Навальний

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем MARTINI, 18 лип 2013.

  1. Rare orchid

    Rare orchid New Member


    Звичайні жидівські плутні!
    Але чомусь не вистачає навіть мільйонів Ротшильдів і Шиффів, щоб впровадити в мізки росіян цього жідениша - Навального. Кумедно!


    [​IMG]
     
  2. KLIBERN

    KLIBERN Status Quo

    • Подобається Подобається x 1
  3. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Мені ця історія з судом, вироком та блискавичним випуском з-під арешту виглядає тепер дуже схожою на дискредитацію Навального в очах виборців.
    Вочевидь, влада не боїться Навального анітрохи і грається у котики-мишки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Марьянушко, он дискредитирован полностью перед электоратом. Навальный - полный ноль в сложившейся ситуации. Будь я, демократ и убежденный антикоммунист, вынужденным выбирать - не проголосовал бы за него. Учтите, я родился и живу в России, позиционирую себя российским националистом, патриотом России и другом стран, Россию окружающим.
    Мне, не берусь говорить за огромную страну, нужен такой политик, которого я буду уважать и гордиться, что это был мой выбор.
    Пока его нет, я буду в оппозиции к "никаким", "серым"...
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Zeze

    Zeze Well-Known Member

    Думка продажного мєнта-слєдака, живучого по понятіям тут нормальних людей не цікавить.
    А так Навальний - це людина, потрібна Росії як ніколи. Людина, яка заслуговує поваги і яка доводить що будь-які прихильники і представники влади і слова не можуть сказати, коли зустрічаються з ним віч-на-віч

    http://www.youtube.com/watch?v=SWfDPzJxQkA
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Karbofoss

    Karbofoss Well-Known Member

    Как бы кто не относился к Н., нельзя не отрицать, этот человек вернул политику в Россию, он доказал на своём примере, что имея 5 уголовных дел и мочилово по всем каналам, можно за 2 месяца поднять рейтинг с 5 до 30 процентов в Москве. Хотя бы за это он достоин уважения.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Zeze

    Zeze Well-Known Member

  8. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    От всі ліберали ананірують на того Навального.

    А давайте проведемо тест на вошивість. Уявимо гіпотетичну ситуацію, що Навальний виграє вибори і стає президентом РФ. Виведе він окупаційні війська з Криму?

    Цікаво зокрема послухати [MENTION=59652]Mathilda[/MENTION] і [MENTION=2546]-Erebus-[/MENTION]
     
  9. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Це не зовсім правильно поставлене питання, не тільки війська в Криму дозволяють Крємлю вважати Крим своєю територією, Київ сам програв бійку і за серця і шлунки кримчан. Тобто простий вивід військ конфлікт там вже не урегулює. Як поведе себе Навальний зараз і який правильний шлях виходу з кримської кризи я на жаль не знаю, маю лише здогадки, але не хотів би їх говорити, бо вони жодного ґрунту за собою не мають.
    АЛЕ що я можу сказати більш-менш впевнено, так то що Навальний просто би не зробив дії які і привели до Кримської кризи у такому вигляді, яка вона є зараз. Тобто не став би швидко проводити "референдум" і приєднати Крим до сладу РФ, як тільки в Україні почались проблеми.
     
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    -Erebus-, то не відповідь. От отримав Навальний Росію з Кримомнашим. Порошенко каже, Навальний віддавай Крим. Незаконна ж анексія. Так шо будьтєлюбєзни упливать флотом в свій Новороссійск і звільнити захоплені приміщення в Симферополі та інших містах. Ну і убрать своїх Гоблінів і Аксьонових в Ростов на Дону, шоб гуманний український суд не відправив їх на українську зону. А Навальний чо?
     
  11. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    ТАКі питання правильніше йому і задавати, звісно!
    Але у такий постановці, як ти привив, будь-який політик пішле, бо інакше він тут же стане політичним трупом. Слабаків ніде не любять! :dntknw:
     
  12. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ну от, а це значить шо? Шо навальний ваш хто? Правильно - х%йло ваш навальний :)
     
  13. Mathilda

    Mathilda Well-Known Member

    Я думаю, да. Потому что Навальный ориентирован на Запад, на сближение с Европой, а не с Китаем, и не с мусульманским миром. С другой стороны, может быть и такое, что "народ не поймет" - как это - Крымнаш, и вдруг опять стал не наш? То есть, значительная часть населения (которая Навального и без того не любит за его либеральные, прозападные взгляды) обвинит его в предательстве национальных интересов.
    Вообще, не помню, чтобы Навальный одобритеьлно отзывался об аннексии Крыма (Удальцов ее одобрил, поскольку он по сути все тот же имперский коммунист).
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    а отрицательно?
     
  15. Mathilda

    Mathilda Well-Known Member

    Вроде было, на фейсбуке читала. Но точно не помню. :dntknw:
     
  16. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Я шось тоже не помню :)

    Засуджувати анексію Криму - не в тренді серед руских політиків. Таке собі може дозволити тільки Новодворская :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Mathilda

    Mathilda Well-Known Member

    Я поищу на ФБ, сказал ли Навальный что-нибудь по поводу Крыма. Не только Новодворская - Илларионов, Немцов, вроде кто-то еще - которым терять нечего. :)
     
  18. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    так у вас для цього є Первий канал і Россия24 :) Пару місяців роботи Кісєльова і россіянє будуть просити Україну забрати Крим. А ми ще подумаєм :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Mathilda

    Mathilda Well-Known Member

    Сомневаюсь. Мне кажется, киселевская пропаганда так подействовала, потому что нашла отклик в душе многих россиян - комплексы, страхи, амбиции (до времени подавленные или скрытые) и т.д.
    Я сейчас сама поражаюсь - как все эти замшелые пропагандистские штампы воспроизводят в своей речи люди, которые, по идее, их и помнить-то не должны, по возрасту. Оказывается, людям уютно жить "в окружении врагов" - зато можно плевать на всех, и считать себя лучше всех, без особых на то оснований (ну чем российское общество лучше американского, разве мы на самом деле чище, добрее, нравственнее?) Чувствовала я, что эта "Святая Русь", упоминаемая к месту и не к месту - до добра не доведет. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Навальный фигура очень не однозначная. Пытается быть хорошим и для националистов и для либералов.


    Проект РосПил полезен, а что будет, коли получит власть - совсем не ясно.
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)