Наші фобії і страхи.

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем ZOOM, 8 гру 2007.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    найбільше боюся самого страху і його наслідків для мене
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Боюся поганих звісток, а так...та все тих же змій:)
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. Lostin Lviv

    Lostin Lviv Well-Known Member

    Краще ствол! Тільки одне правило: витягати треба різко,і зразу стріляти,без слів!
     
  4. hunter

    hunter мандрівник

    в польщі вони зовсім інші ніж усюди, нажаль, пгидурки одним словом там...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. deva

    deva Well-Known Member

    боюсь коли заходжу в воду(море, басейн) і невідчуваю під ногами дна
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    В мене теж був такий страх. Через це не могла років 20 навчитись плавати. Навіть спроби кинути мене на глибоку воду не допомагали. Все змінилось, коли поплавала з аквалангом. Там точно знаєш, що не втопишся, бо поруч інструктор, можна плавати на глубині, розглядати підводний світ. Від цього страх підводного простору пройшов. Зараз з радістю плаваю, хоч і досі не навчилась нормально плавати. Може від того, що сил в руках нема. Але за раз басейн можу переплисти, хоч раніше тільки метрів 3-4 могла пропливти без ставання на дно.
    Тож може Вам теж варто спробувати :)
    П.С. Після того теж мала випадок, коли чуть не втопилась. Але страх не вернувся.
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Боюся павуків, воєн і стихійних лих. Боюся впасти у серйозну залежність від когось.

    Останнім часом страшно боюся за свою дитину. Переживаю тобто. І ніби особливо, ттт, нема чого переживати, а мене часом аж теліпає. Пішла до школи - а чи нічого не болить, чи очка не стомилися, чи поїла, чи їжа в їдальні нормальна, чи не змерзла і т.п. На карате пішла - чи собі голову там не скрутила, ноги не побила і т.п. Боюся, щоб чогось зі мною не сталося - а що ж буде з малою?

    Взагалі до народження дитини була безстрашна. І темними вулицями ходила, і через балкон низько перехилялася "по пріколу"))), і компаній хлопів на безлюдній вулиці не боялася, і перед хворобами не пасувала, і зуби лікувати і рвати не боялася абсолютно. Вось)))
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Ясю,по-моєму,цього боїться бідь-яка нормальна мама:)Це страх,безпричинний,але властивий тільки нам родившим:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Особисто я не родив.
    Але,як довго не бачу малої,хоч пару годин...то аж все всередині перевертається з тривоги....
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    :good:

    Шо точно?о_О
    Я думала,що це ми жінки можемо себе отак накручувати...
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Не тільки жінки. Чоловіки теж люди, :) і ніщо людське їм не чуже. Просто склалася в жінок така хибна думка, що у чоловіків черстве серце. А нічого подібного!..
     
    • Подобається Подобається x 7
  12. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Що у вас теж отаке:

     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Буває інколи. І деколи, як виявляється, не без причини. Особливо, коли стосується близьких людей. А потім часто виявляється, що тоді у них була небезпечна ситуація. Навіть не знаю як це явище можна пояснити.
     
    • Подобається Подобається x 7
  14. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Ясно!!!!!Ви мені,як очі відкрили, я думала чоловіки інші......А ми виявляється "обоє рябоє":)
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. AlexLv

    AlexLv Well-Known Member

    Дуже запам'яталось це відео з передачі про Сергія Бодрова:

    http://www.youtube.com/watch?v=lkQl0AA-blk

    Ну а про мене... Боюся висоти, після Скнилова боюся літаків, дуже боюсь втратити когось з близьких.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    Боюся панічно змій, навіть крок не ступлю через те в високу траву.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)