Навіщо мавпі мозок філософа?

Тема у розділі 'Наука і технології', створена користувачем yasam, 30 сер 2013.

  1. yasam

    yasam Well-Known Member

    Назви хоч одну систему, де планети йдуть не від найбільшої до найменшої.
     
  2. Zeze

    Zeze Well-Known Member

    Чому це я маю приводити аргументи на пустослівні заявки. Де логіка? Ви не знаєте як ведеться конструктивний діалог? Ідіотизму немає границь :)
    Я вас навчу, оскільки школу мабуть ви не відвідували, а вчили напам’ять синтетичну теорію еволюції :)))

    Спочатку ви щось заявляєте і підвтерджуєте свої слова посиланням на якийсь науковий ресурс, або статтю в якомусь науковому журналі, і тоді вже можна чекати щось у відповідь. А так - показуєте себе із клоунської сторони.
     
  3. yasam

    yasam Well-Known Member

    Синок, в тебе проблеми з хронологією. Я тебе ставлю в ігнор. Мудрі люди зроблять так само.
     
  4. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Повірте мені як знавцю пупера: Зезе - не пупер. Він гальмує і тупо надуває щоки, але він не пупер.
    В пупера свої бзіки в голові, але на теми, діаметрально протилежні зезевським.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. yasam

    yasam Well-Known Member

    До зезе, я не знав більшого критика Біблії, ніж пупер.

    ---------- Додано в 22:49 ---------- Попередній допис був написаний в 22:47 ----------

    Єдине що йому вдалося замаскувати: ви всі трійошники, але між рядками читаєтеся.

    ---------- Додано в 22:50 ---------- Попередній допис був написаний в 22:49 ----------

    На цьому і провалюєтеся еволюція пупера в зезе
     
  6. Zeze

    Zeze Well-Known Member

    Тобто я попросив будь-які докази ваших цікавих і неординарних заявок, а ви просто взяли і обкакались? Навіть не здивований. Мені тепер зрозуміло чому ви мені пишете в ПП капсом і згадуєте якийсь шоколад. :)))

    ---------- Додано в 23:58 ---------- Попередній допис був написаний в 23:55 ----------

    Критикувати Біблію, це те саме що критикувати книжку про Бетмена - ні та, ні та не зможе доказати існування її персонажів. Але у віруючих проблеми із логікою - з піною у рота просять довести що бога немає, при тому що самі не можуть привести ні найменшого доказу його існування :)))

    ---------- Додано в 23:59 ---------- Попередній допис був написаний в 23:58 ----------

    Вибачте, а можна хоч якусь конкретику в якому місці я гальмую? :) Дуже цікаво.

    ---------- Додано в 00:03 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:59 ----------

    upd. Ясам добавив мене в ігнор (якщо не збрехав, хоча в цьому він мастак), але в ПП продовжує спамити. Дивна людина.
     
  7. yasam

    yasam Well-Known Member

  8. Zeze

    Zeze Well-Known Member

    Який це має зв’язок із вашою заявою?

    [​IMG]
     
  9. yasam

    yasam Well-Known Member

    На відео яка планета на внутрішній орбіті?
     
  10. Zeze

    Zeze Well-Known Member

  11. randylv

    randylv Well-Known Member

    Я не так довго на форумі... А що ЦЕ було?? :dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Мабуть спогад про золоте дєцтво...

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    Трохи не так, все має своє місце
    http://www.youtube.com/watch?v=hDfHHhNvjao
     
  14. yasam

    yasam Well-Known Member

    панове, не будьмо невігласами. Теорією дарвіна ніхто не користується. Є нова синтетична теорія.
     
  15. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    Синтетична теорія еволюції це і є дарвінізм сьогодні, до теорії Дарвіна додано досягнення генетики, і та теорія стосується виключно біологічної еволюції, в ній не заторкуються питання переходу від неживого до живого, чи походження Землі, планет, Сонця, Всесвіту... Біологічна еволюція як процес існує, це науковий факт, різні теоріїї, в тому числі і СТЕ, намагаються пояснити еволюцію. Ця наукова теорія зовсім не заперечує існування Бога ...:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    Эволюция достаточно хорошо объясняет изменение организмов под воздействием внешней среды, и примеров тому не мало, но что касается происхождения в целом тут конечно как-то все очень уж за уши притянуто, насколько я помню в школе говорилось о том что эволюция - непрерывное явление, и тем не менее все современные животные это так сказать - законченные версии, переходных форм не наблюдается, впрочем Божественная теория это тоже не теория - "Бог создал и амбец" - это не объяснение ... теория Дарвина это первая попытка объяснить с точки зрения науки и логики, и как научный труд - это серьезное произведение имеющее под собой года проведенных исследований с образцами и т.д. другое дело что не очень интеллигентные граждане с ней носятся как с флагом, но это самой теории не касается наверно ...
     
  17. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Так і не зрозумів, чому після цього коменту не припинилася беззмістовна дискусія.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    з чого ви взяли, що ми маємо зараз закінчені версії тварин і людини? Людина не здатна протягом свого життя чи навіть протягом життя десятків поколінь "помітити" еволюцію. Шкала процесу еволюції (якщо вірити теорії) розтягується на сотні тисяч, мільйони, десятки мільйонів років. Лише з такої перспективи можна бачити зміни, яких зазнає той чи інший вид. Це як з процесом дорослішання і старіння людини протягом життя. Дивишся на людину, ну ніби така ж, як була вчора, і навіть така ж, як була рік тому. І тільки якщо брати відрізки по декілька років, ми бачимо зміни, що відбуваються. Якою, скажімо, буде людина через мільйон років? Навряд чи такою, як зараз.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    не претендую на истинность но мне так кажется, человек - возможно будет развиваться или деградировать (как то думает) ибо окружение так или иначе не меняется а вот обезьяна - она уже тысячи лет обезьяна, и как то пока с прямохождением не спешит, и с камнем не носится, с рыбами та же история, плавники в лапы не мутируют, нет археоптериксов - есть ящеры, есть птицы, все существа оптимально приспособлены к своим ареалам обитания ...

    опять согласен, но у нас есть уже возможность смотреть на десятки тысяч лет, скажем так три тысячи лет олень был - олень, а не протоолень или недоолень, имеется в виду нахождение останков зверей которым возраст по тысячи лет ...
    хотя в целом все верно, но вот не знаю сколько надо лет чтоб жаба стала обезьяной, известно что крокодил и миллион лет назад был таким же крокодилом ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. yasam

    yasam Well-Known Member

    Це називається пристосування або мікроеволюція. Вона жодним чином не пояснює макроеволюцію.

    більше того - всі викопні тварини закінчені версії для того періоду, коли вони померли.

    зате це не перша спроба перенести внутрішні переживання і власну біографію в наукову теорію, що її не прикрашає

    вони носяться з "фактом" еволюції, а не з теорією. В теорію можна вірити а можна не вірити. У факт вірити ти зобовязаний.

    Мільйони років - це відповідь вчених на будь-яке питання відносно еволюції. Тут фраза "час все лікує" знаходить своє неадекватне застосування.

    Викопні рештки наглядно показують пристосування видів, тому людині не треба жити "мільйони" років що це досліджувати. Але ті ж викопні рештки не пояснюють головного постулату макроеволюції - перехід від одного виду до іншого. Дарвін це знав, але він вважав що в майбутньому вчені знайдуть ці рештки. А їх все нема і нема.....
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)