Наші фобії і страхи.

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем ZOOM, 8 гру 2007.

  1. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Наші фобії і страхи.

    і що ж незрозумілого в мишах? :D :D :D
    ви говорите про мишей як про полтергейст - отут дійсно незрозуміле і ясно якщо хтось боїться
    а миші???
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Наші фобії і страхи.

    ...А миші інколи і є, як полтергейст:D Особливо коли думаєш, що у тебе дома їх нема, а насправді...
    В мене колись завелась. Звідки взялась, фіг його знає. Я тоді жила на 12 поверсі. Почали відбуватися містичні речі:D Шматки хліба посеред кімнати, звуки незрозумілі вночі. Думала що барабашка, а виявилось, що мишка.:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Наші фобії і страхи.

    у нас в машині завелися!
    після того, як ми зернята соняшникові там на кілька днів залишили :)
     
  4. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Наші фобії і страхи.

    [​IMG] я-то їх не боюся....
    бояться жінки....
    ви -- жінка, то поясніть чому їх бояться....
    ато кілька разів стикався з такою ситуацією, що жінки верещали, коли побачили мишей...

    Додано через 1 годину 52 хвилини
    колись була у мене вдома на личаківській пиятика....
    повлягалися спати і раптом такий дикий вереск з другої кімнати....
    я відкриваю двері і щось таке -- фуррррр!!!...
    (друга кімната була прохідна -- старий польський будинок)
    вмикаю світло -- а то кажанчик!...
    дівчата -- як подуріли [​IMG]: почали гасати по хаті і верещати.....
    а чого боятися?... гарний такий кажанчик....[​IMG] я його назвав одразу -- дракула....
    злапав, викинув на двір, потім він ще двічі залітав....
    мабуть тому, що у мене в кімнаті жили павуки (що: страшно, коли я про павуків написав? [​IMG])....
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Наші фобії і страхи.

    Страхи ....Давно мене та тема мучила. Я не боюсь мишей, змій, кажанів, павуків і т.д. Ну, може, лише таракани в мене викликають неприємні відчуття, але то явно не страх.

    Висоти не боюсь, і через те дуже страждаю, бо надто ризкована. Води колись не те б , щоб боялась , а просто не виходило навчитись плавати ( 2 рази відкачували ), а цього літа пригнула в відкрите море, 200 м глибини. Хочу ще!!!!!!!!


    Але живуть в мені якісь такі дикі страхи -- найбільше я б боялась почути, що не зможу мати дітей. Чому, не знаю?! Може, тому, що діти для мене -- то є чудо із чудес і я їх надзвичайно люблю. На початку зустрічання навіть хлопця питала, щоб б він робив, якби таке сталося, чи погодився б взяти дитинку з дитячого будинку.... Але я цей страх поборю) от дочекаюсь вересня і поборю.
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Наші фобії і страхи.

    той хто відверто говорить про свої страхи, не так вже й сильно боїться, імхо :)

    от знайшла гарну притчу:
    - Куда ты идешь? - спросил странник, повстречавшись с Чумой.
    - Иду в Багдад. Мне нужно уморить там пять тысяч человек.
    Через несколько дней тот же странник вновь встретил Чуму.
    - Ты сказала, что уморишь пять тысяч, а погубила пятьдесят! -упрекнул он ее.
    - Нет, - возразила Чума. - Я уморила только пять тысяч, а остальные умерли от страха
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. боб

    боб Member

    Відповідь: Наші фобії і страхи.

    По справжньому варто боятися тільки старості. Все інше можна попередити!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Львiва

    Львiва Well-Known Member

    Відповідь: Наші фобії і страхи.

    Да, старости, болезней и одиночества. А еще страшно влачить нищенское существование на издевательски маленькую пенсию.
    Хотя ко времени старости большинства форумчан - Украина, скорей всего, уже будет в Евросоюзе с достойными пенсиями.

    А нам, россиянам, это счастье не грозит...хотя чудеса в этом мире тоже бывают:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Наші фобії і страхи.

    Вчені припускають, що колись миші були дуже великі, а жінки дуже маленькі. Тому в жінок генетичний страх перед мишами :)

    Колись була у приятелів на Лівобережній пиятика…
    Колега поїхав на заробітки (кінець 80-х). а його дружина була дуже гостинна, артистична (в стилі Марилі Родович), гарно співала.
    Тож сидимо – бригада з ТВ і запрошені господинею дівчата.
    Раптом один хлопчик “поплив”. Господиня каже – “давай приляжеш у спальні, я відкрию лоджію, провітришся, а дівчина нікуди не піде без тебе."
    Через 15 хвилин вискокує хлопчик із криком “КРИИИИ-СИИИИ!”
    Господиня заспокоює його – “ну наснилося. Ну буває, не переживай, попий чаю!”…

    Потім якась дівчинка почала відключатися. Та же пропозиція. 15 хвилин і - “КРИИИИ-СИИИИ!”

    Ну тоді я пішов у розвідку. Сам зайшов до спальні, відкрив лоджію, вимкнув світло, але кнопку торшеру тримаю в руці.
    15 хвилин – і хтось лізе на ліжко. Світло!
    Щурик, сіро-білий, ручний. Беру його в руку і вилітаю до вітальні з криком “КРИИИИ-СИИИИ!”
    Познайомилися. Щура звали Борман. А маленький синок називав його “Тато”. :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Наші фобії і страхи.

    :D :D :D
     
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: Наші фобії і страхи.

    Ось, ось! Я купила муку недавно і поставила в гаражі, аби не тримати в теплі. А 6-го числа як робила пампушки взяла пачку - а вона прогрижена. Маю велику надію що то просто білка забігла і вирішила погризти.:8:

    А для мишей не існує поверхів і перешкод. Це така тварюка :aggressive:
     
  12. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Наші фобії і страхи.

    Якось відпочивали ми з дружиною в Литві. Жили на другому поверсі туристичного будиночку-шалє (самі, більш нікого не було).

    Звечора попили коктейлі (може навіть надміру).
    О 6-й ранку я прокидаюся від якогось скреготання (як мені здалося, за вікном). Навіть визирнув назовні - нікого! Дружина була впевнена, що в мене глюки.

    Ввечері відчиняю шафку, щоби взяти печива до кави - а там миша (поличка на висоті 1 м 20 см). Чкурнула за задню стінку. Я кажу - Миша ! Дружина - "Знов глюки ?"
    Зазирнув за задню стінку - а там сидить доросла миша (врозпір між стіною та шафою), а на спині - мишеня ! А друге мишеня - на підлозі (чекає черги).
    Вони жили в коморі для білизни, що була поруч із нашими дверима.
    Наступного дня, закуповуючись у кодитерській крамниці, дружина каже "А що ми мишам купимо ?" Продавщиця якось уважно подивилася на нас...

    А потім ми познайомилися з директором, попили кави. Він каже - зима буде холодною, в хатах почали з"являтися кріси. Пардон, міші !

    Ну ми своїх мишей не "продали". Годували їх до самого від"їзду. Скільки там було у виводку - порахувати було неможливо, але іноді чули, як вони починали галасувати, а маман їх приструнювала.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Alla

    Alla Well-Known Member

    Відповідь: Наші фобії і страхи.

    хм...чесно кажучи я не дуже боюся звірят наприклад мишей..жаб і тд...головний мій страх - хвороби..кожне запаморочення в голові чи біль в боку -паніка!! 1000 питань і діагнозів собі поставлю.....і стараюсь про це не думати...або думати що в 21 вже здоровя не те що в 16.....але боюсь-боюсь-боюсь..бррр....
     
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Наші фобії і страхи.

    Дійсно,старість - не радість...
    О-хо-хо...
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Alla

    Alla Well-Known Member

    Відповідь: Наші фобії і страхи.

    і нема чого сміятись...я дійсно відчуваю ,що здоровя гірше...імунітет слабший...перші зморшки(((((((((((((((((((
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Наші фобії і страхи.

    Та то пройде....
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Наші фобії і страхи.

    Миху,нема чо’ сміятися...
    21 рік,то вже підстаркуватість.
    А стільки,як ми з Вами люди тепер не живут!
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Наші фобії і страхи.

    правда-правда, шо є - то є. якби не горівка, ми б вже давно тю-тю....
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Alla

    Alla Well-Known Member

    Відповідь: Наші фобії і страхи.

    ви думаєте я горівки не пю? та тільки тим і рятуюсь)))))
     
  20. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Наші фобії і страхи.

    І ше папіроси...Пров’ялене і проспиртоване,знаєте,довше зберігається...
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)