Наші фобії і страхи.

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем ZOOM, 8 гру 2007.

  1. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Хочется почути від наших форумчан, чого вони бояться, або відчувають до чогось, або до когось відразу...Чи ще якісь негативні емоції.
    Я наприклад, боюсь нічних метеликів. Дуже.Коли таке чудовисько потрафляє до мене в кімнату, то в мене починається істерика. Нічого не можу з собою зробити. Йду полювати на нього озброївшись пательньою:D , як на злочинця, а коли воно на мене летить, верещу як скажена:crazy: ...Ось такі справи:no:
    ... А чого боїтесь ви?
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Наші фобії і страхи.

    Тьху,повідомлення не відіслалося....
    Наберу ше раз..
    Я найбільше боюся бути похованою вживу.І мені навіть сниться таке.Уявляю як я прокидаюся в труні,а там темно,тісно,в мене паніка,повітря лише на декілька хвилин...Думаю,така смерть найстрашніша.
    А там тараканів,ліфтів і такого іншого я не боюся.
    А,ну і про відразу-то я ненаваджу котів.
    Ну,але то вже всі знають..Знаю,зара мені Васілі карму зніме,він же вважає себе котом...
    Як ше згадаю,чого я бооюся,то напишу,а то я якась дуже вже відважна вийшла.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Наші фобії і страхи.

    Я боюсь немощности и старости, стать кому либо обузой. Хочу быть вечно молодым и пьяным :)
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Наші фобії і страхи.

    Ну то я додам, щоб рівновага була...:D


    Цього також боюсь. А взагалі є дуже багато речей від яких у мене коліна тремтять. Таракани входять в їх число.:8: Висоти боюсь. Деколи навіть сни сняться, що падаю...Бр-р-р-р-р. А ще води:no: ...

    Додано через 1 хвилину
    В мене бабуся завжди боялась бути паралізованою, я також цього боюсь. :ninja: :no:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Наші фобії і страхи.

    Нє,висоти я не боюся-інакше я би на свому 8-мому поверсі до вікна боялася би підійти....Таракани...ну,так,вони гидкі.Але на них є провірений метод-хляпс тапком і все!)))
    А води чого боїтеся?Я знаю людей,які води бояться хіба того,що колись ледь не втопилися.Але є такі,які переборюють страх.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Відповідь: Наші фобії і страхи.

    колись бабця казала що якщо сниться що падаєш то значить ще ростеш.
    в мене стосунок до висоти змінився як почав скакати з парашутом-вимота до 50 м сприймається набагато спокійніше
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Наші фобії і страхи.

    Нє...До тараканів в мене скоріше відраза, огида....Коли бачу їх, мене аж пересмикує. Але забити боюсь. Підходжу до цієї справи зі всією своєю хоробрістью і відвагою;)
    ...Води боюсь, бо плавати не вмію. І навіть не хочу вчитись. Колись і правда мало не втопилась, правда в ванні...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. lanka

    lanka Well-Known Member

    Відповідь: Наші фобії і страхи.

    Я згадала "Кайдашеву сім'ю" Нечуя-Левицького. Там дядько дуже боявся наглої смерті, тому на одне із церковних свят (не пригадую яке) дуже боявся напитись, бо старші люди говорили, що хто в той день нап'ється, тому і гаплик...Так він бідака весь день мордувався, а ввечері не витримував і напивався:crazy: :crazy: :crazy: Так його нагла смерть і застала.
    Я веду до того, що чого боятися, те й станеться.
    Але зінаюся тихенько, що я боюся тварючок-зміючок, такі вони мені слизькі і огидні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Наші фобії і страхи.

    Оце правда.Тому я вирішила застрахуватися.Тому мої знають,що робити,як би я вмерла.Спалити мене в крематорії.От.Але я ше не збираюся вмирати.От.
     
  10. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Наші фобії і страхи.

    Я знав їдного пана в котрого була гідрофобія.Смерділо від нього,не приведи Боже...
    Взагалі,то був дуже колоритний пан.Золота медаль в школі,поступи на юридичний.Провчився 4,5 роки - кинув.Поступив в медичний - така сама історія.5 років,а на диплом плюнув...Потім було ще два ВУЗи з таким самим результатом.
     
  11. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Наші фобії і страхи.

    Шо,взагалі не мився?!
    А воду він пив,бо кажуть,втопитися можна і в ложці води...)))
     
  12. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Наші фобії і страхи.

    Ядовитих, чи всіх ??? Я наприклад любила ловити вужів. Вони такі м"ягонькі...:rolleyes:
    Це тіпа він взагалі води боявся? Всякої???:scare: Що аж не мився ????
     
  13. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Відповідь: Наші фобії і страхи.

    в едгара по є гарне оповідання про людину яка боялась бути похованою живцем
     
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Наші фобії і страхи.

    Угу.І то багато років...
     
  15. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Наші фобії і страхи.

    Я здається читала,не пам"ятаю.А от я десь читала,що колись мервим виводили назовні дзвіночок,щоб коли проснеться,задзвонив.Зараз це напевно рідкість,коли лікарі плутають летаргічний сон зі смертю
     
  16. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Наші фобії і страхи.

    Як моя свекруха, добре що колишня....Але та не милась по релігійним мотивам....
     
  17. Тіріон

    Тіріон Active Member

    Відповідь: Наші фобії і страхи.

    Мег від мене один великий загальний "+". Кумедна (в хорошому значенні) дівчина :).

    Боюсь перестати мріяти. Вродливих жінок боюсь :).
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Наші фобії і страхи.

    Клас!Я кумедна!
    [​IMG]

    Додано через 1 хвилину
    Який жах!Фе!А такі люди не підігнивають часом?:ninja:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. volk

    volk Well-Known Member

    Відповідь: Наші фобії і страхи.

    Релігійним? Це ж як?
     
  20. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Наші фобії і страхи.

    А потім комусь трумло купляти,гроші тратити.Моя тьоща любит шикарні поминки робити,осіб на ...сто.Знов ж таки клопіт.Не хочу.
     
а де твій аватар? :)