Настольні ігри

Тема у розділі 'Відпочинок', створена користувачем surikat, 17 гру 2010.

  1. surikat

    surikat New Member

    Цікаво, чи збираються у нас десь у Львові в барах-пабах, може вдома, пограти в настольні ігри. Була б непогана ідея обговорити в кого які є ігри, знайомитись, спілкуватись, ну і тд. якшо вже є такий ресур у Львові, то киньте ссилку.
     
  2. surikat

    surikat New Member

    шось тема не пішла ((( ну, в мене наприклад є покер, з настольних "цивілізація", але з нею тре засісти едак дні на два великою компаніею )
     
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ну так Йулька ж заборонила тойво, ігрові притони... Чи Ви до Луценка в сокамерники хочете? :)))
     
  4. InHeartBeat

    InHeartBeat New Member

    ходив недавно з друзями в новий паб "4 friends" по вул. дудаєва, там у них в підвалі всновлений настільний футбол (кікер) - 1 партія (10 кульок) - 5грн

    ..... хто незнає, на період свят, де гарно провести з друзями кілька годин в настольні ігри - раджу всім відвідати
     
    Останнє редагування модератором: 10 січ 2011
  5. lucysd

    lucysd New Member

    Ми на Чупринки живемо, десь місяць тому з"явилася недалеко від нас вивіска "Чу-ва-чі. Клуб настольних ігор" чи якось так (це не реклама!) Проходимо повз мало не щодня, але там постійно зачинено. Чи-то вони не відкрилися ще, чи вже закритися встигли...

    Може, вони підпільно працюють? :)

    Якби були у Львові якісь ігрові клуби, я б із радістю ходила. А наразі граємо вдома удвох в Каркасон мало не щовечора.
     
    Останнє редагування модератором: 13 січ 2011
  6. sselev

    sselev Well-Known Member

    Ми з друзями часто граємо в Agricola, Settlers of Catan.
     
  7. Lidusha

    Lidusha New Member

    клуб "Чу-Ва-Чі" на Чупринки вже працює
     
  8. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Вчора ходили з знайомими в "Малі" на пінг-понг. Непогана точка, тільки-от дорогувато 40 грн/година, ІМХО...
     
  9. club

    club New Member

    Є ІДЕЯ!

    Я маю інтерес відкрити клуб на Японські де можна збиратись пограти в МАФІЮ, ПОКЕР, більярд, нарди. Чи це може викликати у Вас інтерес і бажання прийти???:)
     
  10. klide

    klide Member

    ми з друзями граємо в покер...маю непоганий набір, також в мафію, я другу подарував набір для мафії з картками.... під випивку і в гарній компанії людей з 8 можно шикарнно провести час...)
     
  11. redevz

    redevz New Member

    эх, мафия... :)
    Поговаривают, что в какой-то день, в какое то время (приношу извинения за расплывчатость) в "Мапе" и в "Рафинаде" люди собираются поиграть.
    Думаю, если спросить барменов или официант-ов/-ок, то можно все уточнить.
     
    Останнє редагування: 10 сер 2011
  12. Lorexin

    Lorexin архітектор, дизайнер

    Ех.... мав би компанію піти з кимсь на більярді пограти, бажано на снукері..... хочу навчитись...
     
  13. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    перейменуйте в Настільні ігри, або ворог народу
     
  14. good

    good Well-Known Member

    Ви мені відбили бажання туди піти та пограти) Давно збираюсь, та все ніяк не виходить. Бачу, правильно не виходить)
     
  15. NinaCashFlow

    NinaCashFlow New Member

    Я проводжу настільну бізнес-гру Cash Flow у Львові (автор гри Роберт Кійосакі). До цього 3 місяці жила в Таїланді і проводила там. Тепер хочу збирати народ у Львові. Уже було 2 гри. Граємо кожні вихідні. Якщо є бажання пограти, пишіть або дзвоніть :)

    Мій телефон: 0684042129
     
а де твій аватар? :)