Навчання в Польщі

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем DIDIO, 5 бер 2010.

  1. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Якщо так, можете спати спокійно "посилаючи" доньку до ВСІЗ у Жешуві.


    Але
    Якщо маєте сумніви та ще можливість, щоб донька поступила у державни школи, гляньте ще на сайти польських ВНЗ, що їх називають AWF (Akademia Wychowania Fizycznego). Там від 20 років є курси "туриизм" чи "рекреація".
    Існує якись спеціяльний режім для студентів з України і Білорусі, що хочуть вчитися в Польлщі у державних ВНЗ, але на жаль зараз не в курсі. Та ще у кожному місті може бути йнакше. Здається - таке програми зараз існують у Кракові, Люблині, Варшаві, Бялистоку і Вроцлаві. Можна дізнатися або безпосередньо у школі (у тзв ректораті) або у Воєводському Уряді.

    І подивитесь ще на допис Зануди вижче на цей сторінці.

    Успіхів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. khitko

    khitko New Member

    Доброго дня.
    Хочу спробувати отримати другу вищу освіту (або ступінь магістра) за напрямком ІТ в Польщі . Порадили "Вищу школі інформатики" в м.Лодзь. Можливо хтось щось знає про цей ВНЗ? Яка в нього репутація і т.п. Буду вдячний за інформацію
     
  3. GirlWind

    GirlWind Well-Known Member

    Побачила тему, трохи напишу що про це чула, саме чула, але може вам допоможе. Моя найкраща подруга вже 4-й рік мабуть вчиться в Жешуві саме "на чомусь по туризмі". Конкретніше не скажу, бо зараз ми бачимося раз на рік. Якщо вас зацікавить мій допис, я можу дати вам її імейл. Можливо взнаєте щось конкретне, де і що. Так ось, перші роки подруга була в захваті. Казала що крім основних важливих дисциплін, верхова їзда, лижі, плавання, ну бо туризм, дуже їй важко було з англійською, але підтягнула, казала що мала стипендію, і жила в гуртожитку, вчилася дуже добре, тому стипендія їй покривала навчання (чи не все?). Так було до останнього курсу. Я зараз не можу порахувати скільки саме років вона вчиться, бо вона молодша від мене на рік, але я на рік раніше пішла до школи, і я вже другий рік як вуз закінчила, а вона цього року ніби останній вчиться, то мабуть як в нас спеціаліст, а може бакалавр? Знаю точно що в них трохи інакша система.
    Головне в тому, що вона, вступаючи на останній курс, планувала вчитись і дальше на стаціонарі, і задумувалась, чи не вступати в Краків, її запевнили в вузі, що стаціонар буде, тому від Кракова вона відмовилась. Виявилось, що 1 вересня, чи жовтня (в них навчання здається з жовтня) ніякого стаціонару для останнього курсу немає, а ті, що подали документи, вступають на заочне навчання (яке в Польщі відрізняється від нашого), вступати в Краків пізно. Зараз подруга розривається між "заочним" навчанням в Польщі, бо там або даєш справку, що ти працюєш десь офіційно, і здаєш лише екзамени (щось ближче до нашого заочного) або якщо офіційно не працюєш, то щось що 2 тижні потрібно бути на навчанні (але то далеко не стаціонар). Подруга зараз розривається між Польщею, і іншою країною, в якій працює, звісно купа грошей на літак, ще та "віза студентська" чи "карта поляка" точно не знаю, наскільки я поняла для заочників зовсім інакша, і вона зараз має трохи проблеми з її оформленням. Ага, і ще для заочників ніби гуртожитку немає..
    НАписала те, що пам'ятала з її розповідей, а бачились ми останнє мабуть рік тому. Я переїхала. Коли вона в батьків, я тут.. Тому добре подумайте. Бо вона спершу дуже мені рекомендувала той заклад, і пропонувала на ІТ вступати, і казала, що там потрібні спеціалісти такі. Я не знаю, як вона вийшла з тієї ситуації.
    Повторюсь, якщо вам важливо, дам імейл, ще скайп є, хоча вона там рідко, бо працює, щоб оплатити навчання. Якщо є конкретні питання можете написати, я перешлю їй.
     
  4. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Ось саме і проблема вільного ринку у області навчання...
    Скільки приватних вижчих шкіл у самому тільки Жешуві - не знаю, але може бути і десяток, може два, а може і більше. . Дехто має репутацію ліпшу, дехто гіршу.
    А ще дехто її раптом втрачає. Така вже у цього сектора природа.
    Якщо у останному курсі просто у ВНЗ не має стацйонарного навчання, пахне - мягко кажучі - "левізною" як кажуть у Польщі.
    Інша справа - що у гущі стоні приватних шкіл - трапляється.


    Це стандард, зрештою - як йнакше... ?
     
  5. Nichi

    Nichi New Member

    Добрий день! Мен 18 років, я закінчив навчання в Житомирському вищому професійному училищі сервіу та дизайну,
    та хотів би продовжити своє навчання за кордоном, а саме в Польщі, я хочу навчатися за спеціальністю, яка повязана з туризмом та готельним господарством. Як мені знайти такий навчальний заклад в Польщі, дізнатись про ціни, проживання, працевлаштування та все можливе? Підкажіть будь-ласка! Дякую!
     
  6. PIXEL

    PIXEL New Member

    карта побиту часовего

    доброго дня! Бачу, що пан має поняття про навчання в Польщі. Чи не могли б ви описати процедуру отримання карти побиту часовего для студента. Чи взагалі вона (карта) потрібна, чи можна просто продовжити студентську візу?
    Чи дає студентська віза право працевлаштування, хоча б парт тайм? Дякую.
     
  7. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Сам николи таких процедур не проходив, оскільки маю польске громадянство, а і сімєйного досвіду теж нема - усі рідні з України ще або молодші були, або вже мали "карту сталего побиту".

    Могу просто дізнатися, але це тільки у наступному тижні (нині неділя а до середи вечером буду за кордоном). Якщо володієте польською - можете теж позвонити у віддил консульських питань любого Уряду Воєводськогою. Нсе Вам там скажут.
     
  8. PIXEL

    PIXEL New Member

    дякую. Якщо пана ласка, і це не великий клопіт, можу тиждень почекати на інформацію від пана. Дякую ще раз.
     
  9. LastGame

    LastGame New Member

    Добрий День,
    Бачу ви завели розмоу про навчання і карту поляка, от хтів поцікавитися чи можна маючи карту поляка перевести з платного навчання в Україні на безплатне в Польші і які шанси?

    наперед дякую за інформацію!=)
     
  10. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Якщо ви стараетеся поступити на державний (тільки там безплатно) ВНЗ у Польщі і виконуєте всі умови, Ваше раніше платне навчання в принципі не має значення. Після цього як Вас приймуть, можете звичайно договоритися с деканатом кафедри на рахунок признання деяких предметів, хоча вони рідко погоджуються, оскільки українськи школи загалом мають не найкращий імідж у Польщі...
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    І це логічно. Так само, напевне, і польські навчальні заклади сприймаються в Англії не найкраще. Адже найчастіше стан та престиж навчальних закладів пропорційний до стану держави та економіки. Але "імідж" зараз важить менше, бо існує так званий "Булонський процес" - процес зближення і гармонізації законодавства про єдину систему європейської освіти. І якщо кандидат виконує вступні вимоги - відмовити йому ніхто не має права - це заборонено Законом.

    Інша справа, якщо не виконує. :dntknw::bye2:
     
  12. agathas

    agathas New Member

    привіт всім=)
    хочу поступати на міжнародне право в Польщі. Можливо, хтось чув про Вищу школу психології у Варшаві?
     
  13. slawko

    slawko New Member

    Доброго дня ! Підскажіть ,будь-ласка, дитині 16 років Має Карту Поляка Хоче навчатися в Польші в державному вузі на англійській філології . Які вступні іспити повинна здавати тобто : при вступі йде конкурс атестатів і ще які іспити будуть ? Дякую всім
     
  14. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Заходите на сайт і читаєте. Сайт інституту..
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    А що з міжнародними відносинами?
    Перевестись на магістратуру реально?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. svetikillya

    svetikillya New Member

    Привіт! Що найбільше мене цікавить, то це те, як з працевлаштуванням після навчання в Польщі? Ви працюєте сьогодні за спеціальністю? Якщо не секрет, де Ви влаштувались на роботу і чи не було це проблемою? Дякую.
     
  17. CIP Travel Lviv

    CIP Travel Lviv New Member

    Найширший вибір польських ВУЗів:
    http://studyabroad.ua/search/?country=78&city=0&prog=4
    та консультація при виборі університету, координування при подачі документів в Університет, допомога у відкритті візи.
    Звертайтесь до компанії - лідера у сфері міжнародних молодіжних програм і навчання за кордоном - CIP (Center of International Programs).
    вул.Коперніка 44,
    або пишіть в приват

    ---------- Додано в 14:09 ---------- Попередній допис був написаний в 14:07 ----------

    ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ В ПОЛЬЩІ:


    1. Багато Польських ВУЗів надають студентам можливість, навчаючись на одній спеціальності, одночасно отримати диплом двох зразків: польський та диплом одного з партнерських університетів таких країн як Великобританія, Німеччина, Франція та ін., залежно від конкретного ВУЗу.
    2. Можливість навчатись за доступною ціною, як на польській так і на англійській мовах.
    3. Завдяки тісним партнерським стосункам польських ВУЗів та ряду відомих компаній із світовими іменами, студенти мають можливість проходити практику в Microsoft, Oracle, Business Centre Club, Alior Bank, Aster, Ciech, Getin Bank, TP, D-link, Sequence, Global One, MT Polska, Saint-Gobain, DAT Computer Concepts, Presspublica and IBM. В багатьох випадках, після проходження практики, студенти залишаються в цих компаніях працювати.
    4. Студенти мають можливість брати участь в міжнародних програмах таких як, LLP-Erasmus, Erasmus Mundus, Leonardo da Vinci (що надає шанс 1 або 2 семестри навчатись за межами Польщі)
    5. Для студентів які добре навчаються є можливість отримувати стипендію (тут індивідуально по кожному ВУЗу)
    6. Більшість польських ВУЗів надають можливість проходження підготовчих курсів по вдосконаленню польської чи англійської мови за доступною ціною.
    7. Кваліфікований викладацький склад, забезпечення найновішим обладнанням аудиторій та лабораторій, бібліотеки, спортивні клуби та секції (баскетбол, футбол, плавання та багато іншого), тренажерні зали, студентські кафе та приємні для проживання кампуси (з паркінгами, інфраструктурою та всіма зручностями) – це все Вам пропонують Польські ВУЗи!

    Також не забувайте про те, що Польща є надзвичайно цікавою та сприятливою для життя європейською країною, навчаючись в якій, Ви будете занурені в європейський стиль життя, що безумовно є величезним плюсом.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. ville

    ville New Member

    всім привіт)я ще не визначилась куди мені поступати, але Польща мене зацікавила. Чи хтось поступив в Польщу на медичний? Чи важко поступити?
     
  19. GDB

    GDB Member

    Доброго дня, шановні форумчани!
    Зараз навчаюся в 11 класі. Маю карту поляка. Після закінчення школи маю намір поступати у Польщу на державну форму навчання. Чи потрібно мені здавати зно на Україні? Що необхідно для вступу у польський вуз? Чи можу я згодом отримати польське громадянство і яким чином?
    На даний момент все)
    Буду дуже вдячний за відповіді!
     
  20. manur

    manur Well-Known Member

    1. Проживати в Польщі не менше 3-х років.
    2. Знати польську мову.
    3. Мати в Польщі постійний дохід.
    Наскільки я зрозумів, подавати відповідну заяву на ім"я воєводи (по нашому - голови облдержадміністрації) і воєвода дає відмашку про отримання вами громадянства Жечпосполітей Польскі.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)