Навіщо в парламент внесли законопроект про тотальну українізацію

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем bayard, 22 січ 2017.

  1. Hase

    Hase зайчик

    Ну, ідеться не про ТОТАЛьНУ українізацію, а закон стосується державних службовців, та осіб, що надають послуги. Задум полягає ще в тому, щоб змусити ЗМІ, державні установи, школи і ВУЗи перейти на українську.
    І це так, між нами, російськомовні не розуміють складностей в отриманні контенту та обслуговування українською. Какая разница на каком язикe главное на русском...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    "Вимога – писати тільки російською. Навіть до матері мусив звертатися чужою мовою"
    Трохи про російський нацизм.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    [​IMG]
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 1
  5. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    • Інформативно Інформативно x 1
  6. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    наше государство хоть что-то может сделать нормально? есть хотя бы один пример ? вот сейчас решили взяться за мову, особенно сейчас, это первостепенно важно, а в чем собственно была проблема? выше просмотрел кроме вскукорека осободиаспорнутых - "йа себе то сі відчуваю диаспорою", ентож с какого ляда? или дамочка смотрит любовную любовь 16 и глухарь против шамана 7 ? новости на мове, передачи почти все на мове, или как СТБ в одной предаче и на мове и на язЫке, в вузах где-то преподавание на языке? или где-то официальный язык не украинский ? если и есть такие случаи то они уже противоречат действующему законодательству. придумали в ресторанах .... это как официантка скажет спасибо замість дякую и шо? штраф? такое ощущение что законотворцы напрямую на ХЛО работают. Уже доработались Усачеву въезд запретили за то что он тролил крымнашистов, и в процессе тролинга, там кто-то жаловался на жопу, сказал ну да зато крымнаш .... ну не дебилы? если честно на фоне адского повышения тарифов, до сих пор не решенности проблемы с ввозом авто, проседаниями по медицине, идиотизма с налогами, не снижаемой коррупции, тадам - надо чтоб официантка на мове розмовляла, а мне интересно как эти идиоты критерий мовы буду определять: "ДОбрго дня, у нас сегодня, на первое - свекольник, на друге голубці, десерт - торт Киевский." это на какой мове сейчас было? или будут стенограмму вести а потом процент слов считать? закалупецалі в край ці законотворці, воно МєВєДє вирішило що забагато щастя права один раз у житті отримувати і пропонують кожні п.ять років перездавати .... ну не довбойо ????
     
  7. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Мені цікаво як ви в Україні отримали роботу якщо не можете грамотно написати одного речення українською. В США шкільного диплому без знань анґлійської отримати не можна. А отже окрім вантажника ніяка робота не світить.
     
  8. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    чому не можу? можу, щодо грамоти - грЄшен, завжди ненавидів українську мову та русский язык, мене правопис як і правопісаніє виводило однаково ... і до речі, в нас теж не можна отримати шкільного диплому без української мови, новина? то частійше може приїзджайте, нє? навчитися пріоритети расставляти ... та досить часто бачив по роботі, тягнеш такий бабусю за шквари по коридору, а вона з останніх сил: "скажи як буде форточка українською", або як Чернівці з гімна виколупували після паводку щось ніхто не сказав: "а ну пішли нафіг кляті москаляки, буду у гімні сидіти" ...
     
  9. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    В США з таким знанням ви б диплом СШ ніколи не отримали.
     
  10. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    а я не в США, і тут зовсім не США ... а в США ірландці, французи, англійці і т.і - американці, там вистачило розуму обїеднувати країну а не по ресторанах виловлювати, а ну як, хтось іспанською заговоре, адекватних країн йохнутих нацюків не буває ...
     
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    @artobstrel, ану скажіть "паляниця" ;)
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    100%

    Більше того, українська мова стає популярною. Це факт.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Арт, ну чого ти роз"єрепенився? :) Чому всіх російськомовних так бісить мовне питання? Адже тут нічого немає надзвичайного. Абсолютно. Тим більше, ніхто не збирається карати , ловити на вокзалах чи на вулицях тих, хто розмовляє російською.
    В Україні державна мова українська. Держслужбовці мають обов"язково знати українську. І в кінці-кінців чому я в своїй крїні маю почуватися як емігрантка? Ідентифікація нації починається з мови, нє? Треба поважати країну ( не плутати з владою) в якій живеш .
    Мені теж не легко спілкуватися в житті українською...дається взнаки "важке дитинство":) дитсадок - рос. , школа - рос., інститут -50/50
    Але я стараюсь...дуже:)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    нИмагу, меня как представителя москальской нации разорвет ...
     
    • Смішно Смішно x 2
  15. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    скажи в какой сфере наше государство не наделало шваха? вот куда не сунься? хоть в чем-то ? тут не о том речь, я че не знаю что все поборники второго-государственного поцепляли колорадки и айда новососить - понимаю, но скбл, в ресторане! обяжут говорить на мове ... и будут штрафовать, официантку... занавес ... нэ, идентификация начинается с осознания себя гражданином, и где это ты и сфигаль чувствуешь себя эмигранткой? у тебя деловодство не на мове? или бланки на русском? или ты думаешь новый тупорылый закон обяжет колдыря и тетю Фросю кобзарями обвязаться? хрен, а вот нового маслица в огонь новососии аж бегом, и это на фоне усиливающейся по всем направлениям жопы ... я не против защиты мовы, это делать надо, но аккуратно и вдумчиво.
     
  16. Forpost

    Forpost Стоїк

    Оть сука блядь поїдь сюди в рашку і говори на мові а потіи пизди

    Tapatalk
    Про національну самоідетифікацію
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Не всіх. Мене не бісить.
    А ще, дякую раші за те, що розбудила в мені любов до рідної мови :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • ... ... x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. prius

    prius Well-Known Member

    А не треба її карати,просто треба щоб її не брали на роботу якщо вона не знає мови на якій говорить населення,най в Мексиці встане на касу і гавкає на псячєм язикє,скількі годин вона попрацює?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. iso

    iso Well-Known Member

    Приємно , що п.Артобстрєл так високо оцінив проект Закону про мову. (Я так розумію йдеться про проект 33-х.) Якщо його (проекту) найбільший недолік –вимога до кельнерок знати мову- то це найвдаліший законопроект, сотворений нашими депутатами.:good: Не переживайте так. До травня повинні подати новий проект (об’єднаний з трьох?) і можливо в ньому ситуація буде поправлена.:)
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    дык, собственно единственная претензия как раз в этом, вернее в этих кельнерках, и вопрос не в будут знать, они и так знаю школу то заканивали, вопрос в ответственности за неупотребление, ну маразм же, "рекомендую супчик" а утут из-за соседнего столика чмо со свистком "стояти! мовний закон порушено! штраф!" ))) ... ну будем посмотреть че примут...
     
а де твій аватар? :)