Наші Cуші з доставкою/ хоч наші, але без сала:)

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем myRelax.com.ua, 23 кві 2009.

  1. myRelax.com.ua

    myRelax.com.ua Well-Known Member

    Для колишніх львівських борщеманів, що перекваліфікувались у любителів суші – є ще одна гарна новина. У нашому місті з’явилась додаткова пропозиція по доставці японських смаколиків на обід та забезпеченні японськими стравами суші-party. Так схоже, що незабаром, зважаючи на жорстку конкуренцію в «східному» сегменті, для споживачів не залишиться недоступних продуктів чи послуг (що не може не тішити балуваних прихильників лайтово-рибної кухні). В даному випадку можна розраховувати і на економ-замовлення, яке робиться до пів на першу (роли коштують від 10 грн/6 шт, а повне меню на обід – від 45 грн), і на пристойний корпоративний фуршетик осіб так на 7-10, що замовляється завчасно (410 грн). З одного боку оперативна доставка до офісу екзотики дозволяє урізноманітнювати свої офісні будні, а з іншого – полінуватись вдома при підготовці вечірки в японському форматі зосередившись більше на образі гейші :) - страви привозять не лише в повному укомплектуванні, а й ще й відповідно оригінально оформлені. Доставка вартує 15 грн і безкоштовна, якщо замовлення складає понад 100 грн.
    Нігірі з японським омлетом, лососем, вугром, тигровою креветкою, масляною, тунцем; макі з авокадо, ікрою, сезамом, огірком тощо. Загалом 23 найменування Знайомий перелік тим не менше вміє здивувати. З власних спостережень оригінальністю вирізняються томаго (нігірі з омлетом), рол «Імператор» (з лососем), рол «Якудза» (з вугром), райдужний рол (авокадо з лососем), ебі-саї (креветка, томаго, ікра). Зокрема, потішила ніжна консистенція даних позицій і постійність її виконання (спробувати вдалось як на вечірці так і при замовленні до офісу). Але врахуйте, що наразі відсутні такі позиції, як: супи, салати, десерти, страви на тепані.

    ЧИТАТИ ДАЛІ ТУТ
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я щось нічого не розумію... адреси? дозволи? фото?
    лише мобільний телефон... сорі, але такому важко довіряти...:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. bora

    bora Well-Known Member

    Багірочко, якщо цікаво - я там замовляла.. зрештою, весь наш великий офіс певно вже на них "присів". Можу розповісти якщо цікаво:) Мені подобається.
    А щодо нашої любої дозвільної системи..То окрема розмова))) Це останнє, що особисто мене цікавить на виробництві - такою формальщиною воно є завдяки нашій зовсім не корупційній системі:)
    Я швидше погоджусь з фактором - знати зсередини виробництво. Але чи на багато кухонь кав"ярень-ресторанів пускають відвідувачів?:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    то правда, Боро, але погодьтесь, що якби ви не спробували і не знали зсередини, то теж би насторожились повідомленню без нічого...:)
    то навіть дуже добре, що є інші варіанти крім наших кавярень-ресторанів, тим більше якщо кращі... бо і серед наших закладів нема дійсних лідерів у приготуванні суші... ну ще Япі більш-менш, то кращає, то гіршає...

    (принаймі як прийду туди і сяду на другий поверх то бачу як готують мені суші, скільки разів руки миють, як і що.. і все ж... бажаючі приховати - приховають, тим більше, що ми не проінформовані до кінця щодо специфіки приготування).

    тому за наявності схвальних відгуків від перевірених осіб - вже можна про щось говорити..:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. bora

    bora Well-Known Member

    Однозначно!:) В мене просто співпало, що шеф-кухаря особисто знаю.
    Вони просто ще не встигли як я розумію довести до пуття інформування про себе. Теж вважаю, що споживачі мають тримати контроль над виробництвом того, що споживають. Але наразі найпростіший спосіб проконтролювати - подзвонити і спитати напевно - як я можу Вас проконтролювати?:) Можливо запросять на кухню, ХЗ.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Боро, ви мене спокусили.
    Замовили з чоловіком.
    Ждьомс....
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Значить так: звіт.
    Замовилди десь 18.45 Привезли як і казали десь за годину-півтори.
    ПРавда, мій чоловік ще годину ламав голову, звідки він знає одного з хлопак, які то приносили.
    Стосовно суші: це фактично був мій перший раз :) смачненькі, симпатичненькі, правда, не розумію, від чого нарід там балдіє. Відать, я таки затятий м'ясоїд :))) От якби то були крученики :blush: ням-ням-ням
    Але річ не про то, в принципі і задумка файна, і реалізація хороша, так що претензій нема. Хто любить сушки :))):))), думаю, може їх сміливо замовляти.
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. bora

    bora Well-Known Member

    До речі для тих хто вперше замовляє є різниця які саме спробувати.. Пригадуючи себе я з другого разу натрафила на те, що мені засмакувало. Але не сперечаюсь - маю також подругу, яка багато перепробувала і так і не полюбила їх, каже, що то просто не її кухня.
    В мене так і вдома - мамка балдіє від сушок, а тато може їх бульбою з мнєсом закусити:)
     
  9. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    А-а-а! Хочу вже... але доведеться почекати, поки хоч трохи із фінансами вільніше стане.
    Боро, дякую вам за комменти, бо дійсно важливо знати, що це не "шарашкіна контора". А вашій думці я довіряю. :)
     
  10. bora

    bora Well-Known Member

    Ой, дякую. Насправді це велика відповідальність ручатись за інших людей...Я можу тільки говорити про свій досвід, та досвід своїх друзів. Сподіваюсь він завжди буде такий позитивний. Тільки так цей бізнес може розвиватись - бо негативні відгуки здатні відбити у них куди більше споживачів ніж позитивні - додати.
     
  11. NASHI-SUSHI

    NASHI-SUSHI Active Member

    Вітаю

    Привіт всім форумчанам. Бачу Ви тут вже трохо "обкоментували" нас.
    Одним словом, ласкаво запрошую всіх любителів "сушних" смаколиків на наш сайт, вибирайте телефонуйте, а тут я зрадістю відповім на всі запитання, які цікавлять Вас, мої любі клієнти!!!
    Чортеня, скажи чоловікові одне слово STONE і він більше не ламатиме собі голову ;-). То ж всім смачного хто сьогодні замовив, і ласкаво запрошую на святкові замовлення, будуть знижки!!!
     
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну коли є господарі, то можна про щось говорити:) може й собі замовлю на свята..
    цікавить, який соєвий соус ви подаєте...
    і якщо плануватиметься розширення меню, розгляньте мою пропозицію щодо макрелі... вона така смачнюща (не можу перед нею встояти) :)
     
  13. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Хм... думаю варто спробувати тематичне день народження з суші... Але то ше чекати до липня...
     
  14. NASHI-SUSHI

    NASHI-SUSHI Active Member

    ВИБАЧТЕ ЗА ВЫДСУТНІСТЬ

    Ми повернулися, травневі свята нажаль відібрали час на можливість спілкування з Вами. Вітаю всіх з завершенням "чревоугодного" періоду :)
     
  15. NASHI-SUSHI

    NASHI-SUSHI Active Member

    З Привеликим задоволенням, допоможемо Вам в організації Вашого свято в тематичному стилі, Якщо знадобиться надамо й посудний реманент в аренду ;)
     
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а на моє питання відповісте? :)
     
  17. NASHI-SUSHI

    NASHI-SUSHI Active Member

    Я боюсь не санкціонованої реклами тому підкажу ;) К****AN (light)
     
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну то добрий соус... але лайт не пробувала, хіба простий... вже замовляла ваші суші, тому й запитала, бо такого не куштувала..:)
     
  19. NASHI-SUSHI

    NASHI-SUSHI Active Member

    Ви відчули суттєву різницю між тим що куштували і тим що був в нас?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    відчула різницю між тим соусом, що зазвичай вживаю.. (той, що з червоною кришечкою) і тим, що був у вас (я так зрозуміла, той що з зеленою кришечкою), бо останній раніше не куштувала... (то я про маленькі бутилочки, великі того соусу без таких кришечок:)
    як заплутано:)
     
а де твій аватар? :)