Наші менші друзі

Тема у розділі 'У світі тварин', створена користувачем dArt, 21 лип 2007.

  1. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Провели з дружиною майже два тижні на архаїчній базі відпочинку побудови 70-х років на Черкащині (звідти мені було ближче виїжджати на об"єкт). Двокімнатний будиночок з технічним горищем стояв просто у дубовому лісі. У першу ніч прокинувся від шурхоту, вийшов з ліхтариком на кухню - по стіні біжить маленька білочка, майже блакитна у світлі світлодіодного ліхтарика. Випив я звечора зовсім мало, тому трохи злякався (за своє видіння) :)
    Наступного вечора вбив два цвяхи у стіну - і звірятко визирнуло з дірки під стелею. Це була лісова соня - щось середнє між мишкою та білочкою. Світло-сіра, хвіст майже чорний, пухнастий. Сфотографувати її не вдалося, бо на людях вона тільки висувала носа з дірки.
    Вночі соня робила ревізію чашок на кухні, скидала кришечки.
    Ми їй ставили фрукти, жолуді, навіть перепелині яйця - не брала. Їй вистачало дарів лісу. Але підсіла наша Соня на солодке галетне печиво. Вона складала шматочки печива у порожнині за стіною і хрумтіла. В останні дні нашого перебування Соня зубами намагалася збільшити свою "кухонну дірку" - мабуть добряче від"їлася печивом. :)

    Ось фото схожої соні з Нету (їх існує кілька різновидів).

    [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. Я маю осотрогу на диких звірів. Слідкувати за ними цікаво, перетинатись - теж, але контактувати страшнувато.

    Моєї співробиітниці сина вкусила білка, а малий - аллергік до всього (!), повезло, кажуть лікарі, білки не хворіють на сказ, а то б ще уколи довелось робити.

    Кілька місяців тому, мешканака Оттави позбулась трьох кінцівок після незначного покусу від власної собаки. Сталось це під час гри, жінка і не надала подряпині значення. Інша її собака, подряпину лизнула. За кілька днів, жінка опинилась у медичній комі, а за місяць по тому їй сказали, що вона втратить всі кінцівки. Зрештою, праву руку лікарі врятували, але інші три, довелось ампутувати. Виною - бактерія Capnocytophaga canimorsus, яка є у слині котів і собак, і яка ду-уже рідко вражає людей.

    Сама маю два шрами п'ятирічної давності від свого кота, такі, що на все життя. Знайомі казали - треба усипити. Але я не з тих, хто pro death, я щвидше, навпаки - pro life :)

    Хто пам'ятає, я виходжувала свого кота після трафунку і ампутації однієї з переднії лап. Минулого року (саме рік і тиждень минув), у мого кота ствася інсульт - паралізувало дві (одну передню, одну задню) лапи. Ветеринали казали: якщо краще не ставатиме, принось - дамо "сплячий" укольчик. А він взяв, і відклигав. І досі наша собака його стороною обходить, коли він посеред її шляху сидить, бо Кузя - "очєнь страшний звєрь" :)

    Особливо після "бані"

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 11
  3. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Вітаю. Радий за вашого кота і всю вашу родину!
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Просто треба пам"ятати, що в них є глисти та блохи. Після контакту помити руки або протерти спиртовою серветкою.
    На згаданій базі відпочинку живе (служить) таааакий вовкодавище! Мабуть метис вівчарки і ... вівчарки, бо розміром ... зо дві вівчарки! Сидить біля адмінбудиночку на довгому ланцюгу.
    Маленькі дітки (від 3 до 7 років) безстрашно підходять до цієї дабл-вівчарки, гладять, сідають верхи, пригощають. Мами, жахнувшись при першому контакті, потім спокійно залишають дітей гратися з тим псом.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. iso

    iso Well-Known Member

    Згадалося, чомусь, сімейство Берберових:sad:
     
  6. Finya

    Finya enjoy the silence

    Моє зараз тероризує хазяйку нєосмотрітєльно купленим м"ячиком:))) Однією рукою друкую, а другою мушу бавити малу собаку)) Інакше він починає тремтіти від нервів і нагадувати гарчанням, що вже цілих півхвилини не кидалося і не бігалося:shout:
    Насправді, м"чі купуються регулярно і спеціальні - пищалки)) Бо інакше нецікаво. Ніякого крику від іграшки, ні тобі вереску запаморочливого. І спеціально озброєні шипами - інакше прокушені будуть за півсекунди. А так, навіть хвилин на 20 вистачає)
    При покупці останнього якась пані прокоментувала: оо, хороша річ, наш майже рік вже грається таким. Економний пес))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Finya

    Finya enjoy the silence

    Лисенятко спить на капоті машини, кампус ФБ, Менло Парк [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Moskal Charivnik

    Moskal Charivnik Комуняку на гілляку!

    Finya, Воно точно спить??
     
  9. Finya

    Finya enjoy the silence

    не лякайте мене:cry:
    Написали, спить... Хіба ні???

    ---------- Додано в 16:54 ---------- Попередній допис був написаний в 16:52 ----------

    Спить! ось) http://www.epochtimes.ru/content/view/76176/2/
     
  10. Moskal Charivnik

    Moskal Charivnik Комуняку на гілляку!

    Та я про лисеня....:haha:
     
  11. Finya

    Finya enjoy the silence

    І я:scratch_one-s_head:
     
  12. Evg

    Evg Санкт-Петербург

    Спит...спит... :) лапки вытянула от удовольствия...
    ==============
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. Знову літо, знов мій кіт у буді ховається від спеки (дарма, що там будяк на вході виріс). Щойно побачив, що я фотографую - вийшов з буди, щоб у всій красі сфоткатись :)

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    [​IMG]

    я здогадувався шо в звірів IQ вище ніж в сепаратиста..
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Finya

    Finya enjoy the silence

    До ветеринара Тараса Гудими з Ветмед хтось звертався? Як враження?
    Якщо може хтось порадити хорошого ветеринара, будь ласка, напишіть.
     
  16. Swet ka

    Swet ka New Member

    Кажуть, що лікар хороший.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. А хтось тримає єнота?_
     
  18. Ахах, єнота))) А вони круті, принаймні на відео! А я от собі хотів би кота породи Мейн-кун, вони в оригінальному забарвленні саме на єнотів схожі (забарвленням звісно ж)!
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 14 гру 2014
  19. Співробітниця має мей-куна. З роботи дзвонить дітям: не забудьте порозчісувати кота :) Каже, якщо день не розчесати - шерсті по хаті повно. І по характеру - "самотній вовк"
     
  20. prius

    prius Well-Known Member

    То не від породи,то особистість характеру,мейн куни вони теж різні за характером,ну а вичісувати всіх кішок треба крім лисих,в мене короткошорстна теж як два три дня не вичешу шерсті буде повно в хаті
     
а де твій аватар? :)