДМАА) - вони звужують судини і поживні речовини не потрапляють до волосяної фолікули.
    2. Відмовитися від алкоголю - в процесі виведення із організму токсинів також виводяться поживні речовини, і найголовніше – синтез тестостерону зменшується.
    3. Корінь волоса необхідно стимулювати до проростання. Найбільш оптимальний варіант – це масла або бальзами. Бажано, щоб був комплекс із декількох компонентів, а базові масла в составі високої якості. У кацапів є непогані засоби (https://goo.gl/xbWWLG), але у них і дорого, і чекати довго. На жаль, в Україні таких магазинів дуже мало, якщо купувати на олкс, то є можливість купити просте соняшникове масло. Є один магазин "Ламберджек", я там купував масло для бороди https://goo.gl/ggYish, залишився дуже задоволений. Це не реклама когось чи чогось, я просто реально не знаю де можна купити якісний засіб, а рекомендувати міноксідил, чи як він там називається... не те
    4. Необхідно голитись кожного дня чи через день - як тільки перша щетина зразу збривати і наносити масло чи бальзам (перед сном на розпарене обличчя).
    P.S. Насправді це кропітлива праця.
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    індіанські гени.
     
  15. manur

    manur Well-Known Member

    @Deo, вам не видається, жи мова про олію, ваабчє-то.... О-ЛІ-Ю !!! андестенд?
     
  16. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    Це залежить від фізіології людини. Так розпорядилась природа. Не у всіх росте борода. Якщо природа не наділила, то не треба засмучуватись.
     
  17. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    шоб росла борода тре яйцями натирати...
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. Redroid

    Redroid Active Member

    борода росте файно , але лисий, - що , теж яйцями натирати ? )))
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. Forpost

    Forpost Стоїк

    Яйцями по голові? Оригінально!

    Tapatalk
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хтозна, хтозна... Може його майбутня дружина облизувала макогін не з тієї сторони:superstition:
     
а де твій аватар? :)